{Arhiv} stari postovi - rešeni problemi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
29.10.2009
Poruka
1.416
Skino sam sistem sa neta,pa hocu da ga narezen na CD pa me zanima dali mogi ili mi je potreban neki poseban program za to ili samo ga otpakujem i narezem na CD ???

unapred hvala

-otpakuj arhive dok ne dobijes .iso fajl.
-Zatim pokreni Nero 6,7 ili 8
-Idi na Copy and Backup
-pa na Burn Image to Disk
-Zatim tu nadjes vas .iso fajl i klikni na Open
-Izaberi brzinu rezanja i idi na Burn.

2hnz9t2.gif

i448064_1zwcbjn.gif.


 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
raspakuj fajlove i kad ti se pokaze iso fajl klikni dvaput na ikonicu i otvorice ti se sam progaram u kojem narezujes cd/dvd i sam ce pokazati taj iso fajl , sve sto trebas je da ubacis cd/dvd i da kliknes burn , samo pazi nemoj narezivati vecom brzinom od 4 x posto ga narezujes prvi put, poslije mozes narezivati 1 na 1 i vecom.
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
jesi li stavio isti sistem koji je bio prije pada ili neki novi , kako da kazem napucani ili nabudjeni. ako je cisti xp onda se nece to pokazivati,ako je ovaj napucani mozda je stavljen dodatak da ti pokazuje kad utaknes usb ili stanje sa hdd-om kad ubacis cd ili dvd.
 
Član
Učlanjen(a)
13.09.2009
Poruka
175
Probao sam preko linkova koje mi je Marko75 ostavio ali nisam uspeo.Pretpostavljam da Milosmisa,Marko 75 i BladeIV imaju vise iskustva sa raspakovanje ovakvih fajlova pa bi ih zamolio da mi objasne kako se to radi kod ovakvih linkova.Ja sam cetiri linka preuzeo sa adrese koju mi je Marko ostavio i sad bih da pitam sta dalje?
problemom.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
19.06.2009
Poruka
405
desni klik misa na prvu ikonu od arhive i raspakiraj (extract) gdje želiš i to bi trebalo bit to dalje instalirat znas.

Postoji mogucnost da je u ta 4 još rarova i njih isto raspakiraj i onda bi trebao dobit image sa igrom
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top