{Arhiv} stari postovi - rešeni problemi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
19.06.2009
Poruka
405
Imam problem koji se manifestuje tako što po podizanju sistema prvih desetak minuta sve ikonice i svi prozorčići,uopšte sve na monitoru titra i mrda.Monitor je Asus vw193d-b,grafika NVidia 8400gs.Kasnije se sve sredi isve je u redu.


Ali probaj prije nego sto poslisas crysis-a probaj promjenit hz monitora npr ak ti monitor sada radi na 75Hz stavi na 60Hz ili ako je na 60Hz probaj stavit na 75Hz možda upali
 
Član
Učlanjen(a)
19.06.2009
Poruka
405
Link za preuzimanje izgleda ovako:
http://www.netload.in/dateiAP7m8i/ST.D.A.C-KTU.part4rar.htm.
Ovakva cetiri linka sam preuzeo sa Serbian Warez.Bez problema sam ih prebacio u kompjuter medjutim nemogu da ih otvorim kao rapidshare linkove.
Prebacio sam linkove sa copy i paste ali problem mi se javlja posle kada treba da ih otvorim pomocu programa Win Rar, trazi mi da ubacim disk.
Ovako ta igra ima 4 dijela a kolko vidim iz slike ti si skinuo samo jedan moras skinut sva 4 i stavit ih u isti folder te onda raspakirat.

Marko 75 ti je dao linkove i pogledo sam prvi njegov navedeni i mislim da ako ti nerade linkovi sa netloada skini odakle ti je Marko 75 stavio trebalo bi radit
 
Član
Učlanjen(a)
04.05.2009
Poruka
382
racunaj da za 200e nema toga...sklopio ja za sebe konfiguraciju oko 17000 bez graficke pa cu za koji mesec da skupim jos 50e i da kupim ok grafu ako hoces nadji negde temu sto sam postavio,pomoc oko konfiguracije,tamo pise...mislim da je bolje od onoga sto oni nude kao sklopljeno,hard 320gb,dual core 2.5ghz,2gb ram....
 

TCM

Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
15
Pozdrav svima, imam pitanje u vezi limitiranja brzine jer imam adsl 1mb/s i delim je sa sestrom i to dosta nekad da nervira dok ona pretrazuje netom a igram online. Pa da li neko zna bilo kakav program koji moze da mi ogranici brzinu a da moze da radi pod windwos 7 sistem ? Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
19.06.2009
Poruka
405
Pozdrav svima, imam pitanje u vezi limitiranja brzine jer imam adsl 1mb/s i delim je sa sestrom i to dosta nekad da nervira dok ona pretrazuje netom a igram online. Pa da li neko zna bilo kakav program koji moze da mi ogranici brzinu a da moze da radi pod windwos 7 sistem ? Pozdrav


Jedino da se igras sa ruterom ali ovako ako ste clanovi sa istim pravima program tu nikakav ne pomaze
 
Član
Učlanjen(a)
13.09.2009
Poruka
79
mkv ili matroska file

Vidim da ljudi upload-ju u mkv formatima(predpostavljam da je zbog manje velicine fajlova i kvaliteta) pa sam googlao i pokusavao sa raznim upustvima.Interesuje me da li postoji neki brzi nacin da se mkv promeni u recimo avi ili je konvertovanje jedina opcija i ako moze detaljnije uputstvo u vezi takvog konvertovanja.
Vecito zahvalan..Pozzz
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top