Crkveni običaji i učenja i njihovo mnogobožačko i okultno poreklo

VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Za ozbiljne teme treba bar malo više ozbiljnosti.

Pitanje je - šta čovek takvog profila radi na forumu za religiju?
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Za ozbiljne teme treba bar malo više ozbiljnosti.

Pitanje je - šta čovek takvog profila radi na forumu za religiju?

Ja baš pazim, ne bih te htio uvrijediti, i hvala Bogu da ti sam ovo reče. Da Laodikeja, kani se ti ovoga posla. Za ozbiljnu temu treba i ozbiljan čovjek i ozbiljno znanje.
 
Član
Učlanjen(a)
26.02.2011
Poruka
978
Evo peticija da se slap banira sa ovog foruma...molio bih forumaše da samo kažu da su za to......potrebno je 5 članova koji su za to....
 
Učlanjen(a)
05.05.2014
Poruka
3.698
Evo peticija da se slap banira sa ovog foruma...molio bih forumaše da samo kažu da su za to......potrebno je 5 članova koji su za to....
Mislim da bi čovek ostao bez plate...ali ako nije oženjen onda će se snaći pa bi valjalo da sam shvati koliko je loših stvari uradio i sam ode malo na odmor ili promeni svoje ponašanje.
Od kad ga znam isto čini a to je nekoliko godina i mislim da se neće menjati i uspeće u svom poduhvatu da razbije svaki forum gde postoji pisanje o papstvu.

Mislim da nije dobro banovati jer tako bi imali sumnju da li je urednik dobro postupio najbolje je da on ostane i piše i sam će najbolje pokazati svima ko je on zaista. Mislim da će vremenom ozbiljni forumaši ignorisati to šarlatanstvo i tračarenje i onda će ostati bez svog oružja i neće imati sa kim praviti paradu i podmetanja.Iz prikrajka će pratiti svaki momenat da ismeje nekoga pod uslovom da time zainteresuje ostale i pridobije bar nekog na svoju stranu da zajedno tračare i uspeo je kod dve ženske osobe da izmami podršku za svoj prljavi posao.

Povremeno će pokušati glumiti finog forumaša ali čim neko kaže nešto o zapadno rimskom klubu na tapetu je za odstrel i sve postove istog na svim forumima će u svoju arhivu smestiti i kaklulisati i podmetati da time opravda prolivenu krv kroz istoriju.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
26.02.2011
Poruka
978
Na mom novom forumu ne pišemo toliko protiv papstva...nema te teme...ionako ima dva katolika - utopija i jedan mladi apologeta koji se malo povukao - ipak imamo dobrih protestantskih apologeeta - ja sam mu objasnio da je Jakov brat Gospodnji prvi papa i nije mi dao nikakav odgovor nego kruži danima na forumu i samo gleda...treba još pure jesti...ali ako slap dođe pripremljena je volejčina od Roberta Carlosa...ovisi koji ga prvi od moderatora skuži...jer poslije banirani ne mogu ništa vidjeti na forumu...ovako kao gosti mogu još čitati......on ti je troll - flamer....
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Evo peticija da se slap banira sa ovog foruma...molio bih forumaše da samo kažu da su za to......potrebno je 5 članova koji su za to....

:(;):) :roll::roll: Jedini način na koji su sektaši sa mnom izlazili na kraj, tako su oni bar mislili, bilo je moje baniranje. Miroljub pet puta, Simović tri puta i na Svetlosti istine tri puta. :roll::roll: Kainos i spada u kategoriju ovih ljudi, zato bi on mene odavde otjerao, kako Miroljub kaže, "govnjavom motkom".

Mislim da bi čovek ostao bez plate...ali ako nije oženjen onda će se snaći pa bi valjalo da sam shvati koliko je loših stvari uradio i sam ode malo na odmor ili promeni svoje ponašanje.
Od kad ga znam isto čini a to je nekoliko godina i mislim da se neće menjati i uspeće u svom poduhvatu da razbije svaki forum gde postoji pisanje o papstvu.

Promijenio bih ja svoje ponašanje i prema tebi, kada bi i ti promijenio svoj stav o Evanđeljima, kada bi tebi Evanđelja bila Evanđelja.

Mislim da nije dobro banovati jer tako bi imali sumnju da li je urednik dobro postupio najbolje je da on ostane i piše i sam će najbolje pokazati svima ko je on zaista.

