Antikrist i današnje antikristove podvale čovjeku i čovječanstvu

VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Da, drzavni stub, a ne Adventisticki.

A onaj ispred katedrale Svetog Petra u Vatikanu postavio je sam papa, poklonik Vala.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Ti Tripo onda istetoviraj izokrenuti pentagram na celu, a ovaj stub stavi u dvoristu svoje kuce ili zgrade, jer bitno je srce.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Ti Tripo onda istetoviraj izokrenuti pentagram na celu, a ovaj stub stavi u dvoristu svoje kuce ili zgrade, jer bitno je srce.

Evo dokaza da ti je isključen .... A zašto bih ja išta istetovirao?

Tebi da je bitno srce ne bi onom bezumniku dokazivao da je od države, a nije od crkve.

Kao da je to bitno, ali uostalom isti se. Samo je malo drugačiji način izražavanja.

Čija su ova dvojica, Tripo i Laodikeja? Jesu li oni Kristovi? Evo dara koji Krist daje svojima, kršćanima, po čemu će razlikovati od drugih i po čemu će se onda uvijek moći prepoznati da su Kristovi:

Iv 13,35: Po ovom će svi znati da ste moji učenici: ako budete imali ljubavi jedni za druge.

Probajmo sada odgovoriti na gornje pitanje - čiji su, kome pripadaju, Tripo i Laodikeja? Kristu ne pripadaju, jer bi se međusobno voljeli i Istinu branili. Oni pripadaju, po vlastitom priznanju i ispovijedanju svoje vjere subotarskoj proročici Ellen White. A kako je Ellen White svoj život potrošila vođenja mržnjom prema Kristovoj crkvi, onda se i ovi koji su EGWisti, suprotno Kristovima koji se međusobno vole, međusobno mrze. A osim međusobne mržnje ova dvojica su zadojena patološkom mržnjom prema Kristovoj crkvi, baš kao i njihova boginja Ellen White.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Čija su ova dvojica,
Dva poglavara za dvije antihristove crkve. SUKOB PAGANA

Sukob kakav u kršćanstvu nije viđen stoljećima​

Pod patrijarhom Kirilom, Ruska pravoslavna crkva postala je glavni prenositelj Putinovih nacionalističkih ideja

Rat u Ukrajini nastavlja se jednakom žestinom unatoč nešto slabijem medijskom interesu za tamošnje događaje. Ali, paralelno s "pravim" ratom, u Ukrajini i oko nje bjesni međucrkveni sukob kakav nije viđen stoljećima, barem kad je riječ o kršćanstvu.
1672055779262.png
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Ako nastavite sa takvim ponašanjem otvoriću temu "Zablude adventizma-duhovna formacija i brojevi sa utakmica".

Pa da malo ja vas čepam.


Zato Marko nemoj da testiraš moje strpljenje upozorenje,

Da, ali sve to u tvojoj projekciji i u tvojim snovima.

Pa, Tripo - danas je Subota i ne bi trebao nista da kupujes, ali ovo je ozbiljna stvar pa ce Gospod oprostiti, jer je u pitanju zdravlje.

Apoteke rade do 3 sata, a mislim da ti ne treba recept za bensedin... kad vec nemas Isusa.

Po čemu se uvijek mogu prepoznati Kristovi? Po ovome:

Iv 13,35: Po ovom će svi znati da ste moji učenici: ako budete imali ljubavi jedni za druge.

A čija su onda ova dvojica gore koji pršte od mržnje jedan prema drugome? Oni su klanjatelji bogohulnice i plagijatorice Ellen White koja ih je poučila da se čovjek ne spašava vjerom u Boga Krista, nego obdržavanjem subote.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Da Stvarnoslap.

Verne ce poznati po ljubavi.

A gde je tvoja ljubav.

Da je imas ne bi pravio ovakve svinjarije na forumu, psovao, nazivao i zive i mrtve svakakvim pogrdnim imenima, ismevao se ironicno..itd.

Sto se tice Tripa, nije svako Adventista koji to napise na svom celu.

On je tipicni primer onih koji sede u crkvenim redovima - a slabi su u zajednici sa Bogom, a osudjuju druge koji tu zajednicu imaju.

Tako da se mozes udruziti sa njim, jer on pravi iste svinjarije kao i ti, ali na protivnickoj strani.

To je samo manje zlo od veceg.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Sto se tice Tripa, nije svako Adventista koji to napise na svom celu.

On je tipicni primer onih koji sede u crkvenim redovima - a slabi su u zajednici sa Bogom, a osudjuju druge koji tu zajednicu imaju.

Jesi to vidio u golovima? Koji minut je bio go?
Po čemu se uvijek mogu prepoznati Kristovi? Po ovome:

Iv 13,35: Po ovom će svi znati da ste moji učenici: ako budete imali ljubavi jedni za druge.

To je nauka iz SZ.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Sada ce uskoro go.

A ti pitanje da li ces uci na stadion.

Sad razmisljaj o tome sta to znaci.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Da Stvarnoslap.

Verne ce poznati po ljubavi.

A gde je tvoja ljubav.

Da je imas ne bi pravio ovakve svinjarije na forumu, psovao, nazivao i zive i mrtve svakakvim pogrdnim imenima, ismevao se ironicno..itd.

Ako misliš na moje kvalifikacije Ellen White, da, ponovit ću to još desetine puta, jer je sve što sam o njoj rekao istina. Dakle, Ellen White je bila bogohulnica, kradljivica (plagijatorica), lažljivica i alkoholičarka. I sve sam ovo i dokazao, citirajući samu Ellen, gdje naučava bogohulnost o Božjem odbacivanju grešnika 22.10.1844, te njeno priznanje da je postala teška ovisnica o octu, lijepo rečeno alkoholičarka. Kao dokaz da je bila kradljivica (literarnih radova) i lažljivica naveo sam priznanje vašeg adventističkog profesora Samuela Bacchiocchia koj je dokazao i priznao da je pagiraa (krala), te također njegovo priznanje da je Ellen White lagala odbijajući ovu činjenicu priznati sve do 1911. kada je konačno prihvatila napraviti reviziju Velike borbe i u njoj navesti izvore iz kojih je prepisivala dijelove tekstova.

A što se tiče tvoga odnosa prema meni samome, podsjetit ću čitatelje ovdje da si se sam priznao kako si Boga molio da mene potpuno ukloni. I kako se slučajno poklopilo da sam ja iz nekih razloga u to vrijeme odsustvovao s foruma, ti si se Laviću pohvalio kako je Bog uslišao tvoju molitvu i kako je mene potpuno uklonio, čime si priznao da si se za moju smrt molio. Uz ovo, smiješno bi izgledalo da nabrajam kakve si sve gadosti i pogrde iznosio na moj račun.

Sto se tice Tripa,

Što se tiče tripe, dovoljno je reći - jednako kao i ti, sljedbenik i klanjatelj subotarske boginje Ellen White. Dakle, i on jednako kao ti, vjeruje da čovjeka ne spašava vjera u Boga Krista, nego obdržavanje subote.

To je nauka iz SZ.

OK, neka ti bude, kada inzistiraš. Dakle, nisi otpadnik od Boga i sljedbenik proročice bogohulnice o Isusovim kriterijima, nego si to i po starozavjetnom nauku.
 
Natrag
Top