Besmrtnost ili smrtnost duse

Učlanjen(a)
22.10.2016
Poruka
122
Iz svega zaključujem - da nisi iskren prema ljudima, niti te bilo kakva normalna diskusija zanima, osim da kao i pojedini vređaš i omalovažavaš, što je sramota za tebe.

Sve što napišep protiv mene - nema neki veliki značaj, i ja se o svaku optužbu i o laži upućene na moj račun ograđujem.

Tebi sve najbolje.
Ako nisam iskren prema ljudima "po tvojim zaključcima" nedvojbeno znači da ljudima lažem pa izvoli navesti moje laži kako bi porekao ovu svoju bezočnu laž o meni. Što se tiče "normalnih diskusija", već neko vrijeme diskutiram ovdje s tobom i upravo tvrdiš da svaka diskusija s tobom nije normalna - to ti vjerujem. A moje vrijeđanje i omalovažavanje koje također izmišljaš si kao forumaš ovdje dužan prijaviti administraciji ovog foruma pa ubuduće to i učini kako se više nebi sramotio ovdje što također bezveze pokušavaš prišiti meni.

Pišem o onome što ti napišeš ovdje, zašto se ti osobno osjećaš ugroženim ovdje?

Meni sve najbolje? Što je po tebi loše, dobro a što najbolje? Što točno misliš pod time: "Tebi sve najbolje."? Da li je to neki tvoj vjerski pozdrav ili se time ovdje na kraju svog nepristojnog izlaganja samo želiš prikazati pristojnim? Nepristojan si jer me neargumentirano nazivaš lažljivcem, tvrdiš da vrijeđam, omalovažavam itd.
 
Učlanjen(a)
15.02.2015
Poruka
3.527
JEVANDJELJE PO TARAMANI

Taramana cesto spomine izraz: “MI VERUJUCI”.
Ovo su kopirane Taramanine izjave iz njegovih komentara) to je njegovo Jevandjelje:
"Lazovcino, vešticine, Jelenaši, tvoja glava zahteva dupli par nogu, crni kukavce, Provetravaju li po bolnicama sobe ili vas tako drže zatvorene? SATANO, ???????,placenici, Jel video neko onu nesrecu od lopova Maricela? Budi miran vezacu te!
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Tebi su dokazi "jaca strana", toliko su "jaki", da si nas sve ubedio!

Jos samo da ubedis i Boga!

uzimaš uzalud ime Gospoda Boga.

A ne, on ne pije!
Samo "sok"! :)

Znas mislim da mu nedostaje "vitamina B", ima ga u pivu, a kome nedostaje on je "nervozan"!!!

Odmah sam te na početku dobro ocijenio, dokazuješ ono što sam iznio. Laodikeja se prevario, slab je psiholog. Kada bi znao da govoriš samo o sebi, a ne o meni, ali ne znaš pa zato tako govoriš.
 
Natrag
Top