{Arhiv} stari postovi - rešeni problemi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
da li ti to javlja widowos ili taj program sto si instalirao. ako je windows uradi sto ti je rime rekao , ako je program deinstaliraj ga i ukloni sve tragove iz ragistri-a , ti programi obicno nadju 441 virus,sve da bi te navukli da ih kupis,a komp moze biti cist ko oko. mogao si da navedes ime programa da se iscacka neki krek , patch ili mozda serial.
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
moze. moras obrisati i sve kolacice ( kukije),kukiji su tvoja aktivnost na netu. sta mislis kako rapid provaljuje nas sa statickim ip adresama. na netu nepostoji potpuna zastita.
 

TCM

Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
15
Zdravo svima pitam se kako da koristim netlimiter. Skinuo sam ga i sta sad nemam pojma! Glavni razlog zasto sam ga skinuo jeste da ogranicim brzinu downloada dok nesto skidam pa da mogu da igram ali to ne radi nego ping skace konstanto nzm u cemu je problem! Ogranicim brzinu dowloada na 10 kb/s i svejedno nema pomoci. Ako neko zna kako se ta opcija namesta ili mozda mu je poznato u cemu gresim bio bih mu zahvalan. Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
13.09.2009
Poruka
175
problemzl.jpg


Dodato posle 5 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Prvo bih probao da ga uklonim ali,ako mozes.objasni mi kako da uklonim sve tragove iz registri-a.Please.

Dodato posle 4 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Ovako izgleda taj program ili vec sta li je,koji sam pokupio negde a ni sam neznam gde.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
da nije onaj dr web live cd,
prvo idi u contol panel - add remove programs i uradi uninstal
drugo klikni na start - run - ukucaj regedit i kad se otvori odes u folder sa ljeve strane gdje pise hkey local machine - softvare - i tu nadji taj program i izbrisi sve sto je vezano za njega. drugo nista nemoj dirati, kad izbrises zatvori i to je to
 
Član
Učlanjen(a)
13.09.2009
Poruka
175
Ne postoji kao opcija u delu za Add or Remove Programs a nemogu da ga nadjem ni u folderu hkey local mashine-softvare.
 
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.354
Nisam bas siguran da sam opet razumio al nema veze.. Rapid je Rapid :D
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
mora negdje biti ,ako je instaliran mora ostaviti trag. upisi njegovo ime u search i nek ga proba windows sam naci.
 
Član
Učlanjen(a)
13.09.2009
Poruka
79
Ne postoji kao opcija u delu za Add or Remove Programs a nemogu da ga nadjem ni u folderu hkey local mashine-softvare.
Pronadji na Torrentu program "Perfect Uninstaller",instaliraj ga i u njegovim funkcijama imas force uninstall pa pronadji taj tvoj program(pokusaj u program files-u)i deinstaliraj ga.Za svaki slucaj trazice ti da napravi i kopiju registra jer ako nesto podje po zlu uvjek mozes vratiti sistem na staro.Pokusaj i uzivaj,ja ga koristim veoma dugo i nema zabrane deinstaliranja.
Pozzz...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top