{Arhiv} stari postovi - rešeni problemi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
05.12.2009
Poruka
150
ili instaliras win rar,otvoris part 1 dvoklikom(ako su sva 4 parta u istom folderu)i ides extract to,odredis gde ces da ga stavis(a ako nista ne diras on ce da se raspakuje u taj folder gde su i partovi),i ok.Trebalo bi da se pojavi IMAGE igre.



pozz
 
Član
Učlanjen(a)
19.06.2009
Poruka
405
Kao prvo koji sistem koristis pretpostavka da je xp novi.
A kolko sam shvatio kad odes na my computer tamo nema flasha.
To se meni događalo jer imam sata dvd ulaz a hard mi je ata pa mi napise da je novi uređaj ali to ne steti nikome i nista tako da nemas potrebe to mjenjat i pokusavat micat. Kasnije s vremenom se meni maknulo vjerovatno ce i tebi.

Naravno mislim da je ista situacija kod tebe
 
Član
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
14
sad trenutno imam xp sp3 i imo sam obicam xp i opet je to pokazivo.da kad udjem u my computer nema nista moguce da imam i ja taj problem ko te jer i ja imam sata 2 hard disk,videcu mozda ce i mene da nestane posle izvrsnog vremena
hvala
 
Član
Učlanjen(a)
22.07.2009
Poruka
1.124
Mislim da znam šta je to. Naišao si na grešku prikikom skidanja trebaš da pogledaš veličinu svakog linka onaj koji odstupa je napravio problem probaj ga skinuti ponovo.
 
Član
Učlanjen(a)
22.07.2009
Poruka
1.124
To što hoćeš titl da prevedeš u Google Prevodiocu ti je najvjerovatnije najgluplja stvar što si ikada pokušao da uradiš. Sačekaj par dana izaće po naški.
 
Član
Učlanjen(a)
12.11.2009
Poruka
3
kako da uspostavim vezu sa prijateljima iz fejzbuka na skipe videu. probao sam sam sa imejlom ali neide.hvala.
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
413
dok je bila probna verzija program je radio OK.Sada svaki put pri pokretanju trazi serial.Probao sam da ga obrisem pa ponovo instalacija ali sad i na trial verziju trazi serial.Stavljao sam neke aktivatore ,resetere ali nista.Ako neko ima vremena da se pozabavi sa ovim problemom evo i sajta

Hotfile.com: One click file hosting

svaka pomoc je dobrodosla
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top