Antikrist i današnje antikristove podvale čovjeku i čovječanstvu

Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.333
Gdje se Kurva najviše raširila tu je najgore stanje.

Upravo zbog toga na vrhu ljestvice najopasnijih zemalja uz Honduras se nalaze, redom Venezuela, Belize, Gvatemala i El Salvador, a nešto niže na listi je i Brazil.

Činjenice ovako stoje: :)

Guatemala

1970
. katolici: 91%
protest: 9.%

2020
. katolici: 41.2%
protest: 44.7%
—————————————
Primjetite!

1970., u Guatemali je odnos katolici : protestanti = 10.11 : 1
2020., u Guatemali je odnos katolici : protestanti = 0.92 : 1
————————————
Rekapitulacija: 10.11 : 0.92 = 11
Dakle, u periodu od 50 godina u odnosu na katolike u Guatemali
je brojnost protestanata povećana je 11 puta = 1000%. !?!?!?!?

Ovime je ponovo dokazano da po divljaštvu, ubijanju, klanju i vješanju ljudi dominirate vi divljaci, potomci samoobješenog Martina Luthera.

A ti, slugo antikrista, laži ovdje iznosiš, i sam priznaješ i svjedočiš da te laži iznosiš s namjerom da Kristovu katoličku crkvu oklevećeš. Svo zlo koje činite i svu krv koju zadnjih desetljeća prolijevati po Latinskoj Americi baš vi ‘kopilad Martina Luthera’ pokušao si ovdje podmetnuti Katoličkoj crkvi i katolicima. Lažove, gornji brojevi razotkrivaju svu bijedu tvoga duha.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.409
AntiHrist
To je Sotona sa svojim demonima i svojom zemaljskom organizacijom sluga svih vrsta.
On i oni su ti koji su promenili sve Isusove zapovedi i nauke.
1. Izbacili su ime Isusovog Boga kome se i sam Isus Hrist molio.
2.Umesto da se mole za Bozje carstvo da bude i na zemlji kao sto je vec na nebu,oni se mole za ljudske vladare i ljudske organizacije.
3.Umesto ljubavi ,njihova dela su mrznja ,ratovi i kriminal svih vrsta.
4.Stvorili su religiozni sistem koji vara ljude po celom svetui svi narodi su zavedenji tim vradzbinama.
5. Poenta je da su slatkorecivi,tj kao vukovi u jagnjecim kozama.
A njihov predvodnik jesu crkve takozvanog hriscanstva koje nemaju ni slovo H od hriscanstva nit recima po Bibliji,nit delima,preokrenuli su celu Bibliju i biblijska ucenja,a potom ih slede braca muslimani i judejci,budisti i razni drugi vracari i gatari...
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.333
AntiHrist
To je Sotona sa svojim demonima i svojom zemaljskom organizacijom sluga svih vrsta.
On i oni su ti koji su
1. Izbacili su ime Isusovog Boga kome se i sam Isus Hrist molio.

Antikristi su i oni koji su mijenjali novozavjetni tekst, inače izvorno napisan na grčkom jeziku, kada su ga prevodili i sebi prilagođavali. Najbolji primjer za ovo su Jehovini svjedoci, koji su sotonskom drskošću kasapili sveti novozavjetni tekst, dodajući u tekst ime “Jahve”, kojega u Novom zavjetu ne nalazimo niti jedan put.

5. Poenta je da su slatkorecivi,tj kao vukovi u jagnjecim kozama.

Najbolji primjer za ove “vukove”, upravo su Jehovini svjedoci. Braća im EGWisti-subotari u mržnji prema Kristu, Kristovoj crkvi i Kristovoj euharistiji nimalo ne zaostaju.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.409
Antikristi su i oni koji su mijenjali novozavjetni tekst, inače izvorno napisan na grčkom jeziku, kada su ga prevodili i sebi prilagođavali. Najbolji primjer za ovo su Jehovini svjedoci, koji su sotonskom drskošću kasapili sveti novozavjetni tekst, dodajući u tekst ime “Jahve”, kojega u Novom zavjetu ne nalazimo niti jedan put.



