Covid 19 i Bog

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Učlanjen(a)
30.01.2016
Poruka
371
Losa vest
Crne gljivice ,pocetak epidemije u Indiji,dosla vec u Rusiju...
crne gljivice
Izvini i teba da verujemo medijima u sluzbi Satane?
svasta ce oni izmisljati da ljude drze u strahu
ovo je psiholoski rat
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.432
Izvini i teba da verujemo medijima u sluzbi Satane?
svasta ce oni izmisljati da ljude drze u strahu
ovo je psiholoski rat
Nema tu nikakvih misterija.
Vodece telo Jehovinih svedoka je saopstilo da u vakcinama nema nikakve krvi niti delova krvi,i da ko zeli moze da se vakcinise protiv covida 19.
Takodje su dali savet da niko ne utice na bilo koga drugoga da se vakcinise ili ne vakcinise.
Svako ima svoj stav i niko nece pogresiti.
Jehova Bog je taj koji ce da izleci sve ljude od svih bolesti,a ne bilo koja ili bilo cija vakcina ili lek.
Ipak jos pre 3500 godina Bog je propisao KARANTIN kao sredstvo suzbijanja zaraza.
Karantin se masu puta pokazao kao uspesan kao i sve mere prevencije,pocev od drzanja licne higijene,i izbegavanja kontakta grljenja ,ljubljenja i rukovanja.Zastitna maska takodje pomaze u preventivi,ali nista od svega ovoga ne garantuje da se neko nece zaraziti.
Da se ne bi ponavljao covid19 posustaje i proci ce,ali dolaze druge nevolje bilo rat,bilo zemljotres,uragani i nove bolesti.
Eto bolest crnih gljivica koja je pocela da se siri i u Indiji je od nje smrtnost 50% prema objavi iz Indije pre neki dan.
Dal je smrtnost zaista 50%,ili 0,5 % ili je to bila laz u smislu psiholoskog rata ,pokazace vreme.
Ali sto se tice covida19 u Srbiji,skoro pa da je stavljen pod kontrolu.Vakcinacija se pokazala izuzetno efikasnom.
Da nije bilo vakcinacije protiv velikih boginja ,hmmmm pomrlo bi mnogo mnogo vise ljudi i vise nema te bolesti ,....
I naravno pozivanje na BOJKOT odluka kriznog staba i pridrzavanja preventivnih mera protiv pandemije,pa i vakcinaciju jeste jedno Vandalsko ponasanje,koje bi i sam Isus Hrist osudio.
 
Učlanjen(a)
30.01.2016
Poruka
371
Nema tu nikakvih misterija.
Vodece telo Jehovinih svedoka je saopstilo da u vakcinama nema nikakve krvi niti delova krvi,i da ko zeli moze da se vakcinise protiv covida 19.
Takodje su dali savet da niko ne utice na bilo koga drugoga da se vakcinise ili ne vakcinise.
Svako ima svoj stav i niko nece pogresiti.
Jehova Bog je taj koji ce da izleci sve ljude od svih bolesti,a ne bilo koja ili bilo cija vakcina ili lek.
Ipak jos pre 3500 godina Bog je propisao KARANTIN kao sredstvo suzbijanja zaraza.
Karantin se masu puta pokazao kao uspesan kao i sve mere prevencije,pocev od drzanja licne higijene,i izbegavanja kontakta grljenja ,ljubljenja i rukovanja.Zastitna maska takodje pomaze u preventivi,ali nista od svega ovoga ne garantuje da se neko nece zaraziti.
Da se ne bi ponavljao covid19 posustaje i proci ce,ali dolaze druge nevolje bilo rat,bilo zemljotres,uragani i nove bolesti.
Eto bolest crnih gljivica koja je pocela da se siri i u Indiji je od nje smrtnost 50% prema objavi iz Indije pre neki dan.
Dal je smrtnost zaista 50%,ili 0,5 % ili je to bila laz u smislu psiholoskog rata ,pokazace vreme.
Ali sto se tice covida19 u Srbiji,skoro pa da je stavljen pod kontrolu.Vakcinacija se pokazala izuzetno efikasnom.
Da nije bilo vakcinacije protiv velikih boginja ,hmmmm pomrlo bi mnogo mnogo vise ljudi i vise nema te bolesti ,....
I naravno pozivanje na BOJKOT odluka kriznog staba i pridrzavanja preventivnih mera protiv pandemije,pa i vakcinaciju jeste jedno Vandalsko ponasanje,koje bi i sam Isus Hrist osudio.
Izvini ja mislim da si ti malo pogresno shvatio.
Vodece telo je lepo reklo da je to sve stvar savesti tako da
to je to
a mediji su u rukama Satane.
I znamo sta je sve u rukama satane.
Pa necu valjda njih da slusam i da im verujem?
A ne mozes reci da se vakcinacija pokazala efikasnom kada posle nje ljudi zavresavaju u bolnicama i umiru,
Eto to je ta efikasnost.
A krizni stab je deo Sataninog stola.
U Biliji jasno kaze da vise treba slusati Boga nego ljude - i njihove satanisticke tvorevine. Kao sto je i krizni stab.
Zalosno je da je nekima sad Bog vakcina.

