Covid 19 i Bog

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.357

SAD ozbiljno istražuje izvor korone, Facebook više neće cenzurirati teorije o njegovom podrijetlu

Facebook je u srijedu najavio da više neće uklanjati tvrdnje koje se odnose na moguće podrijetlo koronavirusa i na to je li on prirodno nastao ili je laboratorijski. Promjena politike dogodila se istog dana kada je predsjednik Joe Biden naredio američkim obavještajnim agencijama da udvostruče napore na istraživanju podrijetla virusa, unatoč tome što je okončao istragu State Departmenta pod bivšim predsjednikom Donaldom Trumpom koji je tražio isti cilj, javlja Breitbart.

Facebook je objavio dopis u kojem detaljno opisuje svoje novo stajalište, ukazujući na “tekuće istrage” kao razlog za promjenu mišljenja, dodajući da ostaju ostala ograničenja.

Facebookov potez u srijedu označava prvi važan korak kompanija koje se bave društvenim mrežama da se pozabave tim pravilima dok se ponovno provjerava teorija o curenju koronavirusa iz laboratorija u Wuhanu u Kini. Ostale platforme, uključujući YouTube i Twitter, tek trebaju odgovoriti na ovaj potez Facebooka.

Podsjetimo:


“Stručnjaci iz kineskog laboratorija koji je u središtu sumnje u izvor pandemije koronavirusa prešli su na zapad te se nalaze u rukama zapadne obavještajne službe”, kazao je za Daily Mail u srpnju 2020. Steve Bannon, bivši glavni strateg tadašnjeg američkog predsjednika Donalda Trumpa, ali i bivši mornarički časnik, koji se bavio obavještajnim poslovima.

On je tada tvrdio da agenti obavještajne zajednice pripremaju proces protiv Pekinga na temelju informacije da je globalna pandemija uzrokovana “curenjem” virusa iz instituta za virusologiju u Wuhanu, što je naknadno zataškano.

U siječnju ove godine, Matthew Pottinger, zamjenik savjetnika za nacionalnu sigurnost tadašnjeg predsjednika SAD-a Donalda Trumpa, rekao je da čak i kineski čelnici sada otvoreno priznaju da su njihove prethodne tvrdnje da je virus podrijetlom s Wuhanske tržnice lažne. On je tada kazao da je teorija o podrijetlu virusa Covid-19 prema kojoj je on “pobjegao” iz laboratorija u Kini najvjerodostojnija.
------------------------------------
Kao što možemo vidjeti, nismo mi koji propitujemo o istini širitelji teorija zavjere, nego su svi oni koji nas tako nazivaju notorni tirani, notorni zatiratelji istine. A kada ste zatiratelj istine, onda ste u službi đavline koji, jadnik, ne zna da se Boga može zatrti. Takvi zatiratelji istine i sluge đavline prepoznat će se i ovdje na ovoj temi i na ovom forumu.

P.S. Što će đavlina sada činiti, kakvu će taktiku sada odabrati? Ja očekujem da će pribjeći veličanju "neoboljševika Joe-a Biden-a" za ovaj njegov potez, isti onaj potez zbog kojega su Trumpa razapinjali i protjerali sa svojih mreža - Twiter, Discord, Twitch, Facebooka, Snapchata, ...
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.283
Produced in genetically modified human embryonic kidney (HEK) 293 cells.

To je beba abortirana 1960-ih u svrhe pravljenja vakcine, ta kidney. Od njenih celija se pravi vakcina, i to godinama do dana danasnjeg. U obicnim vakcinama koje smo svi mi primili kao deca se takodje nalaze. Morbidno!

Postoji jos jedan problem sa tim, kako vreme prolazi te celije degradiraju, pa upravo zbog tih vakcina telo razvija maligne celije.. Moraju stalno nove embrione da uzimaju da se to ne bi desavalo, o cemu se vec i raspravlja da namerno ubiju nove bebe, da bi osvezili bazu!

Tacno je da Fajzer ne sadrzi ove celije u krajnjem produktu, ali su ih koristili prilikom testiranja, pa i to povlaci moralne implikacije.

O ostalim sastojcima da ne pricam, od genetski modifikovanog adenovirusa, pa nadalje, a postoje i sastojci o kojima mi nista ne znamo, jer sastav je ipak tajna..