Najbolji primjer za ove “vukove”, upravo su Jehovini svjedoci. Braća im EGWisti-subotari u mržnji prema Kristu, Kristovoj crkvi i Kristovoj euharistiji nimalo ne zaostaju.
Dokazi da se u grckom tekstu Biblije koristilo Bozje ime Jehova

Рани јеврејски записи показују да су хришћани јеврејског порекла користили Божје име у својим списима. Тосефта, збирка усмених закона која је комплетирана око 300. године н. е., у вези с хришћанским списима који би горели на сабат каже следеће: „Књиге јеванђелиста и књиге минима [за које се сматрало да су хришћани јеврејског порекла] не треба сачувати од ватре. Могу изгорети тамо где се налазе... оне и Божје име које је у њима.“ У истом делу цитира се рабин Јосе Галилејац који је живео почетком другог века н. е. Он каже да се другим данима „указивања на Божје име у њима [у хришћанским списима] исецају и одлажу, а остатак се спаљује“. Према томе, постоје чврсти докази да су Јевреји који су живели у другом веку н. е. сматрали да су хришћани у својим списима користили име Јехова.

Jeronim i JHVH
Име је било у њима

Можемо бити сигурни да је апостол Матеј укључио Божје име у своје еванђеље. А зашто? Зато што га је првобитно написао на хебрејском језику. У четвртом веку, Јероним, који је преводио латинску Вулгату, извештава: „Матеј, који се зове и Леви, а који је од порезника постао апостол, први је саставио еванђеље Христово у Јудеји на хебрејском језику... Ко га је касније превео на грчки није сасвим утврђено. Најзад, на хебрејском је сачувано све до данашњег дана у библиотеци Цезареје.“

Божје име се у грчким преводима „Старог завета“ задржавало далеко дуже време. У првој половини другог века наше ере, јеврејски прозелит Акила сачинио је нови превод Хебрејских списа на грчки језик, а у њему је Божје име представио тетраграматоном старохебрејским словима. У трећем веку Ориген је написао: „А и у много тачнијим манускриптима ИМЕ се појављује хебрејским словима, али не у савременим (словима), него у најстаријим.“

Чак у четвртом веку, Јероним пише у свом уводу књига Самуела и Краљевима: „И ми наилазимо на име Божје, тетраграматон (יהוה), у неким грчким књижицама све до данашњег дана исписаног старим словима.“

Јероним извештава да су га у његовом времену „неки неуки уобичавали због сличности слова, кад су наишли на (тетраграматон) у грчким књигама да читају ΠΙΠΙ.“

grčki: Εὐσέβιος Σωφρόνιος Ἱερόνυμος, latinski: Eusebius Sophronius Hieronymus; Stridon, oko 347. - Betlehem, 30. rujna 420.

ZRTVA HVALE
15 Kroz Njega, dakle, da svagda prinosimo Bogu žrtvu hvale, to jest plod usana koje priznaju ime Njegovo.

Eto vidi se kako su vukovi unistavali dokaze,kako su izbacivali Jehovu iz grckih spisa Biblije.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.333
1 . Ovako poučava Krist, Kristovi apostoli i Kristova crkva:

Mt 25,34-36: Tada će kralj reći onima sebi zdesna: ‘Dođite, blagoslovljeni Oca mojega! Primite u baštinu Kraljevstvo pripravljeno za vas od postanka svijeta! Jer ogladnjeh i dadoste mi jesti; ožednjeh i napojiste me; stranac bijah i primiste me; gol i zaogrnuste me; oboljeh i pohodiste me; u tamnici bijah i dođoste k meni.

