{Arhiv} stari postovi - rešeni problemi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
24.09.2009
Poruka
17
Ako je Jdownloader u pitanju negde sam naleteo na netu da njega netreba updatovati nikako jer posle postaje totalno nestabilan.I ja ga koristim i zadovoljan sam za sada bez nadogradnje naravno. A predpostavljam da je bolje da se prvo izbriše stara verzija pa onda raspakuje nova.
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
Interesuje me da li može istovremeno skidanje na dva kompa koji su prikačeni na jedan ruter (hawei 510 i telekomov adsl od 1 Mb ) sa istog servisa recimo sa rapidshare.Pa tako uštedim na vremenu i nadoknadim ono čekanje od 15 minuta.Ako može recite i kako može.Unapred zahvalan ako se neko bar malo potrudi.Pozz svima


moze samo moras umreziti kompove ,da imaju razlicite ip adrese. kod mene je tako,kcerka skida sa svog kompa ja sa svog i nema problema.
 
Član
Učlanjen(a)
24.09.2009
Poruka
17
kako misliš da ih umrežim .Da im dodeli različite ip adrese ili nešto složenije ako ti nije teško pojasni mi molim te .I stvarno ti hvala na brzini odgovora
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
513
Interesuje me da li može istovremeno skidanje na dva kompa koji su prikačeni na jedan ruter (hawei 510 i telekomov adsl od 1 Mb ) sa istog servisa recimo sa rapidshare.Pa tako uštedim na vremenu i nadoknadim ono čekanje od 15 minuta.Ako može recite i kako može.Unapred zahvalan ako se neko bar malo potrudi.Pozz svima
To sto ti hoces ne moze.Jedan ruter jedna ip adresa, a rapidshare ne dozvoljava dva aktivna skidanja sa jedne ip adrese.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Moze istovremeno ali samo sa razlicitih servera i u tom slucaju delite protok downloada...Znaci recimo jedan da skida sa rapida a drugi sa megauploada....U pravu je Rime ,dakle sa istog servera istovremeno,nema sanse.....koliko ja znam.....;)
 
LEGEND
Učlanjen(a)
19.10.2009
Poruka
9.187
...ne ide....osim ako imaš premium acc.
121fs725372.gif
 

GKZ

Član
Učlanjen(a)
26.07.2009
Poruka
11.044
Kod mene je isti slucaj, isto ne moze da se skida istovremeno sa rs npr ...
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
Moze istovremeno ali samo sa razlicitih servera i u tom slucaju delite protok downloada...Znaci recimo jedan da skida sa rapida a drugi sa megauploada....U pravu je Rime ,dakle sa istog servera istovremeno,nema sanse.....koliko ja znam.....;)


ama boki i mene zbuniste. kod mene je jedan ruter i kablom skopcan na svicer,a sa svicera dva kompa, moj i kcerkin i svaki komp ima razlicitu ip.
sve radi bez problema. mozda ja vas dvojicu nekontam,neznam.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top