SAD ozbiljno istražuje izvor korone, Facebook više neće cenzurirati teorije o njegovom podrijetlu

Facebook je u srijedu najavio da više neće uklanjati tvrdnje koje se odnose na moguće podrijetlo koronavirusa i na to je li on prirodno nastao ili je laboratorijski. Promjena politike dogodila se istog dana kada je predsjednik Joe Biden naredio američkim obavještajnim agencijama da udvostruče napore na istraživanju podrijetla virusa, unatoč tome što je okončao istragu State Departmenta pod bivšim predsjednikom Donaldom Trumpom koji je tražio isti cilj, javlja Breitbart.
Farsa! Traze krivca da bi skinuli sa sebe odgovornost, pa je sad kao vestacki virus.. Napravio ga je neki kinez u Vuhanu verovatno! Vecina doktora iz oko 100 drzava sveta, medju kojima je i srbija pokrenule su tuzbe pred medjunarodnim sudom, protiv aktera u ovoj 'planedmiji'!

Ako im dopustimo da se sada izvuku, sledi nam opet isto! Istraga ce sigurno voditi do krivca kojeg oni lazno optuze!
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.432
Pisi sta zelis ja sam JS i ne vredjam ljude a ti se zapitaj ko si ti da sudis
ikao me ne poznajes
ti imas problem sa savescu a ne ja
vidim tebi savest svasta dozvoljava meni ne.
ja mrzim ovaj satanin svet i sve sto dolazi od njega
videces sam posledice za god dve
vodece telo se ne bavi lecenjem koje je stvar savesti
to je nase da sami istrazimo i odlucimo
a ne kao ti da slepo verujes satanistickim tvorevinama i vlastima
ti ides iznad onoga sta je vodece telo reklo

razmisli malo o Bozji recima:
Isaija 8

11 Jehovina snažna ruka je bila na meni i, da bi me upozorio da ne idem putem kojim ide ovaj narod, rekao mi je: 12 „Ne nazivajte zaverom ono što ovaj narod naziva zaverom! Ne bojte se onoga čega se oni bojei nemojte drhtati pred tim. 13 Jehova nad vojskama – on neka vam bude svet,+njega se bojtei pred njim drhtite.“+
Mozes ti da pises kolko god zelis da si JS,
ali tvojim ovakvim pisanjem o tome cime pune vakcine,pa do ubacivanja stihova koji nemaju blage veze sa ovom temom...pokazuje da si ti daleko od JS.
Vakcinacija je ozbiljan i preventivan odgovor protiv ove pandemije,a tvoje citiranje Isaije 8:11 je samo upereno protiv tvog antivaskerskog klana koji svu svoju zlobu prebacuje kao Sotona na Boga,e tako vi na one koji se bore za dobrobit ljudskog zdravlja.
Vakcinacija je stvar slobodne volje svakog stanovnika,i svako od njih treba da bude informisan sa istinom ,a ne sa lazima.
Ono sto je SZO i nas krizni stab rekao i ucinio, jeste trenutno jedini moguci ispravan odgovor protiv pandemije.
A ovo sto ti lupetas kako pune vakcine otrovima,,fetusom od beba i kojekakvim glupostima to su takve lazi da se normalan covek zgrozi.
To sto ti siris dezinformacije i lazi cime se vakcine pune......to pravi JS ne rade.
 
Učlanjen(a)
30.01.2016
Poruka
371
Mozes ti da pises
Tako da zao mi je.
A ja sam JS za primer.
a ti nisi JS cim vredjas.
Sudis iako me ne poznajes, to je jako jadno i greh pred Bogom.
Pisem istinu svugde pa i ovde.
a ti u ime vodeceg tela pises nesto sto nisu rekli, to nemas pravo.

Imam pravo da istrazim misljenje lekara i naucne studije koje se ticu ove teme i pisem samo na temelju dokaza naucnih.
Tvoja potreba da sebe stavljas iznad drugih te ne cini pravim vernikom.
I sa tobom nemam sta da diskutujem pokazao si ko si dovoljno.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.432
Tako da zao mi je.
A ja sam JS za primer.
a ti nisi JS cim vredjas.
Sudis iako me ne poznajes, to je jako jadno i greh pred Bogom.
Pisem istinu svugde pa i ovde.
a ti u ime vodeceg tela pises nesto sto nisu rekli, to nemas pravo.

