Biblijska obelezja prave Bozje crkve

VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Kada odbacis okultnu masonsku doktrinu, i primenis u svom zivotu istinsku biblijsku edukaciju uz pomoc Svetog Duha koji ce delovati na tvoj um i srce, tada ces razumeti sve ono sto ti je predoceno na ovom mestu, i postaces posten i neces izvrtati tudje reci i vaditi izjave iz konteksta..

Do tada Pozdrav i sve najbolje.
 
Član
Učlanjen(a)
03.10.2010
Poruka
1.305
Tražim biblijski stih gde piše

Sveti Duh - utesitelj, takodje u svojoj Bozanskoj ulozi.
a Gospod Isus spasitelj i posrednik u nebeskoj svetinji, je u svojoj Bozanskoj ulozi..
jedan je Bog i tri licnosti Bozanstva, OTAC, SIN, i SVETI DUH

Sada vam tražim da mi komentarišete pisano slovo koje sam ovde citirao.


Zbog svojih duhovnika Hrista pravili varalicom i od pisanog slova kao biblilsko načelo laž

Jovan 17,3. A ovo je život vječni da poznaju tebe jedinoga istinoga Boga, i koga si poslao Isusa Hrista.

1.Kor. 8,6. Ali mi imamo samo jednoga Boga oca, od kojega je sve, i mi u njemu, i jednoga Gospoda Isusa Hrista, kroz kojega je sve, i mi kroza nj.

1.Jov. 2,22. Ko je lažljivac osim onoga koji odriče da Isus nije Hristos? Ovo je antihrist, koji se odriče oca i sina.

1.Tim. 2,5. Jer je jedan Bog, i jedan posrednik Boga i ljudi, čovjek Hristos Isus,

Dragi moji protiv ovoga nema zakona

Pitanje za Adventizam

Po Adventističkom duhovniku Draganu Micic dali je Otac Bog?
A Sin Isus dali duhovni Dragan Micic kaže da je i on Bog?
I šta je Sveti Duh po duhovniku Adventizma Draganu Micic, dali je i Sveti Duh Bog?

Ko nema Oca nema ni Sina!



Pitanja za Adventizam

Smatrate li Isusa varalicom, jedinog Boga, pisano slovo kao i sve Apstole lazama?

Šta Adventistički duhovnici kažu ko je lažov i antihrist?
Odobravaju li vam Adventistički duhovnici koje ovde zastupate ovaj vaš rečnik i ponašanje?


Imajte mir sa svim ljudima


Dragi moj Laodikejac izgubio si kompas skroz naskroz, zar ne vidiš da ti ja citiram slovo pisma koje te pravi lažom, varalicom i protivnikom istine :) vidiš da sam kulturan i edukovan i da nisam niti hoću da te pravim SATANISTOM kako ti mene praviš zato što ti citiram ono što te osuđuje za hulu na sveti JEHOVIN duh.
Pisano slovo sam ti citirao i pitanja postavio, gde ti je hrišćanski edukovani komentar ja ga ne vidim? šta vidim jesu samo duhovničke osude i sataniziranje jednog Adventiste kao formiran karakter sa najvećom svetošću i darovima duha jedine Hristove Crkve.
Gde vam je sada miroljublivost na koju se Adventizam poziva i gde je ljubav prema vašim bližnjima?
Na ovaj način Adventisti razvijaju dobre odnose s svim ljudima svih narodnosti, rasa, jezika, kultura i religijskog opredeljenja.

Jel to Adventizam tako širi parolu: Adventisti su Vaši prijatelji.... :) sramota Dno-Dna.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Brate dosadan si, na sve ti je to odgovoreno, i nema vise potrebe, jer ti nisi ozbiljan za diskusiju, jer tebe istina u sustini ne zanima..idi vuci nekog drugog za nos...a Adventiste ostavi na miru..
 
Član
Učlanjen(a)
03.10.2010
Poruka
1.305
Brate dosadan si, na sve ti je to odgovoreno, i nema vise potrebe, jer ti nisi ozbiljan za diskusiju, jer tebe istina u sustini ne zanima..idi vuci nekog drugog za nos...a Adventiste ostavi na miru..


