{Arhiv} stari postovi - rešeni problemi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
ja sam nasao nesto ovako ako moza pomoci


Installation:

Install and use the trial reset program to practically use Revo forever!



pregledao sam ih jedno pedeset i nijedan nema seriala ni kreka,al zato ima verzija 2.02
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
115
posto imam instaliran ovaj program ali ne znam bas tacno kako on funkcionise i koja je njegova uloga
da li moze pomocu njega da se skidaju fajlovi ili sluzi za nesto sasvim drugo
otprilike znam i ja ali da cujem misljenje drugih koji znaju vise o tome
???????
 
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
115
kako mogu pomocu ovog programa da "izvucem"muziku iz spota posto sam cuo da moze
i kako se radi sa ovim programom posto sam pokusavao ali nesto se ne snalazim
ako imate neki tutorijal jos bolje.......
 
Član
Učlanjen(a)
01.09.2009
Poruka
482
Revo je bio dobar kao freeware-pandan Your Uninstaller tipu programa,ali ga (obzirom na jaku zaštitu) nema smisla koristiti loše krekovanog.Imaš brojne druge (free- /shareware) programe koji deinstalaciju obavljaju po istom principu (i krekovani su valjano),ili pređi na varijantu snapshot-a pre i nakon instalacije,koja je bolja (Total Uninstall,Ashampoo,WinTools.Net itd.).
 
Član
Učlanjen(a)
09.01.2010
Poruka
7
dobra je 9250 ali ima mali problem oko podesavanja za tv-out,nvidia je po meni stvarno laksa i jednostavnija bas zbog toga sto tebi treba da bi mogao da cloniras sliku na tv-u...... a nemoj da instaliras program tv-out jer ti netreba,tu opciju imas u gom playeru ili u bilo kom drugom pa ako recimo nemas prevod filma tv-u to ukljuci.............VELIKI POZZZZZZZZZZ
 
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
115
sto mi se pojavljuje ovo stalno iznad ie pretrazivaca
IE IS CURRENTLY RUNNING WITH ADD-ONS DISABLED.CLICK HERE TO MANAGE.......
nikako ne mogu da to "smaknem" pa sta treba da uradim
da li treba nesto da skinem ili......
 
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
115
kada instaliram novu verziju nekog programa u ovom slucaju j downloader-a da li se stara verzija automatski "gubi" ako shvatate sta hocu da kazem
 
Član
Učlanjen(a)
19.06.2009
Poruka
405
kada instaliram novu verziju nekog programa u ovom slucaju j downloader-a da li se stara verzija automatski "gubi" ako shvatate sta hocu da kazem

Ne mislim da odlazi u old programe a novi podaci zamjenjuju stare.

Preporuka prije instalacije nove izbrisi staru da nebi bilo nisam znao
 
Član
Učlanjen(a)
19.06.2009
Poruka
405
To te obavjestava da ti se ie pokrece i da ima add-onsa koji su disable-ani. Nista ti to ne steti a ako ti smeta pređi na mozilu operu ili safari.
Pomogo bi ti maknut ali neradim u ie pa nezz ali sigurno se može i to maknut u opcijama
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top