{Arhiv} stari postovi - rešeni problemi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
14.01.2010
Poruka
22
To prvo ti je i najbitnije u svemu tome.....
To ti je fajl ka kome napravis precicu iz programa a ima zadatak da rekonektuje i ponovo konektuje ruter posle svakog skinutog fajla (ili pak dok ne ,,ubode slobodnu IP adresu)..te samom rekonekciom promeni ti IP adresu i zavara rapid da te vidi kao novog korisnika ,te izbegnes cekanje od skinutog fajla do fajla (onih 15 minuta).......

Sve je to lepo objasnjeno u tutorijalu gde te uputio.....;)
Malo pre sam videla da nisam odradila ono za ruter sa 2. stranice , odradila sam to i evo skida mi :)
Hvala puno , moram ti reci naaaaamucila sam se mnogo , a tebi i ostalima svaka cast na tom znanju , za mene je to ubistvo :D
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Nema nasta.......uzivaj......
28jgw00.gif
 
Član
Učlanjen(a)
13.09.2009
Poruka
175
Zasto,kada pokrenem program"Perfect Uninstaller" i zelim nesto da deinstaliram,trazi mi,nakon odabira sta zelim da deinstaliram,da se registrujem.To izgeda ovako:
problemhs.jpg


Dodato posle 3 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Danas mi slabo sta polazi za rukom.

Dodato posle 3 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Probao bih prvo da probam predlog od Astronauta ali kako me danas nece nista ne bi me cudilo da ga "TURN OFF" pa u krevet.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
06.11.2009
Poruka
1
menjali u servisu i ja sam opet odneo pc sada su menjali XP sa wm 7 pa se taj problem i resio ali kad uklucim pc sve radi ok samo nemam sliku na desktopu nemam pojma sta su sad uradili
 
Član
Učlanjen(a)
20.01.2010
Poruka
0
cao,ja imam problem sa mojim kompom...kada igram neku igricu on se odjednom ugasi sam od sebe,to je skoro pocelo da mi se desava pa ako neko moze da pomogne!!HVALA UNAPRED!:))
 
Član
Učlanjen(a)
07.11.2009
Poruka
335
Nešto nisi uradio kako treba...
Prilikom restarta ponovi postupak , restartuj računar i kad počne da se diže sistem stiskaj F9 i uđi u safe boot...
 
Član
Učlanjen(a)
07.11.2009
Poruka
335
Hajde samo u run ukucaj msconfig pa idi na startup i napravi screen pa ga okači da nešto pogledam...
Napravi i screen task manager - processes...
 
Član
Učlanjen(a)
13.09.2009
Poruka
175
scu.jpg


Dodato posle 49 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

96841622.jpg
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top