{Arhiv} stari postovi - rešeni problemi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
22.01.2010
Poruka
82
Predlog: skini revo uninstaler,drugo malwarebytes takodje skini i promeni mu naziv u bilo sta updejtuj ga iskljuci system restore!Pokreni sistem iz safe moda-a,ako i pronadjes i nadjes taj antivivirus koji ti pravi problerm pri deinstaliranju sam ce se sam pokrenuti, onda vec u task menageru u procesima ga iskljuci i deinstalirace ga revo!!!POsle skeniraj ceo sistem javi sta si uradio!
 
Član
Učlanjen(a)
06.02.2010
Poruka
4
pozdrav.nemam pristup registry editoru blokiran mi je pasword kad ulazim u racunalo samo me prima kao guest group policy jje blokirana izgleda da mi je sin ulazio u registry editor i blokirao racune molim za pomoc
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
513
Restartuj kompjuter i udji u safe mod http://serbianforum.org/tutorijali/31450-ulazak-u-safe-mod.html
Izaberi administrator, idi na start, all programs, accessories, system tools , pa system restore.Vrati kompjuter na stanje pre toga.
Ili idi na start, run, kucaj cmd,u cmd-u kucaj net user (ime administratora) *
ukucaj novu lozinku za administartora.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
06.02.2010
Poruka
4
user acount

probao sam al neide samo mi pise :please contact youradministrator .or logout and log in again as.an administratorand try again
 
Član
Učlanjen(a)
14.01.2010
Poruka
22
Cao ...
Nesto mi baguje cryptload :s nzm do cega je
ubacim neke linkove i stalno mi pise da sacekam 109 sekundi , ja sacekam i kad stigne do 0 sekundi opet 109 i opet i opet i nikako da pocne da skida linkove :(
Res sam komp , palila-gasila modem , palila - gasila crypt load , medjutim isto ...
Zna li neko lek ? :)
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Cao ...
Nesto mi baguje cryptload :s nzm do cega je
ubacim neke linkove i stalno mi pise da sacekam 109 sekundi , ja sacekam i kad stigne do 0 sekundi opet 109 i opet i opet i nikako da pocne da skida linkove :(
Res sam komp , palila-gasila modem , palila - gasila crypt load , medjutim isto ...
Zna li neko lek ? :)

Ne baguje ti Cryptload...vec rapid nedozvoljava skidanje,,jer neko navodno downloaduje sa tvoje IP,, sto nema vezu sa vezom.....vec teraju da se kupi premijum......

U popodnevnim i vecernjim satima javlja se taj problem......objasnjenje imas ovde o tom programu.....

http://serbianforum.org/tutorijali/29919-rapidshare-cryptload-us-downloader-i-rad-sa-njima.html


U sustini potreban ti je Ipchanger fail ili skripta koja ce automatski resetovati......konektovati i diskonektovati ruter dok ne ,,ubode,,slobodnu IP adresu......pod uslovom da imas dinamicku(promenjivu)IP adresu....
 
Član
Učlanjen(a)
14.01.2010
Poruka
22
Ne baguje ti Cryptload...vec rapid nedozvoljava skidanje,,jer neko navodno downloaduje sa tvoje IP,, sto nema vezu sa vezom.....vec teraju da se kupi premijum......

U popodnevnim i vecernjim satima javlja se taj problem......objasnjenje imas ovde o tom programu.....

http://serbianforum.org/tutorijali/29919-rapidshare-cryptload-us-downloader-i-rad-sa-njima.html


U sustini potreban ti je Ipchanger fail ili skripta koja ce automatski resetovati......konektovati i diskonektovati ruter dok ne ,,ubode,,slobodnu IP adresu......pod uslovom da imas dinamicku(promenjivu)IP adresu....
Hvala , odradila sam sve onako kako je i napisano , pazljivo korak po korak , medjutim problem je i dalje isti :S
I posle pola sata i dalje cekam 100 i nesto sekundi i opet i opet i opet ....
Nema veze valjda cu sutra moci da skidam :)
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Hvala , odradila sam sve onako kako je i napisano , pazljivo korak po korak , medjutim problem je i dalje isti :S
I posle pola sata i dalje cekam 100 i nesto sekundi i opet i opet i opet ....
Nema veze valjda cu sutra moci da skidam :)
Prepodne ces moci sigurno bez problema.......nego jeli imas IPChanger za svoj ruter......naravno odgovarajuci......i dinamicki IP.....
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
imam dinamicku IP to znam 100% , a za ovo prvo nzm ni sta znaci :)

To prvo ti je i najbitnije u svemu tome.....
To ti je fajl ka kome napravis precicu iz programa a ima zadatak da rekonektuje i ponovo konektuje ruter posle svakog skinutog fajla (ili pak dok ne ,,ubode slobodnu IP adresu)..te samom rekonekciom promeni ti IP adresu i zavara rapid da te vidi kao novog korisnika ,te izbegnes cekanje od skinutog fajla do fajla (onih 15 minuta).......

Sve je to lepo objasnjeno u tutorijalu gde te uputio.....;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top