{Arhiv} stari postovi - rešeni problemi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
01.12.2009
Poruka
5
Molim vas neka mi neko pomogne imam problem sa pokretanjem giants editora treba mi za igricu za uredjivanje mape i svaki put otvara kada je mapa manjeg kapaciteta a cim je veca pojavi mi se ova slika na ekranu


:download:

http://uploaded.to/file/plwwr6




dali je do editora ili do kompa a komp je 1.7 intel,1GB ram,512 graficka???
 
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
115
Kada hocu na svom profilu da postavim slike u albumu,pojavi mi se java program-oznacim slike i ubacim.
E,sada imam jedan problem da kada udjem na istom tom kompjuteru ali sa drugog profila izbacuje mi da mogu samo da postavim pet slika u tom trenutku pa ne mogu lepo da oznacim slike pa da ih ubacim u album.Sada ne znam da li je neko imao slican problem i koliko ste razumeli ovo.
Sta treba da uradim da to sredim????????
hvala
 
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
115
ja sam u svom compu imao folder sa spotovima u kome sam kreirao vise foldera sa raznim izvodjacima
Problem je u tome da kada sam skoro otvarao te foldere nema vise tih spotova kao da nisu ni postojali a sigurno ih nisam obrisao.
Da li postoji nacin kako da ih nadjem i povratim mada ne znam u cemu je problem.
 
Član
Učlanjen(a)
22.01.2010
Poruka
82
GetDataBack jedan od najboljih programa za pronalazenje izbrisanih fajlova sa harda,potrajace ali vredi pokusati!!!
 
Član
Učlanjen(a)
19.06.2009
Poruka
405
Možda nisu obrisani nego jednostavno su skriveni pogledaj dali ti ta mapa u kojoj su bili spotovi i dalje ima težinu recimo 2Gb. Ako ima onda nisi nista izgubio vec ti je bilo sakriveno
 
Član
Učlanjen(a)
19.06.2009
Poruka
405
Imas negdje ponuđeno da pređes na novi sistem uploada tj. preko jave da se uploada vjerovatno je iznad tih 5 linija koje ti nudi malo pogledaj
 
Član
Učlanjen(a)
19.06.2009
Poruka
405
Molim vas neka mi neko pomogne imam problem sa pokretanjem giants editora treba mi za igricu za uredjivanje mape i svaki put otvara kada je mapa manjeg kapaciteta a cim je veca pojavi mi se ova slika na ekranu


:download:

http://uploaded.to/file/plwwr6




dali je do editora ili do kompa a komp je 1.7 intel,1GB ram,512 graficka???

Greska je u programu tj u editoru jer da su rami pokrenula bi ti se slika mape ali bi ti bilo sve usporeno.
 
Član
Učlanjen(a)
19.06.2009
Poruka
405
Tako je spoji to sa hjsplitom ali možeš i sa winrarom samo je malo komplicirano a za hjsplit imas napisane upute tako da nebi trebalo bit problema
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top