{Arhiv} stari postovi - rešeni problemi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
19.10.2009
Poruka
121
http://www.pro-mil.hr/informatika2/vjezbe/operacijski_sustavi/vracanje sustava.htmProbaj napraviti "System Restore" na datum kada ti je to radilo!

2d4ab53c72.jpg


http://www.pro-mil.hr/informatika2/vjezbe/operacijski_sustavi/vracanje sustava.htm
2d4ab53c72.jpg
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
To, ali fora je što je prvih 20-25 minuta normalno.

Baš bezveze, ide centaršut i sad znam šta će da bude ali nema veze, a komentator "iiiiii...ništa" , a lopta još nije ni ušla u šesnaesterac.
Može da se isključi ton ali onda se ne čuje huk sa tribina...nije to to :(
 
Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
4
dobio sam acer emachines e 520 bez uputsva ne radi dodirna ploca ne znam kako se ukljucuje pa bih molio instrukcije
 
Član
Učlanjen(a)
09.12.2009
Poruka
16
Malo kasnim, ali probao sam da smanjim rezoluciju i hercažu monitora i ima boljitaka ali je onda slika razvučena i mutna,nije predviđena za tip monitora,skenirao sam komp. i nisu u pitanju virusi.Javiću kad preinstaliram sitem.
 
Član
Učlanjen(a)
07.11.2009
Poruka
335
...........Desni klik na task bar - Toolbars - Quick Launch...
Dečekiraj Lock the taskbar...
Zatim ikonicu sa desktopa prevuci u taskbar....

Mada je ovo tek sad vidim 24.01 pa si već riješio problem ali ne mari možda će valjati nekom drugom...
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
10.01.2010
Poruka
1
Hvala na savetima i na odvojenom vremenu za moj post ali nemam tri crtice
odgovor na prvi post a što se tiče dodavanja jedne crtice to i radim i onda prevod radi ali baš to pokušavam da izbegnem da kucam 1200 crtice
Pa nije bas da moras kucati pjese 1200 crtice, prebacis sve u word i odradis to u tri poteza preko opcije find/replace, kasnije opet sa copy-paste sve vratis u program u kojem pravis titlove.
 
Član
Učlanjen(a)
17.11.2009
Poruka
17
btw uspela sam da resim problem sa System Restore tako sto sam pc vratila u stanje koje je imao pre nego sto sam instalirala antivirus,
mozda nekom pomogne informacija
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2009
Poruka
5
Potrebna mi je pomoc !!!

dali ima nekakav program koji ce da poveca performanse za igranje a neke druge radnje koje nisu potrebne da ih smanji kako bi se igralo ??????????

molim vas treba mi wacko2
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top