Antikrist

Član
Učlanjen(a)
15.10.2010
Poruka
572
Zar ne vidis ocitu razliku izmedju Isusa i Savla zvanog Pavle?

Zar ne vidis to kolike je zaveo svojim kicenim govorom?
A koju razliku treba da vidi?zar tu sto Pavle uzdize Isusa a ne Muhameda?

Ko slavi,proslavlja,podize ime Isusa imace zivot vecni,ko ga ponizava imace smrt vecnu.
Ja biram zivot vecni,Ima mnogo citata gde sam Isus podrzava Pavla:(Dela 9)a imas i kontekste.


15 ειπεν δε προς αυτον ο κυριος πορευου οτι σκευος εκλογης μοι εστιν ουτος του βαστασαι το ονομα μου ενωπιον εθνων και βασιλεων υιων τε ισραηλ

А Господ му рече: иди, јер ми је он суд избрани да изнесе име моје пред незнабошце и цареве и синове Израиљеве.

Дела:13:2 Дела:22:21 Дела:25:22 Рим.:1:1 Рим.:1:5 1 Кор.:15:10 Гал.:1:15 Гал.:2:7 Гал.:2:8 Ефес:3:7 Кол.:1:25 1 Тим.:2:7 2 Тим.:1:11

16
εγω γαρ υποδειξω αυτω οσα δει αυτον υπερ του ονοματος μου παθειν

А ја ћу му показати колико му ваља пострадати за име моје.

Za njegovo ime,Isusovo Ime,dok ti ga ponizujes,pazi ovi stihovi se nalaze u delima apostolskim a ne u poslanici Pavla!ti hoces reci da 11 apostola lazu?koji su jeli i pili zajedno sa Hristom,koji su ga poznavasli,koji su znali ko je ON?da su izmislili pavla?a propovedas na svim temama,uzdizes Muhameda koji nije imao ni jednog svedoka za svoj govor.

Uzas.

Pozdrav.
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2011
Poruka
1.573
A koju razliku treba da vidi?zar tu sto Pavle uzdize Isusa a ne Muhameda?

Ko slavi,proslavlja,podize ime Isusa imace zivot vecni,ko ga ponizava imace smrt vecnu.
Ja biram zivot vecni,Ima mnogo citata gde sam Isus podrzava Pavla:(Dela 9)a imas i kontekste.


15 ειπεν δε προς αυτον ο κυριος πορευου οτι σκευος εκλογης μοι εστιν ουτος του βαστασαι το ονομα μου ενωπιον εθνων και βασιλεων υιων τε ισραηλ

А Господ му рече: иди, јер ми је он суд избрани да изнесе име моје пред незнабошце и цареве и синове Израиљеве.

Дела:13:2 Дела:22:21 Дела:25:22 Рим.:1:1 Рим.:1:5 1 Кор.:15:10 Гал.:1:15 Гал.:2:7 Гал.:2:8 Ефес:3:7 Кол.:1:25 1 Тим.:2:7 2 Тим.:1:11

16
εγω γαρ υποδειξω αυτω οσα δει αυτον υπερ του ονοματος μου παθειν

А ја ћу му показати колико му ваља пострадати за име моје.

Za njegovo ime,Isusovo Ime,dok ti ga ponizujes,pazi ovi stihovi se nalaze u delima apostolskim a ne u poslanici Pavla!ti hoces reci da 11 apostola lazu?koji su jeli i pili zajedno sa Hristom,koji su ga poznavasli,koji su znali ko je ON?da su izmislili pavla?a propovedas na svim temama,uzdizes Muhameda koji nije imao ni jednog svedoka za svoj govor.

Uzas.

Pozdrav.

Treba da vidi kako Pavle stvara novo bozanstvo iz kojeg su nastali razliciti bogovi (trojci, dvojci, bogorodice itd).
Treba da vidi koga Isus naziva antikristima!

Muhammed a.s. ima Isusa za svjedoka!

Ja vjerujem Bogu, ja vjerujem da je Isus od Njega poslan i vjerujem onda i Isusu.

Uostalom i SZ na nekoliko mjesta najavljuje dolazak Muhammeda a.s. i Isus to potvrdjava.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
15.10.2010
Poruka
572
Treba da vidi kako Pavle stvara novo bozanstvo iz kojeg su nastali razliciti bogovi (trojci, dvojci, bogorodice itd).
Treba da vidi koga Isus naziva antikristima!

Muhammed a.s. ima Isusa za svjedoka!

Ja vjerujem Bogu, ja vjerujem da je Isus od Njega poslan i vjerujem onda i Isusu.

Uostalom i SZ na nekoliko mjesta najavljuje dolazak Muhammeda a.s. i Isus to potvrdjava.
Ma nista ti ne verujes brate!ne ljuti se,ali sve dok budes kuran.marksizam citao ti nikad neces razumeti bibliju.Ako imas argumente da apostoli lazu daj ih!a ako nemas onda bolje cuti.

Pozdrav.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
15.10.2010
Poruka
572
Treba da vidi kako Pavle stvara novo bozanstvo iz kojeg su nastali razliciti bogovi (trojci, dvojci, bogorodice itd).
Treba da vidi koga Isus naziva antikristima!

Muhammed a.s. ima Isusa za svjedoka!

Ja vjerujem Bogu, ja vjerujem da je Isus od Njega poslan i vjerujem onda i Isusu.

Uostalom i SZ na nekoliko mjesta najavljuje dolazak Muhammeda a.s. i Isus to potvrdjava.
Da si procitao citate ti bi shvatio ko je zapravo Pavle.
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2011
Poruka
1.573
Ma nista ti ne verujes brate!ne ljuti se,ali sve dok budes kuran.marksizam citao ti nikad neces razumeti bibliju.Ako imas argumente da apostoli lazu daj ih!a ako nemas onda bolje cuti.

Pozdrav.

Dokaze pisu ovdje oni koji su vjeruju u crkvu ne u Boga, ne u Isusa.

Na kraju, svako ce za sebe odgovarati.
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2011
Poruka
1.573
Daj ih,citiraj ih,sto mlatis praznu slamu daj,daj,daj ih,ja cekam!!!!!.

Pozdrav.

Vec su napisani dva-tri puta, samo nisi citao ili si se kasno ukljucio.

Sta te zanima tacno, nisam shvatio tvoje pitanje? Rado cu ti odgovoriti onoliko koliko buidem znao, ono sto ne budem znao reci cu ti iskreno da ne znam.

Postavi dakle kon kretno pitanje, asko hoces.
 
Član
Učlanjen(a)
31.12.2011
Poruka
1.534
Vec su napisani dva-tri puta, samo nisi citao ili si se kasno ukljucio.

Sta te zanima tacno, nisam shvatio tvoje pitanje? Rado cu ti odgovoriti onoliko koliko buidem znao, ono sto ne budem znao reci cu ti iskreno da ne znam.

Postavi dakle kon kretno pitanje, asko hoces.
Sve si ti shvatio!samo si lija sa dugim repom.

Pozdrav od Gere.
 
Član
Učlanjen(a)
31.12.2011
Poruka
1.534
Nisam lija, samo dobar i razuman. Kojhi voli blizunje kao sebe samoga (ukljucujuci i tebe, iako to mozda neces povjerovati)
Secam se u osmanskoj imeriji koliko si me voleo!da mozes-te i danas bi je sproveli u delo ali ne mozete!

Ja takodje volim bliznjeg,i nikad mu nebi pozeleo to sto on zeli meni.

Pozdrav od gere.
 
Natrag
Top