{Arhiv} stari postovi - rešeni problemi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.369
Kod svih mi se ovo desava??? Zna li ko sta je ovo???


2wrkveu.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
05.12.2009
Poruka
150
ja mislim da tu prikazuje koja je greska.npr.ako su puni svi slotovi on tu prikaze......
Ja mislim da je to normalno.




pozz
 
Član
Učlanjen(a)
05.10.2009
Poruka
39
Pa to je ogranicenje za free korisnike.Kao nema "slobodnih" slotova i on ti stalno odbrojava dok ne dobijes slobodan slot....
 
Član
Učlanjen(a)
19.06.2009
Poruka
405
Napisao sam ranije na slicnim postovim skidate sa rs u najgore vrijeme i slotovi za free usere su zauzeti i tesko možete dobit slot za download a posto svi koristite automatsko reconnect-anje ujutro kad se probudite stavite skidat i skidat ce normalno bez greske o slotovima.

Najvece zauzece rs-a je od 14-23 h zato pokusavajte ako ikako možete skidat u drugo vrijeme dana
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
14
ljudi i mene to interesuje da li mogu da dam pijatelju svoj pass i username i da on ide preko mog racuna na net,i sa cim,da li moze samo s tim usb usb wireless adapterom ili mora da ima jos nesto...ja sam iz Banja Luke i koristim Blic.net usb wireless internet...pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
morace te da nam objasnite i svoje pizicije tj udaljenosti vaseg i tog drugog kompa. nekad moze a nekad i ne ... sve zavisi od detalja, al bukvalno
 
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.369
Aha ok valjda sam skontao al prije mi se nije desavalo to al nema veze
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
ako imas iskustva sa lemilicom onda i nije neki problem a ako nemas potrazi pomoc prijatelja a ako i to nemozes onda ti savetujem da kupis druge
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top