{Arhiv} stari postovi - rešeni problemi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
14
Skino sam sistem sa neta,pa hocu da ga narezen na CD pa me zanima dali mogi ili mi je potreban neki poseban program za to ili samo ga otpakujem i narezem na CD ???

unapred hvala
 
Član
Učlanjen(a)
31.08.2009
Poruka
174
ako si ga skinuo sa foruma ne treba ti nista osim nere ... ili bilo kog drugog program koji koristis za narezivanje ...
 
Član
Učlanjen(a)
09.12.2009
Poruka
97
Hvala

Hvala na savetima i na odvojenom vremenu za moj post ali nemam tri crtice
odgovor na prvi post a što se tiče dodavanja jedne crtice to i radim i onda prevod radi ali baš to pokušavam da izbegnem da kucam 1200 crtice
a prevod uz manju doradu može da posluži kod filmova za koje nikada nećeš naći prevod


interesantno je da tri crtice prevodi kao tri jednu kao jednu samo ove dve ne prevodi kao dve a one su baš potrebne da prevod radi možda je tako namerno stavljeno?
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
14
Imam jedan problem,dole u desnom uglu kod sata stoi ikonica da je ubacen fles,kad otvorim stoi hard dis i CD,to pre nije stojalo dok mi nije pao sistem,e sad me zanima kako to da otklonim i dali to nesto smeta kompu
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
ako tebi nesmeta i nesmeta sistemu tj ako sve radi kako treba, neka stoji.
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
probaj sa programom format factory i AVI MPEG RM WMV Joiner, potrazi na forumu postavio ga je boki
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
21.01.2010
Poruka
4
Kad otvorim start menu i maknem kursor miša sa njega on mi nestane a morao bi ostati otvoren.......molim za pomoč!!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top