{Arhiv} stari postovi - rešeni problemi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
19.06.2009
Poruka
405
dobio sam acer emachines e 520 bez uputsva ne radi dodirna ploca ne znam kako se ukljucuje pa bih molio instrukcije

trebas skinut driver s neta za touchpad.
Spoji usb misa i odi na net na stranicu acera i nađeš laptop na stranici odabes koji ti driver treba (u tvom slucaju) touchpad i download te instal i trebalo bi radit
 
Član
Učlanjen(a)
17.08.2009
Poruka
6
Na računalu sam napravio jedan limitiran račun ali sad sa njega nemogu da pržim ništa kako to podesiti?Hvala!!!!
 
Član
Učlanjen(a)
19.06.2009
Poruka
405
moras se prijavit kao administrator i stavit si na limitirani dopustenje.
Obicno su administratori lozinkom zasticeni useri
 
Član
Učlanjen(a)
17.08.2009
Poruka
6
pa ja sam administrator ali kad prebacim na limitiran račun neće da prži nemože jer ima zabranu sa administratora a od tamo nevidim gdje bi maknu zabranu za pojedini program na limitiranom računu.
 
Član
Učlanjen(a)
19.10.2009
Poruka
121
Imam problem kod instalacije "Google Earth" Nikako ga ne mogu instalirati i stalno mi ibacuje ovu grešku:
4e120d71.jpg

Zna li tko u čemu je greška i kako to instalirati?
 
Član
Učlanjen(a)
19.11.2009
Poruka
31
Da li neko zna zasto mi comp ne prepoznaje hard disk. Ali pazi ovako: Taj racunar je radio kao RUTER, pa sam ja htela da podignem sistem ali on kaze da ne vidi disk. Ima jos jedna stvar: tu je ubacena memorija od 64k, jer sam htela da vidim da li racunar moze da se koristi bar za neke igrice deci, dok ne nabavim memoriju. To je inace neka Pentium III.
Ako neko moze da mi pomogne bila bih mu zahvalna. Interesujeme da li je to zbog premale mem. ili zbog rutera. Da nije za koriscenje racunara kao rutera nesto posebno nastelovano, pa sad to treba da se presteluje.
Hvala!
 
Član
Učlanjen(a)
19.06.2009
Poruka
405
Probaj reinstalirat sustav ili napravit system restore jer ti error kaže da imas ilegalan dll i nece ga instalirat zbog toga
 
Član
Učlanjen(a)
19.06.2009
Poruka
405
Da li neko zna zasto mi comp ne prepoznaje hard disk. Ali pazi ovako: Taj racunar je radio kao RUTER, pa sam ja htela da podignem sistem ali on kaze da ne vidi disk. Ima jos jedna stvar: tu je ubacena memorija od 64k, jer sam htela da vidim da li racunar moze da se koristi bar za neke igrice deci, dok ne nabavim memoriju. To je inace neka Pentium III.
Ako neko moze da mi pomogne bila bih mu zahvalna. Interesujeme da li je to zbog premale mem. ili zbog rutera. Da nije za koriscenje racunara kao rutera nesto posebno nastelovano, pa sad to treba da se presteluje.
Hvala!


To je naknadno ubacena memorija ili je bila unutra dok je komp radio kao ruter??

Ako je naknadno probaj ju izvadit van jer može ona sprijecava hard da se "pojavi".
Ako se ne "pojavi" hard onda je vjerovatno otiso u ku**c.
 
Član
Učlanjen(a)
10.09.2009
Poruka
4
Kako slike iz pdf formata da prebacim u neki drugi program konkretno u word,za tekst program znam ali zanima me slike...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top