{Arhiv} stari postovi - rešeni problemi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
413
ima dosta programa za namenu koja tebi treba ja koristim Nitro PDF Profesional aktuelna verzija 6.0.2.6 iz PDF u bilo koji format i obratno odlicno se integrise sa Office,kreiranje PDF i jos puno mogucnosti.Pozz
 
Član
Učlanjen(a)
19.11.2009
Poruka
31
Da naknadno je ubacena memorija. A hard je radio pre toga. Jer je racunar do nedavno radio kao ruter, pa je zamenjen drugim racunarom, jer su mu ona mrezna mesta otisla.

Dodato posle 2 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

U svakom slucaju hvala ti. Ali da li mislis da je memorija premala ? E sad sam se setila pa verovatno memorija nije u redu. To je neka polovna mem ali verovatno ne radi. Koji sam ja krele, kako se toga ranije nisam setila.
U svakom slucaju hvala ti.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
28.12.2009
Poruka
5
Poukasaj da utvrdis da li tvoj hard disk racunar vidi u BIOS-u. Ako ne moraces da prekontrolises kako je spojen disk i da li su kratki spojevi poznatiji kao JUMPER-i stoje na pravom mjestu.

Ukoliko to sve radi kako treba onda definitivno HD nije vise za upotrebu.
 
Član
Učlanjen(a)
19.11.2009
Poruka
31
Problem je ovaj. Pre nekog vremena mi se izgubio zvuk, ali ne na racunarau, vec samo zvuk sa neta. Kada sam to sredila sada vise ne mogu da se ulogujem na RealPlayer prijavljuje mi ovu gresku:
 

Prilozi

  • greska.doc
    17,5 KB · Pregleda: 5
Član
Učlanjen(a)
22.07.2009
Poruka
1.124
Ja ga koristim jer inače nemam živaca da skidam nešto po sedam dana sa Rapidsharea
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
ajd stavi koja ti je verzija tog eartha ili je mozda krekovana. pa da probamo okaciti nesto normalno.


probaj ovu

Google Earth Pro GOLD (Original) v4.2.0180.1134

812310.jpg



Google Earth is a virtual globe program that lets you surf through our entire planet. You can zoom and search for your town and much more things such as school, churches etc! Google Earth Pro (Gold) is the upgraded version, it has alot of more features such as movie making or advanced printing and much more... Worth 400 $

Google Earth Pro combines the power of Google Search with satellite imagery, maps, terrain and 3D buildings to put the world's geographic information at your fingertips.
:: Fly to your house. Just type in an address, press Search, and you’ll zoom right in.
:: Search for schools, parks, restaurants, and hotels. Get driving directions.
:: Tilt and rotate the view to see 3D terrain and buildings, or look up to explore the sky
:: Save and share your searches and favorites.


Kod:
http://rapidshare.com/files/102760781/Google_Earth_Pro_GOLD_Original.rar
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
meni licno je bolji bit lord , jednostavniji za namjestanje,manje opcija.
 
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.354
Ko moze da mi podesi torent nikako da mi krene download sa njega???
 
Član
Učlanjen(a)
01.08.2009
Poruka
3.218
Ne treba da se podesava ako ti je podesen na default...jedino mozes da proveris da li si stavio download limit na 0
Tako sto ces da stisnes na utorrent ikonicu pored sata desnim klikom i imas tamo download limit....
Mozes da mi posaljes link odakle si krenuo da skidas torrent?
Da bi proverio da nije mrtav...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top