Kasno je Laviću, već smo svi mi pokazali tko smo i što smo. Naravno da moje pisanje ovdje tebi ne paše, jednako kao i kainosu, jer ljudima postaje sve jasnije tko ste i što ste vi. Da ja svojim pisanjem kompromitiram sebe, zadnje što bi vi tražili bilo bi da me se banira.

Mislim da će vremenom ozbiljni forumaši ignorisati to šarlatanstvo i tračarenje i onda će ostati bez svog oružja i neće imati sa kim praviti paradu i podmetanja.Iz prikrajka će pratiti svaki momenat da ismeje nekoga pod uslovom da time zainteresuje ostale i pridobije bar nekog na svoju stranu da zajedno tračare i uspeo je kod dve ženske osobe da izmami podršku za svoj prljavi posao.

:roll::roll::roll: Da ja ismijavam tebe i kainosa!? Što je tebi Laviću? Pa čitaj svoje, kainosove, Laodikejine i tripine postove pa sam vidi. Što bih vas još ja trebao ismijavati?

Povremeno će pokušati glumiti finog forumaša ali čim neko kaže nešto o zapadno rimskom klubu na tapetu je za odstrel i sve postove istog na svim forumima će u svoju arhivu smestiti i kaklulisati i podmetati da time opravda prolivenu krv kroz istoriju.

Nikada ništa neću glumiti. Ti si glumac, ali ne boj se, u tome te neću ugrožavati. I točno, sve ću stavljati u svoju arhivu, ali ne da tebi, ili nekom drugom, podmećem, nego da vas točno citiram i ljudima pokažem što zaista zastupate.
 
Učlanjen(a)
05.05.2014
Poruka
3.698
Na mom novom forumu ne pišemo toliko protiv papstva...nema te teme...ionako ima dva katolika - utopija i jedan mladi apologeta koji se malo povukao - ipak imamo dobrih protestantskih apologeeta - ja sam mu objasnio da je Jakov brat Gospodnji prvi papa i nije mi dao nikakav odgovor nego kruži danima na forumu i samo gleda...treba još pure jesti...ali ako slap dođe pripremljena je volejčina od Roberta Carlosa...ovisi koji ga prvi od moderatora skuži...jer poslije banirani ne mogu ništa vidjeti na forumu...ovako kao gosti mogu još čitati......on ti je troll - flamer....
Na Svetlosti istine se javljao više puta pod razni pseudonima ali pisanje ga odmah odaje.
Meni je jasno da svako ima neku nameru i ako nije saglasan sa nekom naukom on nudi svoju sa argumentima da bi drugom pokazao da greši i to je meni normalan dijalog ali napadati nekog ili nešto a ne davati odgovore niti argumente je šarlatanstvo.
Naš prvi susret je protekao u psihoanalizi sa njegove strane i to traje i danas jer on naprosto nema šta iz Biblije ponuditi osim vina.Tako se i Šešelj hvali koliko je puta robijao i sad je u modi hvaliti se onim od čega se pametan stidi a to je banovanje ,vernika,.
Ko je glumac to se vidi i svima će pre ili kasnije biti jasno ono što ja sad pišem da je najbolje da ostane ovde i piše te će jasno videti šta on ima iz Biblije za ponuditi a šta o sagovorniku.
Normalnom čoveku NIKAD nebi palo na pamet da trči po svim forumima i kopira postove i arhivira i sačekuje sagovornika podmećući mu. NAMERNO sam u početku sa Laodikejom ušao u sukob mišljenja i pratio da li će on raditi prema meni svoj prljavi posao i dok sam pisao protiv Adv. učenja mi reči o meni nije bilo i onda okrećem list i počinjem pisati o temama zbog kojih je on tu da vidim da se nije možda promenio ali nije odmah je krenuo arsenal copi-paste ti si ovakav ti si onakav tvoji su oni i oni...itd.itd opet egzekutor na delu.

