Covid 19 i Bog

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Učlanjen(a)
30.01.2016
Poruka
371
Pisi sta zelis ja sam JS i ne vredjam ljude a ti se zapitaj ko si ti da sudis
ikao me ne poznajes
ti imas problem sa savescu a ne ja
vidim tebi savest svasta dozvoljava meni ne.
ja mrzim ovaj satanin svet i sve sto dolazi od njega
videces sam posledice za god dve
vodece telo se ne bavi lecenjem koje je stvar savesti
to je nase da sami istrazimo i odlucimo
a ne kao ti da slepo verujes satanistickim tvorevinama i vlastima
ti ides iznad onoga sta je vodece telo reklo

razmisli malo o Bozji recima:
Isaija 8

11 Jehovina snažna ruka je bila na meni i, da bi me upozorio da ne idem putem kojim ide ovaj narod, rekao mi je: 12 „Ne nazivajte zaverom ono što ovaj narod naziva zaverom! Ne bojte se onoga čega se oni bojei nemojte drhtati pred tim. 13 Jehova nad vojskama – on neka vam bude svet,+njega se bojtei pred njim drhtite.“+
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
30.01.2016
Poruka
371
Bog nam je dao razum da ga koristimo
a istina se moze saznati ako se malo istrazi.

az.jpg

The vaccine insert states “Human Embryonic Kidney Cells” and “genetically modified organisms” are in the AstraZeneca Vaccines.

Kome savest dozvoljava da svasta trpa u svoj organizam nek izvoli, i da tako krsi nacelo svetosti zivota.

What COVID-19 Vaccine AstraZeneca contains​


One dose (0.5 ml) contains: COVID 19 Vaccine (ChAdOx1-S* recombinant) 5 × 10^10 viral particles


*Recombinant, replication-deficient chimpanzee adenovirus vector encoding the SARS CoV 2 Spike glycoprotein. Produced in genetically modified human embryonic kidney (HEK) 293 cells.


This product contains genetically modified organisms (GMOs).


TAKODJE VECINA OVIH VANCINA NISU VAKCINE NEGI GENSKA TERAPIJA
KOLIKO JE PRED BOGOM DOBRO MANIPULISATI GENIMA????
i ko ima pravo na to?

To ni nevernik ne bi sebi uradio a kamoli vernik
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.465
Bog nam je dao razum da ga koristimo
a istina se moze saznati ako se malo istrazi.


Lepo je tražiti ALI...

Recombinant, replication-deficient chimpanzee adenovirus vector encoding the SARS CoV 2 Spike glycoprotein. Produced in genetically modified human embryonic kidney (HEK) 293 cells.


Ovo nije nikakav podatak "protiv" vakcine. Vakcine koje koriste "živi virus"..tzv. "vektorske" vakcine (ovde se radi o vektorskoj) koju si prikazala koriste adenovirus tj. virus od životinje koji se modifikuje(u slučaju vakcine protiv SARS-COV 2) da ima "S " protein na sebi i time "provocira" stvaranje antitela. Tako se modifikovani virus šimpanze ubaci u organizam(naravno onemogućen za replikaciju) i tako ubačen ali bez mogućnosti replikacije sa ovim S proteinom on izaziva antitela. Dakle, nema nikakve misterije tu ..nema nečega "opasnog" za čoveka. Tako funkcionišu vakcine ne samo za COVID 19 već i za druge viruse nevezano za COVID 19. Ništa novo.
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.465
Učlanjen(a)
30.01.2016
Poruka
371
Zato postoje podaci...sve se da proveriti




Pa ja sam ti objasnio da sve to što piše nije nikakva opasna supstanca..tako se prave vakcine..i ti si ih primila kao mala..protiv boginja velikih i malih, protiv tuberkuloze i sl..i te vakcine se tako prave. Ne znam šta onda negiraš?
pa to proverila sam a vidim ti nisi
sve sto pisem pisem na temelju naucnih dokaza
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.465
pa to proverila sam a vidim ti nisi


Ja ti pišem o onome što si navela. To što si navela(ona slika sa onim tekstom koji govori o sastavu vakcine) ne govori ništa o štetnosti vakcna. To što si ti navela samo po sebi ne govori ništa dok ti ne ubaciš svoju interpetaciju toga..a tvoj dodatak u vidu tvoje interpretacije je pogrešan.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.320
Izvrćeš njegove reči i donosiš netačan zaključak.




Mire, nije dovljno jer on govori o nadama i projekcijama a ne o bilo kakvim direktnim merama za preduzimanje. Drugo, on govori istinu i ima pravo da je iznese. Čak i da nije upravu...ima pravo da kaže šta smatra problemom. Ali to nije dokaz "zločinačkih namera" sam po sebi. Ulazimo u pravne aspekte ovog pitanja i sitna crevca samo zato što imaš takvu želju da ga optužiš a ne znaš kako. Mislim da je ovo zaista neumesno na koji način sve pokušavaš da mu pripišeš "zločin". Nisi upravu, jer nikoga ne prisiljava niti poziva da neko sprovede nasilno mere protiv Afrikanaca već govori šta smatra da je dobro da se dogodi. Da li će se to dogoditi ili ne on to ne zna i na koji način će se to ostavariti ne zna, već samo iznosi stav i na osnovu toga vrši projekciju stvari.




Pa šta misliš onih 90% smanjenja CO2, koga će najviše pogoditi :)? Pa valda one zemlje koje najviše doprinose a to su Rusija, SAD, Kina, Brazil, Indija...moj Mire.




Navedi primer gde ja ili Bil Gejts se zalažemo za populaciju od 500 miliona:)? Gde smo to najavaili?

Drugo, u tom govoru u TED Talku, on ne govori o smanjenju polacije već upravo navodi da će ako se ove projekcije ostvare svet imati 9 milijardi ljudi do 2050 a ne manje nego sada :). Tako da nisi dobro upućen u ono što je rekao u tom jednom govoru.
Necu da odgovaram na gluposti vise, jer vreme je da:

NAPUSTAMO GRADOVE!

Ko ovo nije shvatio posle svega sto se izdesavalo (zatvaranje, vanredno stanje, policija, prisiljavanje, maske, vakcine..), nece shvatiti nikad!

Jos ima vremena da se ljudi otrezne, jer Bog ceka svoj narod..

"kad jerusalim opkoli vojska, znajte da se priblizilo vreme da opusti.. tada koji budu u gradu neka beze u gore.. "

Ovaj stih se odnosi i na nas (jer Hristos govori lokalno ukazujuci na globalno, a istorija se ponavlja). Vec sam objasnio da vreme nije linearno, i zato se cini kao da Hristos paralelno govori o svom vremenu i buducem, ali to je sve zajedno jedan dogadjaj, on vidi i nase vreme kroz to..

Hriscani prvog veka su poslusali upozorenje da napuste grad i na vreme su izasli! Nakon sto su rimljani za trenutak uklonili opsadu, Hriscani su videli priliku da izadju i napustili su ga.

Slicno je i danas! U Izraelu su najrestriktivnije mere (Jerusalimu), to nije slucajno, a gradovi su postali" zatvori", opkoljavaju ih policijom i vojskom ne dozvoljavajuci ljudima kretanje i prolaz! A bice jos gore..

Trenutno se mere ublazavaju, i sada je prilika da Hriscani planiraju bekstvo.. Gradovi ce prvi i biti na udaru i meta su Bozjeg gneva. Ko zeli, neka ostane u njima, ali neka se pripremi za kaznu, jer Bog nece postedeti nikog u njima.. Dakle, ko je pametan, planirace i sklonice se na vreme..

 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top