{Arhiv} stari postovi - rešeni problemi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
05.12.2009
Poruka
150
Ja mislim da to nije do JDownloadera,nego do provajdera.Isto mi je tako usporavao i kada skidam preko browsera(mozilla).Otkad sam presao na kablovski to se vise ne desava.Uvek skida punom brzinom.


pozz
 
Član
Učlanjen(a)
14.01.2010
Poruka
82
pozzz maloprije sam instalirao win7 i odusevljen sam ali sam naletio odmah na problem i kao sto naslov kaze nakon sto mi je ponudio drivere za web cam ja sam ih skinuo i instalirao i pisalo je kao uspjesno da je,ali na web camri je slika crna,jel neko zna kako da rijesim to s obzirom da mi je web cam jako vazan,a drugi razloog je sto sam tek instalirao win7 pa sam malo zbunjen.... i ev skontao sam da nije kompatibilna sa win 7 jel se to moze kako ustimat da izvaram racunar... __________________
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
14.01.2010
Poruka
3
Evo skinuo sam film "THE DAY AFTER" 1984 god. i na zalost ne mogu da otpakujem arhivirane fajlove jer nema passworda! Ubih se pokusavajuci silnim kombinacijama tipa "www.***********.com" .... i nista!

Film je u delu "Naucna Fantastika" a arhive su tipa:

TheDayAfter__EE.part1.rar ...2..3..4..5

Pomozite!

Pozz
Vlada
 
LEGEND
Učlanjen(a)
19.10.2009
Poruka
9.187
Evo skinuo sam film "THE DAY AFTER" 1984 god. i na zalost ne mogu da otpakujem arhivirane fajlove jer nema passworda! Ubih se pokusavajuci silnim kombinacijama tipa "www.***********.com" .... i nista!

Film je u delu "Naucna Fantastika" a arhive su tipa:

TheDayAfter__EE.part1.rar ...2..3..4..5

Pomozite!

Pozz
Vlada

Za sve u toj kolekciji pass je :

Kod:
Evileye
 
Član
Učlanjen(a)
14.01.2010
Poruka
3
HVALA PUNO! :)

Ujedno i moje izvinjenje posto sam tek ovog momenta pronasao temu koja opisuje kako naci pass preko Google-a!

HVALA! Odlicni ste!!!

Pozz
VladaXE
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
HVALA PUNO! :)

Ujedno i moje izvinjenje posto sam tek ovog momenta pronasao temu koja opisuje kako naci pass preko Google-a!

HVALA! Odlicni ste!!!

Pozz
VladaXE


Pasword si imao u prvom postu teme........i kao sto rece kolega vazi za celu kolekciju........svih 1200-1300 filmova......
 
Član
Učlanjen(a)
19.06.2009
Poruka
405
Nađi program od web cama na C: disku i stavi kompatibility mode na vistu ili xp i probaj onda
 
Član
Učlanjen(a)
19.06.2009
Poruka
405
Sta mislite o GTX260 DALI NJU DA UZMEM ILI NESTO DRUGO

Kolko para planiras uložit i da sam na tvom mjestu rađe bi uzeo 5850 od ati normalno ako planiras uložit tolko para.
Nemoj uzimat nvidiu jer uskoro bi trebala izac nova serija tako da možda ces se brzo pokajat sa tom GTX260.
 
Član
Učlanjen(a)
24.09.2009
Poruka
17
Interesuje me da li može istovremeno skidanje na dva kompa koji su prikačeni na jedan ruter (hawei 510 i telekomov adsl od 1 Mb ) sa istog servisa recimo sa rapidshare.Pa tako uštedim na vremenu i nadoknadim ono čekanje od 15 minuta.Ako može recite i kako može.Unapred zahvalan ako se neko bar malo potrudi.Pozz svima
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top