Zato sa moje strane više nema ličnog dijaloga niti će biti jer ne želi više silaziti u blato kanalizacije gde ordinira pomenuti.Ignorisanje je najbolji lek.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
26.02.2011
Poruka
978
Ne znam ako ga je neko banirao jedanput što se ima prijavljivati po drugi i treći puta...zar nije to neka bolest...ako nije poželjan dato mu je do znanja....ako je napadan postoji i sud za takve stvari...pa nisu ljudi ulagali trud vrijeme i novac u forume da bi on došao i upropastio sve....pa daj...gdje tu kršćanski karakter i ljubav....tako to rade katolici pogledaj Dr. Eck nije ništa mogao Lutheru...ali pojavio se Loyola...tako da im je to zadaća da iznutra unište ono što nije katoličko....zašto slap ne otvori svoj forum evo ja ću mu da ti njih par pa nek se piše do mile volje bez pravila....ali da ga ljudi baniraju i on da se registrira više puta...čovjek od 57 godina...ne ide mi u glavu....kao dijete neko....ali eto...svi su upoznali tko i što je S L A P
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Na mom novom forumu ne pišemo toliko protiv papstva...nema te teme...ionako ima dva katolika - utopija i jedan mladi apologeta koji se malo povukao - ipak imamo dobrih protestantskih apologeeta - ja sam mu objasnio da je Jakov brat Gospodnji prvi papa i nije mi dao nikakav odgovor nego kruži danima na forumu i samo gleda...treba još pure jesti...ali ako slap dođe pripremljena je volejčina od Roberta Carlosa...ovisi koji ga prvi od moderatora skuži...jer poslije banirani ne mogu ništa vidjeti na forumu...ovako kao gosti mogu još čitati......on ti je troll - flamer....

Jeli se još uvijek na tvom forumu čovjek može oblokati grožđanim sokom? :roll::roll:Ako može, eto mene tamo, daj mi samo link foruma.

Na Svetlosti istine se javljao više puta pod razni pseudonima ali pisanje ga odmah odaje.

Kao da sam ja krio svoje pisanje i svoje stavove. Nisam ja kao ti da pred nekim ljudima moram kriti vlastiti stav da mi Evanđelja i nisu Evanđelja, nego samo korisni podaci.

Meni je jasno da svako ima neku nameru i ako nije saglasan sa nekom naukom on nudi svoju sa argumentima da bi drugom pokazao da greši i to je meni normalan dijalog ali napadati nekog ili nešto a ne davati odgovore niti argumente je šarlatanstvo.

Tako je kada se s druge strane ima ozbiljog sugovornika, ali kada je u pitanju šarlatan sa šarlatanskim tezama, onda se neću ponižavati i sa ozbiljnim argumentima ići protiv šarlatanstva. Šarlatanstvo se najdjelotvornije razotkriva tako da ga se dovede do njegova apsurda. Evo, pade mi na pamet, ti još ne nađe apostola Petra u onom mezopotamskom Babilonu.

Naš prvi susret je protekao u psihoanalizi sa njegove strane i to traje i danas jer on naprosto nema šta iz Biblije ponuditi osim vina.Tako se i Šešelj hvali koliko je puta robijao i sad je u modi hvaliti se onim od čega se pametan stidi a to je banovanje ,vernika,.

Nisi se ni ti Laviću promijenio. Šarlatan bio, šarlatan ostao.

P.S. Molim urednika da ne briše ove naše postove. Ja nisam inicirao nikakvo vrijeđanje. Šarlatanom se nazvao onoga tko je mene prije tako nazvao. Molim urednika da ne briše postove i iz drugog razloga. Nekada je iz diskusije moguće izvući dobre zaključke i dobre pouke samo ako diskusija toliko uzavrije da se diskuntanti i nesvjesno ogole do kraja.
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
P.S. Molim urednika da ne briše ove naše postove. Ja nisam inicirao nikakvo vrijeđanje. Šarlatanom se nazvao onoga tko je mene prije tako nazvao. Molim urednika da ne briše postove i iz drugog razloga. Nekada je iz diskusije moguće izvući dobre zaključke i dobre pouke samo ako diskusija toliko uzavrije da se diskuntanti i nesvjesno ogole do kraja.
Moliš urednika da ne briše postove?! Pogledaj malo ove zadnje postove, a onda pročitaj naslov teme!
Neću dozvoliti da svaku temu pretvarate u vaša lična prepucavanja. To ne samo da je nepoštovanje Pravilnika foruma i ignorisanje urednikovih upozorenja, nego je svojevrsna opstrukcija ovoga foruma, jer on nije namijenjen za lične verbalne obračune, nego za raspravu i diskusije o temama i mišljenjima koja se ovdje iznose. Podvlačim, rasprave o mišljenjima koja se iznose, a ne o ljudima koji su izrekli mišljenja.

Upozorenje: Od sada će biti brisani svi postovi koji sadrže napade, uvrede i omalovažavanja ličnosti koje ovdje pišu, kao i postovi koji nisu u skladu sa zadatom temom.
 
Natrag
Top