Karantin je za bolesne a ne zdrave sto su ovde radili drave vec godinu dana zatvaraju to je fasizam tako ej Hitler radio zatvarao ljude u logore
Dakle sve je to Satanina manipulacija i ovo je psiholosko bioloski rat protiv covecanstva.

Nemas ti meni sta da objasnjavas znam sve to :)
a BTW virus nije izolovan a pcr tes nije validan na cemu se zasniva cela prevara oko izmisljene pandemije.
I da postoji neki virus novi pa sta uvek su postojali virusi pa smo ziveli
a smrtnost je ista kao i ranijih god tako da je ocigleno da je laz jer ne postoji pandemija

Isaija 8

11 Jehovina snažna ruka je bila na meni i, da bi me upozorio da ne idem putem kojim ide ovaj narod, rekao mi je: 12 „Ne nazivajte zaverom ono što ovaj narod naziva zaverom! Ne bojte se onoga čega se oni bojei nemojte drhtati pred tim. 13 Jehova nad vojskama – on neka vam bude svet,+njega se bojtei pred njim drhtite.“+

ja se drzim Bozjih reci :)
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.432
Izvini ja mislim da si ti malo pogresno shvatio.
Vodece telo je lepo reklo da je to sve stvar savesti tako da
to je to
a mediji su u rukama Satane.
I znamo sta je sve u rukama satane.
Pa necu valjda njih da slusam i da im verujem?
A ne mozes reci da se vakcinacija pokazala efikasnom kada posle nje ljudi zavresavaju u bolnicama i umiru,
Eto to je ta efikasnost.
A krizni stab je deo Sataninog stola.
U Biliji jasno kaze da vise treba slusati Boga nego ljude - i njihove satanisticke tvorevine. Kao sto je i krizni stab.
Zalosno je da je nekima sad Bog vakcina.

Karantin je za bolesne a ne zdrave sto su ovde radili drave vec godinu dana zatvaraju to je fasizam tako ej Hitler radio zatvarao ljude u logore
Dakle sve je to Satanina manipulacija i ovo je psiholosko bioloski rat protiv covecanstva.

Nemas ti meni sta da objasnjavas znam sve to :)
Izvini,ali ti mesas babe i zabe .
Vodece telo JS jeste reklo da je vakcinacija stvar slobodne volje i da niko nece biti iskljucen iz JS ako se vakcinise,
a to da su mediji u rukama satane si uzela iz neke druge teme,a ne iz ove,sto nije hriscanski.
Cudi me da ako si zaista JS ,nisi rekla da Hriscani trebaju da slusaju drzavne vlasti ,sve dok se njihove naredbe ne kose sa Bozjim naredbama?
Cudi me takodje da ako si zaista JS ne postujes mere karantina koje su propisale drzavne vlasti iz preventivnih razloga ,a postuju ih svi JS pa i Vodece telo.
Cudi me takodje da ako si zaista JS svedok drzis samo jednu temu i uskaces u ovu jer ti se ne dopada stav Vodeceg tela JS?
Ustavri nista me ne cudi,jer ti znas bas sve i iznela si svoj stav u ovoj temi kako u vakcine stavljaju otrove ili koriste fetuse itd blabla bla,tako da je meni sve jasno ,ali radi svoj posao. Ti radi svoj posao,a ja cu svoj :)
 
