{Arhiv} stari postovi - rešeni problemi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
19.06.2009
Poruka
405
Na izvornu temu.


Probaj stavit novi flash player a i probaj instalirat najnovije drivere od maticne tocnije od zvuka, i ako to ne pomogne novi driveri od grafulje.

Prvobitno napisao nikolica1991
cao,ja imam problem sa mojim kompom...kada igram neku igricu on se odjednom ugasi sam od sebe,to je skoro pocelo da mi se desava pa ako neko moze da pomogne!!HVALA UNAPRED!:smile:)

Mislim da ti se pregrijava ili grafa ili procesor.
Jesi radio overclock bilo koje komponente??
 
Član
Učlanjen(a)
22.01.2010
Poruka
82
ILIN2008 postoji mogucnost da su pobrljavili drajveri jer win 7 automatski sa neta skida drajvere,podigni sistem iz safe moda i vidi da li ce ti podici i ikone ujedno deinstaliraj drajvere graficke i ponovo podigni sistem!!!Ujedno koju antivirusnu zastitu koristis,ikone mogu nestati i zbog zlonamernog koda?

Dodato posle 11 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Zasto da otvara novi post da bezveze trpa forum sa drugim temama?
svako ko ima problem nemam nista protiv da postavi pitanje zato ovaj forum i postoji, ali zato koliko i znam postoji i pravilnik (novi problem novi i topic) ,mislim da nije korektno praviti bespotrebnu zbrku! ilian je otvorio post a coveku problem nije resen,kad bi svi praktikovali ovako oovaj post bi dostigao preko 10.000 pitanja i odgovora pa saltaj misom!
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
13.09.2009
Poruka
79
Za sima2003
Ne zanam da li si pronasao program(perfect uninstaller)sa serialom ili key genom...onda ti ne bi trazio tu registraciju.
Imas ovde na forumu gde da ga skines,pokusaj ovde
Perfect Uninstaller
Sretno i pozzz...
 
Član
Učlanjen(a)
07.02.2010
Poruka
6
Interesuje me sta mislite o najavi Microsofta za novi OS Windows 8?

Upravo skidam Windows 8 Professional ZX Edition Leaked,naznam o cemu se radi a po svemu sudeci radi se o OS.
 
Učlanjen(a)
07.02.2010
Poruka
14.864
greskom sam izbrisao realtek HD audio drajver,sada kada hocu ponovo da ga instaliram racunar nece da ga instalira,dodje do 64% i izbaci prozor "instalacija nije uspela"!Trenutno nemam ni ton na racunaru a nemogu da pustim nista na plejerima jer mi fale i kodeci.Sta da radim?
 
Član
Učlanjen(a)
07.02.2010
Poruka
6
Interesuje me sta mislite o najavi Microsofta za novi OS Windows 8?

Upravo skidam Windows 8 Professional ZX Edition Leaked,naznam o cemu se radi a po svemu sudeci radi se o OS.
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
ja sam citao da izlazi tek 2012 , mora da je neka beta verzija ili neka zakrpa za sedmicu
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top