{Arhiv} stari postovi - rešeni problemi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
513
To su lokalne ip adrese tipa 192.168.x.x
Drugo je javna ip adresa koju dobijas od provajdere i koju rapidshare proverava.
Jedan ruter jedna ip adresa, sto znaci da ne mozes istovremeno da skidas sa jednog file hostinga ukoliko on ima ogranicenja.Osim ako imas premium nalog.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.05.2009
Poruka
10
Win7 u mrezi sa WinXP ne vidi description racunara na kojima je instaliran WinXP. Racunari sa OS WinXP vide descriptin racunara sa OS Win7!!!
 
Učlanjen(a)
27.09.2009
Poruka
983
najlaksi nacin za krekovanje igrice je kada instalirate igricu najverovatnije ce vam izbaciti ikonu na desktop a ako vam ne izbaci onda je izvucite iz all programs u startu zatim nedjite kreck ( krack,vitaliti,deviance) zatim desni klik na krek onda copy pa onda na ikoni na desktopu od igrice ponovo desni klik pa properties onda ce vam otvoriti jedan prozor zatim kliknite na find target opet ce vam otvoriti prozor gde jr instalirana igrica i tu idete deswni klik i paste i to je to
 
Član
Učlanjen(a)
19.06.2009
Poruka
405
To je po meni 2 puta komlpiciranije.

Po meni ovo je najjednostavniji postupak jer je samo jedan copy/paste i igra je krekirana a ne ovo kad moraš stavljat na desk pa pute stavljat samo se zbunis dok napravis
 
Učlanjen(a)
27.09.2009
Poruka
983
broblem je u sledecem da li mogu nekako da podesim ruter da sam pravi konekciju pri paljenju rutera a ne ja da ga pokrecem manualno, telekom
 
Član
Učlanjen(a)
19.06.2009
Poruka
405
crysis probaj i ti i kcerka skidat sa rs u isto vrijeme pa ces shvatit sta su boki i ovi napisali.

Jer miki2009 je rekao
Interesuje me da li može istovremeno skidanje na dva kompa koji su prikačeni na jedan ruter (hawei 510 i telekomov adsl od 1 Mb ) sa istog servisa recimo sa rapidshare.Pa tako uštedim na vremenu i nadoknadim ono čekanje od 15 minuta
ubiti on hoce sa 2 kompa skidat sa rs a da ne ceka 15 minuta a to je nemoguce jer ako mora cekat 15 minuta nema premium a dalje znas i sam.
 
Član
Učlanjen(a)
19.06.2009
Poruka
405
Moguce je kod mene je to jednostavno no ja imam thomsona 780i jednostavno ukucam 192.168.1.1 te uđem u postavke rutera i samo stavim connect i on se connecta cim se upali ruter.
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
513
0800/100-100
Telekomova tehnicka podrska.
Oni ce ti najbolje objasniti, jer se podesavanja razlikuju od rutra do rutera a oni imaju podesavanja za sve njihove rutere.
 
Član
Učlanjen(a)
11.02.2010
Poruka
2
Kako u Win 7 (Home Premium 32 bit) da podesim da imam ovu plavu traku sa leve strane kao ovde na slici:

Left Dark Blue Common Tasks
 

Prilozi

  • grafika.jpg
    grafika.jpg
    63,2 KB · Pregleda: 23
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top