{Arhiv} stari postovi - rešeni problemi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
22.07.2009
Poruka
1.124
Evo da ti kažem kakav ja komp imam i sve igre hoće na njemu :

Procesor:AMD Athlon 64 X2 Dual Core 2,4Gh
RAM:2GB DDR2
Matična: ASUS M2N4-SLI
Grafička: Nvidia GForce 9500+ 1GB DDR 3
 
Član
Učlanjen(a)
06.02.2010
Poruka
20
kopmpjuter sutrasnjice je nesto sto nazivaju B-membranom,koja izgledom podseca na konvencionalni kompjuter,mada vise lici na svemirski brod ili stanicu,ali je to zaista racunar sposoban da projektuje sliku na bilo koju povrsinu,tako da cini svaki monitor nepotrebnim,ima i membransku tastaturu ili misa koji se pojavljuje kada je potrebno,i opticki disk.Dali je ovo samo sminka i dobar marketinski potez,pokazace vreme koje dolazi...

2ldagzs.jpg


2sb97ab.jpg


rc3tkh.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
daleko smo mi od ovih igracaka .... vecina nas nema ni komp za novi os koji nailazi ...
 
Član
Učlanjen(a)
06.02.2010
Poruka
20
to si druze u pravu....:(,ovaj forum je i previse dobar da bi raspravljali o politici ,zasto nemamo:(, ili kratko sta smo trazili:???:,to smo i dobili...:dance2::dance2:,kada odredena gospoda sjasu,i napunimo novu Zabelusmile3,bice bice...
 
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.369
Ovo su cista preseravanja........ ja licno ne bi volio ova **vna...... ovo sto sad imamo je odlicno
 
Član
Učlanjen(a)
19.06.2009
Poruka
405
Uzmi sve ali nemij nikako ATI grafiku, mislim odlicna je graficka ali se desava da neke igre zahtevaju samo Nvidia GeaForce, veruj mi zezace te na primer sa Saboteur, Metro2033.. i tako tim naslovima.
Ja sam probao sa Saboteur na 5-6 kompjutera gde god je grafika bila ATI, a graficke odlicne, nije htelo, a na slabijim karticama GeForce radi.
To ti je moj savet.

Malo kasnim ali sve igre rade i na ati grafama samo se treba instalirat onaj physx i mora radit

Jos da se nadovezem na konfu koju je stavio djole sve je dobro ali ja bi rađe uzeo neku grafu iz 48xx serije jer su 2-3 puta jace a kasnije lako pređe na novu seriju 58xx (napiso sma 58xx jer po meni sve slabije se ne isplati uzimat)
 
Član
Učlanjen(a)
18.11.2009
Poruka
3
Ja imam PRO 9000 radi bez problema na XP i 7 ako hoces da probas mogu ti poslati drajvere ako nije kasno..;)
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
14
ovako uzimam ovu konfiguraciju koju je (djoleserbia) rekao..gledao sam i kad sve sabrem i oduzmem :) bolje mi je dati 100-150evra vise i da znam sta am uzeo:)
samo sam jos uvek malo zbunjen sto se tice graficke kartice...da li je iko koristio ovu navedenu ati radeon 5670 1024MB DDR5???kava je kako vam se cini...??ako neko ima nesto bolje da predlozi dobro ce mi doci i ta informacija :)pozzz svima
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top