Da li je iznošenje neistina dopušteno u svojstvu svedočenja vere, kao i borbe protiv neistomišljenika

Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.352
Ako pogledamo sam forum, na njemu su na udaru posebno Adventistički Hrišćani, protiv kojih se iznose različite neistine, često tako prljave i providne, u kojima se uočavaju različita izvrtanja i vađenja iz konteksta ne samo onoga što Adventisti kao crkva veruju, i onoga što piše Adventistička spisateljica Ellen. G. White, već se izvrću i reči onih koji te Adventističke istine brane, što možemo videti skoro u svakom komentaru protivnika Adventista, ali i drugih verskih zajednica.

Konačno vidjesmo da nisam niti bilo što lagao niti bilo čije riječi izvrtao. S druge strane, od adventista sam drsko i besramno oklevetan i optužen za laž.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Opterećenost jednom temom ili osobom dokazuje da tu osobu uznemirava ta nauka ili nauka od te osobe, što je dokaz da je ta osoba u pravu i ta nauka.

To smo već vidjeli kod P4, Taramane i Slapa.

Znači da je nauka HAC tačna i EGV Božji prorok.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Tripin teorem: Kad se pet puta uzastopno ponovi: 2 + 2 = 4, tada postaje: 2 + 2 = 5

To neće osporiti ono što sam ja iznio. Opterećenost nekom temom ili osobom je dokaz već sam rekao čega.

To ima veze sa psihologijom, a ne matematikom.

Ima o tome i narodna izreka, ali neću sada o tome.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
2 + 2 je ipak stvar matematike.

Ali to nije stvar onoga što sam ja pričao. Ja za razliku od tebe i znanje psihologije imam. Mogao bih komotno da radim na granici ili na aerodromu i da pratim ponašanje ljudi.

Kada nekoga kao tebe nešto češka onda to može da znači samo jedno, to sam već objasnio. Mislili smo da je to samo bilo kod P4, ali to je bilo kod Taramane, a izgleda da si i ti.

A moglo se i predvidjeti da ćeš prije ili kasnije da se iznerviraš. Kada čovjek ne može nešto da sakrije onda je to već veliki problem. To obično bude kod onih koji i imaju nešto u sebi.

Inače vaš duh je duh izvrtanja, što se i vidi po državama. Vaš problem , naš nije.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.352
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Gdje ovo piše u Bibliji?

Gdje u Bibliji piše Trojstvo?

Tebe češka, najvše, svinja.

To može samo tebe da češka, jer onaj ko ide protiv zakona, njega muči savjest.

A vi imate potrebu da je umirujete, sa kipovima, ikonama. To je psihološka potreba čovjeka koji nije izmiren sa Bogom.

Zbog čega bih?

Pa već si iznervirao. Skoro kao Taramana.

Ti i da se pozoveš na Bibliju i na to imam odg.

Zato vi imate očajno stanje, a mi nemamo. Jer sav vaš duh je duh iznošenja neistina.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Gdje u Bibliji piše Trojstvo?



To može samo tebe da češka, jer onaj ko ide protiv zakona, njega muči savjest.

A vi imate potrebu da je umirujete, sa kipovima, ikonama. To je psihološka potreba čovjeka koji nije izmiren sa Bogom.



Pa već si iznervirao. Skoro kao Taramana.

Ti i da se pozoveš na Bibliju i na to imam odg.

Zato vi imate očajno stanje, a mi nemamo. Jer sav vaš duh je duh iznošenja neistina.

LAŽETE KAO I UVEK. Vaša proročica je izvrtala i čerečila pismo da bi svoje sotonom ili mentalnom bolešću izazvane vizije proturila izgubljenim dušama.

 
Natrag
Top