Mlao pre MASON sa masonskom doktrinom jer ne prihvatam biblijsku edukaciju a sada brat, baš si smešan.
Hajde da čujem kako se ti kao dete svete Trijade i formirani Adventistički karakter pun svetosti i darova duha moliš za mene jednog MASONA što sam ti brat.

Dragi moj Laodikejac još mi nisi odgovorio na pitanja

Pitanja za Adventizam


Jedini Bog naš (
HisName.gif
)
je rekao "Ne jedi sa drveta..." isto kao i da mu se poklone svi anđeli Božiji. Daj mi jedan razlog zašto ne treba da se klanjaju MESAJI ako je to jedini Bog
HisName.gif
rekao da se uradi?

Ako je Bog besmrtan ko je Adventističkim duhovnicima umro na krstu?
Smatrate li Isusa varalicom, jedinog Boga, pisano slovo kao i sve Apstole lazama?
Šta Adventistički duhovnici kažu ko je lažov i antihrist?
Odobravaju li vam Adventistički duhovnici koje ovde zastupate ovaj vaš rečnik i ponašanje?


"Sa čim se ne slažeš, šta osporavaš i na osnovu čega?"

"1CO 8:6 Ali za nas postoji samo jedan Bog, i Otac, (ne tri) od koga je sve, i mi u njemu, i jednoga Gospoda Isusa Hrista,(Gospod a ne svemogući Bog) kroz koga je sve, i mi od njega."


Jovan 17,3. A ovo je život vječni da poznaju tebe jedinoga(ne tri) istinoga Boga, i koga si poslao Isusa Hrista.
(da Hrist i Pomazanik ne Jehova)


1.Tim. 2,5. Jer je jedan Bog,(ne tri) i jedan posrednik Boga i ljudi, čovjek(ne svemogući Bog) Hristos Isus,(pomazanik Mesaja ne Jehova)


1.Jov. 2,22. Ko je lažljivac osim onoga koji odriče da Isus nije Hristos(Hristos a ne svemogući Bog)? Ovo je antihrist, koji se odriče oca i sina.
(Ko se odriče Oca nema ni Sina)

"Php 2:11 I da svaki jezik treba da prizna da je Isus Hristos Gospod (nije Bog), na slavu Boga Oca (Bog OTAC nije sveto Trojstvo)."

Možda, verovatno, nadam se da ćeš odgovoriti, da svi čitaoci foruma izvuku svoj zaključak šta jedan Adventista ume i zna. Imaj mira sa svim ljudima.
 
Član
Učlanjen(a)
31.05.2011
Poruka
481
Biblijska obeležja prave Božije crkve:
Da ima visok toranj kao kula.
Da ima vidno istaknut Tamuzov znak.
Da ima caricu nebesku za slavljenje i molitvu.
Da je lepo okrečena i ukrašena zlatom.
Da ima bar jednog pokojnog pogrebenog u njoj da je nebi oskvrnili.
Da peva i svira jer nema bolje audicije.
Da sluša čoveka i ženu i njihovo mišljenje.
Da imaju Bibliju u kući kao zaštitni znak.
Ona sa početka na slici je tipična i baš zgodna za službu samo da se ne izučava jer ko će i to još činiti.

Ponekad pomislim da su naša tela hram Duha a mi sa braćom i sestrama crkva Božija lepo obrezanih srca u molitvi za sve.
 
Član
Učlanjen(a)
11.05.2011
Poruka
1.251
Kao sto svi vidimo, Smesko tandara mandara svakoga dana vrlo dobro evaluira i vraca se svome prvobitnom status zbog koga je bio banovana na Serbijan kafeu. On je godinama branio Jehovine svedoke i predstavljao se da je njihov, a sad se javno odrice drustva ali jeres jos nije naputio. Hvali se kako je edukovana, pa to upravo njegovi komentari i pokazujeu. hahah

Pitao si gde u Bibliji pose da je Hristos Boga?
Odgovor: "U pocetku bese Rec, i Rec bese u Boga, I BOG BESE REC. Rec postade telo i videsmo slavu Njegovu." Jovan 1,1.14.

Tandara mandara, je si li zadovoljan odgovorom. To nije moj odgovor nego odgovora apostola Jovana.

Svako dobro

Dodato posle 10 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Smesko, Ti pokusavas da ismerjavas Adventisticko Veruju, jer ne znas ni sta je to,
ali zaboravljas da to nije samo Adventisticko verovanje, nego tako veruju svi hriscani.