Učlanjen(a)
30.01.2016
Poruka
371
Izvini,ali ti mesas babe i zabe .
Vodece telo JS jeste reklo da je vakcinacija stvar slobodne volje i da niko nece biti iskljucen iz JS ako se vakcinise,
a to da su mediji u rukama satane si uzela iz neke druge teme,a ne iz ove,sto nije hriscanski.
Cudi me da ako si zaista JS ,nisi rekla da Hriscani trebaju da slusaju drzavne vlasti ,sve dok se njihove naredbe ne kose sa Bozjim naredbama?
Cudi me takodje da ako si zaista JS ne postujes mere karantina koje su propisale drzavne vlasti iz preventivnih razloga ,a postuju ih svi JS pa i Vodece telo.
Cudi me takodje da ako si zaista JS svedok drzis samo jednu temu i uskaces u ovu jer ti se ne dopada stav Vodeceg tela JS?
Ustavri nista me ne cudi,jer ti znas bas sve i iznela si svoj stav u ovoj temi kako u vakcine stavljaju otrove ili koriste fetuse itd blabla bla,tako da je meni sve jasno ,ali radi svoj posao. Ti radi svoj posao,a ja cu svoj :)
Izvini ti svoje shvatanje i to pogresno interpretiras kao nesto sto je vodece telo reklo a nije.
Da li ti znas sta znaci stvar savesti?
kako moze iko biti iskljucen ako je nesto stvar savesti???
a ovo sto si ti napisao: " Vodece telo JS jeste reklo da je vakcinacija stvar slobodne volje i da niko nece biti iskljucen iz JS ako se vakcinise,"
Znaci da je to nesto lose ali da ipak nece biti iskljucni KOJI PRIME VAKCINU

Mene cudi da si ti JS i da tako samouvereno pises nesto sto nije tacno.
Ja sam jako dugo JS i drzim se svega.
Ne bih se sa tobom raspravljala nemas pravo da iznosis svoje misljenje i to pogresno kao stav JS
Sve sto pisem na ovo temu pisem na temelju naucnih dokaza
I Biblijskih
a ti slobodno zivi zatvoren u karantinu ja sam zdrava pa nemam razloga :)
prvo nauci cemu sluzi karantin
a sto bi pisala nesto sto bi trebao da znas da Hriscani trebaju da slusaju drzavne vlasti ,sve dok se njihove naredbe ne kose sa Bozjim naredbama?
Pa u ovom slucaju se kose, jer su uperene protiv coveka.
Zasto bi slusala Satanisticke mere uperene protiv fizickog i psihickog zdravlja coveka
Stav vodeceg tela nije ono sto ti pises to je tvoje misljenje ne3go ti nisi bas dobro razumeo
stav je samo - da je na savesti
Nemam ja nikakve zamerke na vodece telo jer razumem zasto nesto kazu
nego me cudi tvoja pogresna interpretacija

nemam sta da sa tobom raspravljam kada ne razumes sve sam lepo objasnila u dva moja posta:)
Trebao bi da znas osnovne stvari sta je danas u rukama Satane
1 Jovanova 5:19 " ceo svety je u vlasti Zloga.
Pa ti razmislis koga slusas.

Ti pises nesto sto vodece telo nije reklo tako da se ti zapitaj sta radis
a preskaces Bozju rec pa da ponovim

Isaija 8

11 Jehovina snažna ruka je bila na meni i, da bi me upozorio da ne idem putem kojim ide ovaj narod, rekao mi je: 12 „Ne nazivajte zaverom ono što ovaj narod naziva zaverom! Ne bojte se onoga čega se oni bojei nemojte drhtati pred tim. 13 Jehova nad vojskama – on neka vam bude svet,+njega se bojtei pred njim drhtite.“+


inace ova tema me i ne zanima napisala sam par posta i to je to
imam svoju lepu temu o Armagedonu :)
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.403
Virus je tekako izolovan. Milioni obolelih su imali taj virus i on je genomski potpuno sekvenciran. To uopšte nije teško jer čim se pojavi i u labaratoriji sekvencira vidi se njegova genetska struktura. Pa čak i "čuveni" zaverski lekar Luc Montanj je ustvrdio da ima elemnte HIV-a(naravno nije tačno za to) ali upravo to govori da je genomski sklop virusa poznat jer kako bi zaverolozi uopšte mogli da mu pripišu elemente HIV-a kada navodno nije izolovan i ne zna se ništa o njegovoj strukturi a sada odjednom se zna da ima i elemente HIV-a. Sami sebi skaču u stomak zaverolozi.

Virus je izolovan i zato su napravljene vakcine adekvatne strukturi virusa. Vektorske vakcine imaju taj virus umrtvljen.
 
Učlanjen(a)
30.01.2016
Poruka
371
Virus je tekako izolovan. Milioni obolelih su imali taj virus i on je genomski potpuno sekvenciran. To uopšte nije teško jer čim se pojavi i u labaratoriji sekvencira vidi se njegova genetska struktura. Pa čak i "čuveni" zaverski lekar Luc Montanj je ustvrdio da ima elemnte HIV-a(naravno nije tačno za to) ali upravo to govori da je genomski sklop virusa poznat jer kako bi zaverolozi uopšte mogli da mu pripišu elemente HIV-a kada navodno nije izolovan i ne zna se ništa o njegovoj strukturi a sada odjednom se zna da ima i elemente HIV-a. Sami sebi skaču u stomak zaverolozi.