Mt 25,41-43: Zatim će reći i onima slijeva: ‘Odlazite od mene, prokleti, u oganj vječni, pripravljen đavlu i anđelima njegovim! Jer ogladnjeh i ne dadoste mi jesti; ožednjeh i ne dadoste mi piti; stranac bijah i ne primiste me; gol i ne zaogrnuste me; bolestan i u tamnici i ne pohodiste me!’
-----------------
Dakle, Krist kaže da ćemo se spasavati, ili propadati, isključivo po tome što činimo, ili ne činimo,

2. A ovako poučava antikrist, antikristovi sljedbenici i antikristovske sekte

...motivi su jedino merilo a ne spoljašnje delo.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.333
Kada služite sotoni, sotona vas ovako 'nagradi'.


P.S. Nije više Bog Svemoguć, protestantizam je svemoguć. Pogledajte koje sve mogućnosti protestantizam otvara, na primjer, Kainosu, Jovanu i tripi. Oni iako ih poznajemo kao muškarce, tako se bar predstavljaju, zahvaljujući plodovima protestantizma, mogu tvrditi i inzistirati da su žene, i ponovo zahvaljujući plodovima protestantizma preko svoje subotarske sekte sada mogu postati "ženske starješine u svojoj subotarskoj sekti".

Čudo jedno!? o_O
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
Kada služite sotoni, sotona vas ovako 'nagradi'.


P.S. Nije više Bog Svemoguć, protestantizam je svemoguć. Pogledajte koje sve mogućnosti protestantizam otvara, na primjer, Kainosu, Jovanu i tripi. Oni iako ih poznajemo kao muškarce, tako se bar predstavljaju, zahvaljujući plodovima protestantizma, mogu tvrditi i inzistirati da su žene, i ponovo zahvaljujući plodovima protestantizma preko svoje subotarske sekte sada mogu postati "ženske starješine u svojoj subotarskoj sekti".

Čudo jedno!? o_O

Nisi postavio pravi video!

Evo original videa, ceo intervju sa ovim transrodnim adventistom, staresinom i uciteljem u subotnoj skoli..

 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
Nisam znao da li da placem ili da se smejem..

Jovan ce sigurno braniti ovo.. Ali bila ovo bolest ili ne, (mozda je on i rodjen takav), ipak oni koji su ga postavili staresinom u crkvi su bolesniji od njega.. Postaviti poremecenog coveka da vodi crkvu, je ludost..


Kako god, imamo i novi naziv za to, koji je Ronda pomenuo/pomenula:

Sevent gay adventist :)
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
Inace Slape, ako nisi znao...
Evo i ja sam se sada zapanjio..

Magic Johnson je odrastao kao adventista, a ovo je njegov sin:

ej-magic-johnson-b490ffe59f8048cf881d4e4592344616.jpg


03840de03502f20644182f1933ea863f


49956616_274864176542400_8632714769424131884_n-819x1024.jpg


Magic Johnson:

"Former basketball player Magic Johnson was raised Seventh-day Adventist and he also identifies as Christian. In 2016 he donated over $500,000 to Oakwood University and Church. "I was doing my thing. I was happy, but I wasn’t fulfilled. So now I am the point guard for the Lord," he said."


Magic Johnson o svom sinu:

"Johnson said, "And I go to church, I'm a Christian, but the reality is, my son is gay. That is the reality. And I tell pastors that, I tell other pastors that....He also commented that at the end of the day in his community, people need to start accepting those who are gay whether in their own families or in others."



Ovo je Prince, odrastao kao adventista, tokom zivota se prica da je bio baptista, a kasnije je postao Jehovin Svedok:

princepurple_0.jpg



Ovo je Michael Jackson, odrastao kao Jehovin Svedok, kasnije presao u muslimane:

2003-file-picture-michael-jackson-3110659.jpg



Mogu se primetiti slicnosti medju svima.. Umetnicko izrazavanje otkriva i pozadinu verske prirpadnosti, pogotovo kod ovog poslednjeg...
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top