{Arhiv} stari postovi - rešeni problemi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
15.10.2009
Poruka
211
posto imam instaliran ovaj program ali ne znam bas tacno kako on funkcionise i koja je njegova uloga
da li moze pomocu njega da se skidaju fajlovi ili sluzi za nesto sasvim drugo
otprilike znam i ja ali da cujem misljenje drugih koji znaju vise o tome
???????
Imas nesto objasnjeno ovde ,a procesljaj i na ovoj stranici ima neka podesavanja.Ja ga licno ne koristim posto mi je slab internet,i ogranicen,a inace je najzastupljeniji program za preuzimanje fajlova.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
17.11.2009
Poruka
17
Zdravo,
imam jedno pitanje i posto sam ovde vec imala prilike da dobijem savete od korisnika upoznatih sa raznim kompjuterskim problemima probacu ponovo.

Isprobavala sam predhodne nedelje vise razlicitih antivirusa sa SF,naravo instalacija koriscenje deinstalacija pa naredni antivirus i sl jedno par dana.

Imala sam kao i uvek viruse i jedan od programa mi je izbrisao neke male foldere i delove iz particije C i foldera windows,ja nisam obratila paznju kada mi je trazio dozvolu...

naravno od tada Windows 7 koji imam opet sa SF mi stalno izbacuje prozorce kada zatvorim neki program pitajuci me da li da zatvori ili restartuje program ili da nadje resenja za taj problem,sto me iritirati jer me pita svaki put kad zatvorim office outlook ili internet explorer i jedno par puta se Windows nakon vise od 15 minuta kako nisam kliknula misem ili ga pomerila on sam od sebe se restartuje ili mu treba par minuta da me pusti da se vratim u Windows.

E sada znam da bih mnogo ali apsolutno ne zelim da reinstaliram Windows ponovo jer sam sada najzadovoljnija programom niti zaista imam zivaca da ponovo prebacujem podatke instaliram i sl.

Zato me interesuje postoji li neki program koji moze reparirati ili ubaciti te windows podfoldercice i ostala cuda a da ja izbegnem reinstalaciju Windowsa?

I jos jedno pitanje verziju Windowsa 7 koju sam maznula odavde radi kao genuine nisam morala da trazim nacine za aktivaciju jer je tako uradjen,i posto radi go original ja ga pustam da redovno skida windows updates i instalira,jer to pametno?

hvala


ps. ovo cude sam izbrisala jer ga je trojanac napao
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
sa tim istim win 7 uradi repair sistema, zatim postavi sebe kao administratora tako da imas kontrolu nad folderima i fajlovima, i ako je sedmica aktivirana pusti slobodno da ti radi update s tim da namjestis da te pita dali ces da instaliras novi update,a ne da on sam odradjuje update.
 
Član
Učlanjen(a)
22.01.2010
Poruka
82
Hm kakve veze ima facebook sa skype,tvoji prijatelji sa face trebaju imati skype da bi komunicirali!
 
Član
Učlanjen(a)
01.09.2009
Poruka
482
Ne koristim Audacity već Adobe Audition (koji jede i audio iz videa) ,ali na Audacity-sajtu nešto i ne videh da se hvale mogućnošću koju ti pominješ (,a možda sam i ćorav ko ajkula sa konjuktivitisom).Da sve ne bude crno,masa multimedijalnih kodera/ripera ima to što tražiš (Daniusoft Media Converter Ultimate,Xilisoft,E.M.Total Video Converter ...) i možeš ih naći ovde na SF-u.
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
413
ako sam dobro razumeo tvoje pitanje od plyeyera koji tebi treba svi forsiraju win amp ali ko jednom proba jet audio zaboravi na win amp trenutna verzija je 8.0
 
Član
Učlanjen(a)
15.10.2009
Poruka
211
Ja imam verziju 1.85 i radi mi odlicno.Sta ce vam bre nove verzije i ove stare vrse pos´o :dntknw: a + je besplatna
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top