{Arhiv} stari postovi - rešeni problemi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Učlanjen(a)
20.06.2009
Poruka
676
pa probaj sa drajverima za windows vistu, klikni na padajuci meni, i izaberi drajvere za windows vistu...mozda upali))))
 
Učlanjen(a)
20.06.2009
Poruka
676
pa probaj da uradisu sledece...desni klik na my computer zatim propertis, pa device manager, pa nadji tu web kamericu pa desni klik i klikni na update driver softver, i biraj prvu opciju...pokusaj na taj nacin...
javi dal si uspeo...
 
Član
Učlanjen(a)
14.01.2010
Poruka
18
poz

hvala na trudu oko pomoci,
nece nema je uopste u divajs menadzer,ali bas trazi instalaciju za windovs 7.procitao sam problem koji mi izbacuje kad ocu da pokrenem instalaciju
 
Učlanjen(a)
20.06.2009
Poruka
676
probaj ovako

Logitech WebCam driver and software package 1.1 for Windows 7, Windows XP and Vista
skini drajver sa ovog linka...
ako nebude ni to htelo, onda probaj prvi drajver da instaliras na sledeci nacin...

2) .kada pokrenes instaler, i kada ti izbaci poruku o gresci,nemoj zatvarati taj prozor, vec ga ostavi otvorenog. zatim idi do foldera Temp folder gde je otpakovan drajver (u XP je C:\Documents and Settings\{username}\Local Settings\Temp\QuickCam_11.1.0) COPY (ne Move) this folder to a location that's accessible to your Windows 7 system.
3a) For Cisco VT users, go into the \QuickCam_11.1.0\Drivers\x64\PRO464 folder and edit the lPRO464v.ini file. Do a find-and-replace, finding 08C5 and replacing it with 08C7 (this essentially makes the ini file identify your Cisco VT device ID as a QCP 5000). Save and close the ini file.
3b) Go into Devices and Printers. Go into the properties for the USB Composite Device, find the Unknown Composite Device, and update the driver. Select to manually specify the driver location. Point it to the \QuickCam_11.1.0\Drivers\x64\PRO464 folder, and you should be all set.

Ovo sam nasao na neko forumu...
 
Član
Učlanjen(a)
14.01.2010
Poruka
18
poz

sve sam skenirao ,naso je da fale 6 drajvera
ali trazi da se registruje da bi ih skinuo sa neta i instalirao.
imas li mozda sifru za registraciju
 
Član
Učlanjen(a)
14.01.2010
Poruka
18
poz

naso sam i registraciju sa ovaj program sto sam skinuo,sto si mi dao link,
driver detektiv,ali mi pise da je sifra validna,i nece da se registruje da bi skinuo drajvere koji mu fale
 
Učlanjen(a)
20.06.2009
Poruka
676
pa neznam onda u cemu je problem...mozda treba da se registujes na web sajtu prooizvodjaca tog programa...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top