Covid 19 i Bog

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Nedaj Bože tog zla , i previše je krvi proliveno na ovim našim prostorima , neknas Bog sačuva od tog zla :)

Ha, Mileritska "skretnica" sada i rat priziva?! Kako očekivano....

No, zeznuli su se u "proračunu"... veoma.

Umesto da su im oči otvorene da vide šta "judaizatori" i ideologije koje iz toga prozilaze čine od sveta, oni kao muhe bez glave laprdaju o armagedonu, nekakvom "jehovi", subotama, pasenju trave i naravno prizivaju rat, da bi mogli da "evangeliziraju" i kradu duše.

Anathema ih i njih i ideologija koje izrodi judelofilija.

Sve njih će progutati islam. A kada bude trebalo braniti ih od nasrtaja muhamedovih sledbenika, nikoga biti neće da im pritekne u pomoć. Nikoga.

Posebno ne Boga, kome su u svoj ego zaljubljeni rekli NE.

Ali, to neće biti naš, nego njihov problem.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.432

Djeca koja će biti žrtvovana injekcijama mRNA COVID-19 jer je 12-godišnja djevojčica paralizirana tijekom ispitivanja​

Pogledajte prilog 141933

Ko želi može čitat na ovom linku
Zrtvovanje Bogu Molohu,Dagonu,Balu,ili bogovima Maja,Inka itd,da ne pisem i Bogovima rata Artemidi,Apolonu,Posidonu itd itd je bio u cilju podkupljivanja tih laznih bogova. To su cinili cak i Jevreji ,narocito za vreme cara Manasije,sto Jehovi Bogu cak nije ni na pamet palo
Jeremija, glava 7
31
I sagradiše visine Tofetu, koji je u dolini sina Enomovog, da sažižu sinove svoje i kćeri svoje ognjem, što nisam zapovedio niti mi je došlo na um.
Jeremija, glava 44
26
Zato čujte Judejci reč Gospodnju, svi Judejci koji stanujete u zemlji misirskoj: evo, ja se zaklinjem velikim imenom svojim, veli Gospod, da se ime moje neće više izricati ustima ni jednog Judejca u svoj zemlji misirskoj da bi rekao: tako da je živ Gospod Gospod!
Jeremija, glava 2
28
A gde su bogovi tvoji koje si načinio sebi? Neka ustanu, ako te mogu izbaviti kad si u nevolji, jer imaš, Juda, bogova koliko gradova.
I pre nedelju dve dana je kod nas....
Objavljeno je da je od obolelih ljudi u kovid bolnicama bilo 95% vakcinisano :)
Tacno ili Netacno???
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.357
Nema toga. Dezinformacija :). Ne radi se o čipovima.

Čipiranje za distancu i obvezno cijepljenje protiv Covida

Da realna opasnost koja se provlači kroz plandemiju postoji i da planovi o općem čipiranju ljudi nisu proizvod teorija zavjere, ovih dana nam je otkrio izraelski premijer Benjamin Netanyahu – prenosi Jerusalem post. On bi naime čipirao građane kako bi se omogućila fizička distanca. Predlaže da se počne s djecom! Ljudi bi imali ugrađen senzor koji bi se uključio svaki put kad se previše približe drugoj osobi – nešto kao što je sada slučaj s automobilima – pojašnjava Benjamin.
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.403
Čipiranje za distancu i obvezno cijepljenje protiv Covida

Da realna opasnost koja se provlači kroz plandemiju postoji i da planovi o općem čipiranju ljudi nisu proizvod teorija zavjere, ovih dana nam je otkrio izraelski premijer Benjamin Netanyahu – prenosi Jerusalem post. On bi naime čipirao građane kako bi se omogućila fizička distanca. Predlaže da se počne s djecom! Ljudi bi imali ugrađen senzor koji bi se uključio svaki put kad se previše približe drugoj osobi – nešto kao što je sada slučaj s automobilima – pojašnjava Benjamin.
Sve što iznisiš u vezi inicijative Netanjahua je TAČNO ALI radi se o špekulaciji izraza koji Netanjahu koristi a koji se kod nas prevodi paušalno "čip" . Proverio sam i video o čemu se tačno govori. Sam moraš istražiti detaljnije.

To si našao na hrv. zaverološkom sajtu "Logično" a kod nas u Srbiji je na sajtu "Srbin Info"...vidiš kako ste isti.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.357
Sve što iznisiš u vezi inicijative Netanjahua je TAČNO ALI radi se o špekulaciji izraza koji Netanjahu koristi a koji se kod nas prevodi paušalno "čip" . Proverio sam i video o čemu se tačno govori. Sam moraš istražiti detaljnije.

To si našao na hrv. zaverološkom sajtu "Logično" a kod nas u Srbiji je na sajtu "Srbin Info"...vidiš kako ste isti.

Jerusalem post o tome piše. :) Dakle, Židovi predvode u čipiranju ljudi.
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.403
Jerusalem post o tome piše. :) Dakle, Židovi predvode u čipiranju ljudi.

Piše ali naš prevod je pogrešan...naš natativ o tome. No, ono što Netanjahu govori je nešto drugo. Nema govora o čipu:).

Koristi se drugi izraz...

Zato sam ti rekao...traži demanti...traži da čuješ i drugu stranu. Traži izvore koji imaju drugačiji pogled na stvari.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top