Virus je izolovan i zato su napravljene vakcine adekvatne strukturi virusa. Vektorske vakcine imaju taj virus umrtvljen.
Virus nije izolovan a ua vakcine trpaju svasta
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.403
Virus nije izolovan a ua vakcine trpaju svasta


Virus je nazvan SARS-COV2. Jasno je odvojen od SARS-COV1 pa ti to valda nešto govori.

PCR-test postoji za ovaj virus i jasno ga detektuje. Virus je sekvencran a ta antivakserksa priča da virus nije izolovan je odavno razrešena samo treba biti informisan. Ljudi su sami danas krivi što im um funkcioniše ko u srednjem veku a žive u 21 veku.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.432
Izvini ti svoje shvatanje i to pogresno interpretiras kao nesto sto je vodece telo reklo a nije.
Da li ti znas sta znaci stvar savesti?
kako moze iko biti iskljucen ako je nesto stvar savesti???
a ovo sto si ti napisao: " Vodece telo JS jeste reklo da je vakcinacija stvar slobodne volje i da niko nece biti iskljucen iz JS ako se vakcinise,"
Znaci da je to nesto lose ali da ipak nece biti iskljucni KOJI PRIME VAKCINU

Mene cudi da si ti JS i da tako samouvereno pises nesto sto nije tacno.
Ja sam jako dugo JS i drzim se svega.
Ne bih se sa tobom raspravljala nemas pravo da iznosis svoje misljenje i to pogresno kao stav JS
Sve sto pisem na ovo temu pisem na temelju naucnih dokaza
I Biblijskih
a ti slobodno zivi zatvoren u karantinu ja sam zdrava pa nemam razloga :)
prvo nauci cemu sluzi karantin
a sto bi pisala nesto sto bi trebao da znas da Hriscani trebaju da slusaju drzavne vlasti ,sve dok se njihove naredbe ne kose sa Bozjim naredbama?
Pa u ovom slucaju se kose, jer su uperene protiv coveka.
Zasto bi slusala Satanisticke mere uperene protiv fizickog i psihickog zdravlja coveka
Stav vodeceg tela nije ono sto ti pises to je tvoje misljenje ne3go ti nisi bas dobro razumeo
stav je samo - da je na savesti
Nemam ja nikakve zamerke na vodece telo jer razumem zasto nesto kazu
nego me cudi tvoja pogresna interpretacija

nemam sta da sa tobom raspravljam kada ne razumes sve sam lepo objasnila u dva moja posta:)
Trebao bi da znas osnovne stvari sta je danas u rukama Satane
1 Jovanova 5:19 " ceo svety je u vlasti Zloga.
Pa ti razmislis koga slusas.

Ti pises nesto sto vodece telo nije reklo tako da se ti zapitaj sta radis
a preskaces Bozju rec pa da ponovim

Isaija 8

11 Jehovina snažna ruka je bila na meni i, da bi me upozorio da ne idem putem kojim ide ovaj narod, rekao mi je: 12 „Ne nazivajte zaverom ono što ovaj narod naziva zaverom! Ne bojte se onoga čega se oni bojei nemojte drhtati pred tim. 13 Jehova nad vojskama – on neka vam bude svet,+njega se bojtei pred njim drhtite.“+


inace ova tema me i ne zanima napisala sam par posta i to je to
imam svoju lepu temu o Armagedonu :)
Draga moja misteriozna sestro,
sam pocetak tvoga razmisljanja je potpuno pogresan.
Pogledaj tvoje razmisljanje na samom pocetku
tvoje reci "kako moze iko biti iskljucen ako je nesto stvar savesti???"
Nekome je cista savest da uradi sta god pozeli,ali sa takvom preslobodnom savesti niko ne moze da postane a kamoli da ostane JS.
Postoje merila po kojima neko moze da postane JS,a neko ne moze,a isto tako i za iskljucenje iz JS.
Izgleda da je tvoja savest "veoma debela"....,ali to je vec tvoj problem.
Vodecem telu nije ni na um doslo da kaze da je vakcinacija losa,ali eto ti si izgleda pametnija i od njih.

Ali poznajem dobro takve kao sto si ti.Ti radi svoj posao,a ja cu svoj.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top