{Arhiv} stari postovi - rešeni problemi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Učlanjen(a)
20.06.2009
Poruka
676
a jel ti to neka starija kamera?
ja sam tako imao problema sa zvucnom karticom, nikako nisam mogao da nadjem drajvere za nju, i poklonio sam je na kraju drugu koji koristi win xp...
 
Član
Učlanjen(a)
14.01.2010
Poruka
18
poz

ma nije toliko stara,kupljena septembra,rodjak mi doneo iz nemacke ali zaboravio disk instalacioni
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
nije problem u kameri i njenom softveru vec u sistemu. ne valja ti sistem, vjerovatno je virus. imao sam i ja takvih problema, reinstalirao komp i sad je sve ok. sto nisi kameru probao kod nekog drugog? beze si je bacio
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
14
E ljudi treba mi pomoc oko neke konfiguracije...
hteo bi da kupim tj.da sastavim neki solidan racunar do nekih 250-300evra!
Molio bi da malo obratite paznju na graficku karticu...posto bi igrao neke igre poput PES10,GTA IV,SAINTS ROW 2,DIRT 2.....



 
Učlanjen(a)
20.06.2009
Poruka
676
ako hoces da uzivas u igrama, i na malo duze staze, ispod ovoga nemoj nista gledati...
Mode
lAltos SUPRIMO Raider
Matična ploča Gigabyte GA-MA770-UD3
ProcesorAMD X2 Phenom II 550 Black Edition
Takt procesora 3.1GHz
Memorija 4GB DDR2 800MHz CL5
Kapacitet hard diska 500GB
Brzina rotacije hard diska 7200
Grafička kartica ATI Radeon 5670 1024MB DDR5
Optički uređaji DVD rezač
Modem
Zvučna kartica integrisana 5.1
Kućište ATX Mid Tower Foxconn
Napajanje450W
cena 400e

znam, jeste vise nego sto si ti rekao, ali za igre koje si naveo, potrebna ti je ipak ovakva masina...
sve sto bi jeftinije uzeo, zahtevalo bi ti integrisanu ili neku slabiju grafiku, a mislim da to nezelis...
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
17.10.2009
Poruka
203
Uzmi sve ali nemij nikako ATI grafiku, mislim odlicna je graficka ali se desava da neke igre zahtevaju samo Nvidia GeaForce, veruj mi zezace te na primer sa Saboteur, Metro2033.. i tako tim naslovima.
Ja sam probao sa Saboteur na 5-6 kompjutera gde god je grafika bila ATI, a graficke odlicne, nije htelo, a na slabijim karticama GeForce radi.
To ti je moj savet.
 
Učlanjen(a)
20.06.2009
Poruka
676
Uzmi sve ali nemij nikako ATI grafiku, mislim odlicna je graficka ali se desava da neke igre zahtevaju samo Nvidia GeaForce, veruj mi zezace te na primer sa Saboteur, Metro2033.. i tako tim naslovima.
Ja sam probao sa Saboteur na 5-6 kompjutera gde god je grafika bila ATI, a graficke odlicne, nije htelo, a na slabijim karticama GeForce radi.
To ti je moj savet.
to za Ati grafiku, mislim da se problem resava instaliranjem nekih drajvera, i to je samo za pojedine igre, koje su jednostavno tako napravljene, zbog marketinga, ali sta cemo:dance2:
Slazem se sa onim sto je rekao djoleserbia, ali kad kupujes obavezno uzmi memoriju DDR3 i procesor DUAL CORE.......

naravno, ali za ddr3 treba ti oko 500esmile3
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
14
Ok.hvala vam svima,uzecu u obzir sve vase preporuke...pa kad sklopim konfiguraciju javicu se :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top