Imam pravo da istrazim misljenje lekara i naucne studije koje se ticu ove teme i pisem samo na temelju dokaza naucnih.
Tvoja potreba da sebe stavljas iznad drugih te ne cini pravim vernikom.
I sa tobom nemam sta da diskutujem pokazao si ko si dovoljno.
Izvini,ali ja tebe nisam nicim uvredio.
Ako si se pronasla sto sam rekao da lazes kako u vakcine ubacuju otrove i druge gadosti,onda si ti ta koja kleveces zdravstvo za tako nesto,ne ja.
JS se tako ne ponasaju.
Dakle ja sam lud sto sam se vakcinisao???
mene su doktori otrovali i ko zna sta su mi sve utrpali u organizam???
Izvini,ali ti vredjas mene.,pa nikom nista.
Ja radim svoj posao,ti radi svoj.
 
Učlanjen(a)
30.01.2016
Poruka
371
Izvini,ali ja tebe nisam nicim uvredio.
JS se ne ponasaju kao ti.
Pa stalno vredjas.
Smeta ti istina o vakcinama to je tvoj problem,
ja sve sto pisem pisem na temeljima naucnih dokaza.
link koji sam dala je sa sajta vlade uk
a ti ne moras nista da verujes zivi u neznanju
a posledice ces videti nazalost kasnije
Sto se nastavljas zavrsili smo.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.357

Europska agencija za lijekove (EMA) odobrila je cjepivo Covid-19, koje je napravilo američko-njemačko partnerstvo Pfizer-BioNTech za djecu u dobi od 12 do 15 godina, omogućujući djeci da prvi put budu cijepljeni protiv virusa.

Novi podaci pokazuju da je cjepivo ‘Comirnaty’ sigurno za mlađu populaciju, tvrdi je danas na konferenciji za novinare voditelj EMA-e za biološke zdravstvene prijetnje i strategiju cjepiva Marco Cavaleri. Comirnaty je ime marke američko-njemačkog cjepiva. Primijenit će se na isti način kao i na starijim od 16 godina i više, s dvije doze u razmaku od najmanje tri tjedna.

EMA-in odbor za lijekove svoju je odluku o odobravanju cjepiva utemeljio na američkom kliničkom ispitivanju oko 2000 djece u dobi od 12 do 15 godina. Podaci ispitivanja pokazali su da je imunološki odgovor u ovoj dobnoj skupini bio “sličan ili čak bolji” od odgovora odraslih osoba kojima je dato cjepivo, rekao je Cavaleri.

Dodao je da se ubod “dobro podnosi”, a nuspojave su slične onima koje su već bili uočene kod starijih primatelja. Konačnu odluku o cjepivu još treba donijeti sama EU, prije nego što će vlade pojedinih država članica odlučiti hoće li cjepivo preporučiti ili učiniti obveznim mlađim tinejdžerima ili ne. Potez slijedi odluku američke Uprave za hranu i lijekove ranije ovog mjeseca da odobri Pfizerovo cjepivo za djecu u dobi od 12 do 15 godina.

Nevjerojatno je kako regulator zaboravlja napomenuti stopu smrtnosti kod populacije mlađe od 20 godina, a koja iznosi samo 0,0000002% jedne europske države. Očito se ne radi o zaštiti djece, jer rizik za mlađu populaciju da oboli od Covida praktično ne postoji. Posljedice umjetne imunizacije djece cjepivom koje još nije prošlo sve kontrole, mogu biti katastrofalne. Postavlja se pitanje, tko se igra sa životima naše djece i sprječava ih steći prirodni kolektivni imunitet?
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.283
Mozes ti da pises kolko god zelis da si JS,
ali tvojim ovakvim pisanjem o tome cime pune vakcine,pa do ubacivanja stihova koji nemaju blage veze sa ovom temom...pokazuje da si ti daleko od JS.
Veci je JS od tebe cini mi se. Kakve veze ima njen stav o vakcinama kada vodece telo nema zvanican stav o tome?

Pored toga ti iznosis svoje teorije, koje nemaju veze sa Jehovinim Svedocima i njihovim ucenjem, kao npr. da je Isus doslovno bio 3 dana i noci u grobu! To ne uci ni jedna Hriscanska zajednica pa ni J.S.