Posto ti tako ne verujes, kome onda pripadas? Svakako ne hrisvcanima, jer neprestano hulis na Boga.

Pronasao sam staru arhivu tvojih izjava i izjava presvete Nepopravljive, a oboje ste "verni svedoci" samo ne znam ciji,
pa ako je potrebno mozemo da te podsetimo na vasu vernosti i svedocanstvo o Jehovi. Sramote jedne, vi ste nekakvi svdoci.

Zelis li da ti stavim one tvoje bisere?

Edukacija je na visini, nema govora.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.10.2010
Poruka
1.305
Pitao si gde u Bibliji pose da je Hristos Boga?
Odgovor: "U pocetku bese Rec, i Rec bese u Boga, I BOG BESE REC. Rec postade telo i videsmo slavu Njegovu." Jovan 1,1.14.

Tandara mandara, je si li zadovoljan odgovorom. To nije moj odgovor nego odgovora apostola Jovana.



Pitanje za Adventističke proročke duhovnike jedine Hristove Crkve

Ako je HRISTOS Bog, koliko Bogova po Adventističkoj MANTI je Apostoj Jovan evanđelizira da ima po Jovan 1,1


Uživajte blagoje vama.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Pitanje za Adventističke proročke duhovnike jedine Hristove Crkve

Ako je HRISTOS Bog, koliko Bogova po Adventističkoj MANTI je Apostoj Jovan evanđelizira da ima po Jovan 1,1


Uživajte blagoje vama.



Glavno pitanje Jovanovog Jjevandjelja 1. 1 je `Ko je Isus Hristos iz Nazareta?

U Ovom tekstu Isus je u odnosu na Boga prikazan kao rec Bozja koja je oduvek bila u Bogu, ili u Grckom tekstu`Sa Bogom, i da je ta rec, odnosno Isus oduvek bio Bog.

Jovan u ovom tekstu nema nameru da dokazuje koliko brojcano Bogova ima, vec da pokaze da je Isus zaista vecni Bog, koji je u jednom istorijskom trenutku uzeo ljudsko telo i postao nas spasitelj.

Tri licnosti, Otac, Sin, i Sveti Duh, cine jednog Boga.
 
Član
Učlanjen(a)
03.10.2010
Poruka
1.305


Brate dosadan si, na sve ti je to odgovoreno, i nema vise potrebe, jer ti nisi ozbiljan za diskusiju, jer tebe istina u sustini ne zanima..idi vuci nekog drugog za nos...a Adventiste ostavi na miru..​

Dragi moj Laodikejac ti kao dete jedinog svevišnjeg Boga Sina Isusa "HRISTOSA" zaboravljaš parolu sa kojom se kitite da glasi

Adventisti su Vaši prijatelji.... :) sramota Dno-Dna sada više nemaš nameru da misioniraš presvetog posvećenog i pun duha Adventističkog duhovnika Dragan Micic, zašto?
Ne možeš više naslagati vaše laži.

Glavno pitanje Jovanovog Jjevandjelja 1. 1 je `Ko je Isus Hristos iz Nazareta?

U Ovom tekstu Isus je u odnosu na Boga prikazan kao rec Bozja koja je oduvek bila u Bogu, ili u Grckom tekstu`Sa Bogom, i da je ta rec, odnosno Isus oduvek bio Bog.

Jovan u ovom tekstu nema nameru da dokazuje koliko brojcano Bogova ima, vec da pokaze da je Isus zaista vecni Bog, koji je u jednom istorijskom trenutku uzeo ljudsko telo i postao nas spasitelj.

Tri licnosti, Otac, Sin, i Sveti Duh, cine jednog Boga.


Kaži mi drago dete jedinog istinitog Boga HRISTOSA po Jovanu 1,1 koliko Bogova Advenstisti KAŽU "JA TI KAŽEM, TO JE TAKO! da ima?
naravno i daj koji biblijski stih a ne MANTRU da ti podrži misioniranje.

Blagoje tebi ne moraš više imati mira sa svim ljudima, proročki duh ti je REKAO da ih možeš prozvati glupima ili kako već Adventizam najbolje zna i ume.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
AApocketz, vrati se na neke ranije komentare gde sam postavio tekstove o Isusovom bozanstvu, to se nalaze svi dokazi...
 
Natrag
Top