Da li postoji religija u kojoj postoji istina ?

Član
Učlanjen(a)
04.01.2010
Poruka
579
Svakako da znam i ne samo ja već više od 20 miliona ljudi u svetu zna odgovore ne samo na ova pitanja već i na mnoga druga na koja milijarde ljudi hiljadama godina traže odgovore!

Da li bi i ti voleo da saznaš odgovore na ova pitanja?

yes3

Hmm, bas cudno. Zvucis kao TELESHOP. Sta prodajes?

Dodato posle 36 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Malecki, gde je nestalo samopouzdanje s pocetka razgovora tj. iz prethodnog posta? Gde je nestala mudrost koju si stekao znanjem o svrsi zivota?
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
20.05.2009
Poruka
56
Svakako da znam i ne samo ja već više od 20 miliona ljudi u svetu zna odgovore ne samo na ova pitanja već i na mnoga druga na koja milijarde ljudi hiljadama godina traže odgovore!

Da li bi i ti voleo da saznaš odgovore na ova pitanja?

yes3

Slazem se. I ja znam odgovore na sva ta pitanja i ne samo ta nego jos mnogo nih...

Malecki I kojoj religiji pripadas...ako smem da pitam?....mnogo mi je poznato ovo...mozda smo na istom....
 
Poslednja izmena:
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Teškô onima koji sve znaju! Blago onima koji znaju da ništa ne znaju!
 
Član
Učlanjen(a)
06.02.2010
Poruka
535
Hmm, bas cudno. Zvucis kao TELESHOP. Sta prodajes?

Dodato posle 36 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Malecki, gde je nestalo samopouzdanje s pocetka razgovora tj. iz prethodnog posta? Gde je nestala mudrost koju si stekao znanjem o svrsi zivota?

Prijatelju Jehovini Svedoci ne prodaju, mi rado dajemo svoje vreme i znanje steceno iz Biblije besplatno, jer smo besplatno i dobili!

;)

Slazem se. I ja znam odgovore na sva ta pitanja i ne samo ta nego jos mnogo nih...

Malecki I kojoj religiji pripadas...ako smem da pitam?....mnogo mi je poznato ovo...mozda smo na istom....

Odlicno, drago mi je da si pronasao odgovore! Ja sam Jehovin Svedok.

;)

Dodato posle 2 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Sreću čine male stvari! Prema tome...

Znati istinu nije mala stvar! Znati istinu znaci znati kakva nas buducnost ocekuje, znaci znati zasto starimo i umiremo, znaci sta se desava sa nama posle smrti, znaci znati sta se desava sa nasim voljenim mrtvima...i mnogo, mnogo toga!

yes3
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top