Karakteristika takvih kao ti je da samo ismejavaju svoju zajednicu, ona do sada nije pisala nista suprotno ucenju svoje zajednice, ti jesi! A ovaj tvoj stav o vakcinama uopste nije karakteristican za J.S. u globalu, to da podrzavaju vakcinaciju... Kao sto nije karakteristican ni za adventiste, pa ipak imamo neke koji sebe zovu pripadnicima istih a busaju se u grudi kako su veliki vernici dokidu cak i protiv svojih zajednica po raznim pitanjima i ucenjima..

To kod nas uglavnom neces naci, ili su te razlike u misljenjima oko totalno nevaznih tema..

Tako da zao mi je.
A ja sam JS za primer.
a ti nisi JS cim vredjas
Mislim da nije pravi vernik, ili se samo tako predstavlja.. Kako mozes biti JS a govoriti suprotno ucenju svoje zajednice kao on sto radi, po brojnim pitanjima?

Pisem istinu svugde pa i ovde.
a ti u ime vodeceg tela pises nesto sto nisu rekli, to nemas pravo.
Upravo tako, ne samo u vezi ove teme, nego po raznim temama on pise suprotno od ucenja vodeceg tela..

Imam pravo da istrazim misljenje lekara i naucne studije koje se ticu ove teme i pisem samo na temelju dokaza naucnih.
Ako ne postoji zvanican stav vodeceg tela i zajednice, naravno da svako ima pravo da razmislja svojom glavom i donese svoju odluku.. Za razliku od njegovog tvoje razmisljanje je zdravo i logicno, dok on uopste ne razmislja svojom glavom, cak nije ni istrazio ovu temu.. Tako i ostali koji pisu, govore o tome a nista ne znaju, vecinom su zatrovani propagandom..

tako ubačen ali bez mogućnosti replikacije sa ovim S proteinom on izaziva antitela
Totalne gluposti pises! Ako vakcina nije dobro skladistena i cuvana na odgovarajucoj temperaturi (a to je duboki minus), naravno da dolazi do replikacije i smrti, jer cim pukne proteinski omotac (a puca ako nije na minusu) dolazi do replikacije! A to se obicno i desava, zato ljudi umiru, pa je kriva moja baba sto je covek umro!

Pored toga sastav vakcine je "TAJNA", i nije navedeno sta sve sadrzi, ovo je samo uopsteno navedeno!

Opet, nemate pojma a neprestano pisete!
I informacije su vam ravne na nuli na ovoj temi! Dok sve propagandne gluposti sa drzavnih medija slusate..

Tako funkcionišu vakcine ne samo za COVID 19 već i za druge viruse nevezano za COVID 19. Ništa novo.
Reci da tako funkcionisu i druge vakcine, moze samo neko ko "pojma nema o ovoj temi"! Nijedna vakcina do danas ne koristi GENETSKI MODIFIKOVAN VIRUS u svom sastavu! Ova vakcina se zato i naziva GMO PROIZVOD!

A ta manipulacija genima i zivim organizmima je vrsena i u pretpotopno vreme, kada je zivi svet i unisten, jer su satanisti radili upravo ono sto i danas rade, pravili su "himere" spoj coveka i zivitonje! Vrsili su manipulaciju gena! Danas se to pretezno odnosi na genetski modifikovane biljke, ali se ide i korak dalje i "genetaki se modifikuje virus". Isto tako danas se u laboratorijma proizvode i zivi organizmi koji su spoj coveka i zivotinje! Do nedavno se mislilo da je to nemoguce, sve do pre koju godinu!

Identicna je situacija bila i u pretpotopono vreme!

Ovo se kosi sa Bozanskim zakonima, o nemesanju vrsta (imas taj zakon u bibliji), takodje nosi moralne implikacije, i totalno je morbidno ovakve stvari raditi, makar i u svrhu lecenja, to je izigravanje Boga!

I sada mala deca dobijaju inekcije protiv tetanusa, malih boginja i tuberkuloze te protiv polimeitisa(poput Indije itd...) te su ove bolesti tako iskorenjene. Janso je da je vakcina civilizacijska tekovina.
Kao da slusam Vucica da govori! Sve od reci do reci ponavljas! Zatrovani ste medijima!
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top