Antikrist i današnje antikristove podvale čovjeku i čovječanstvu

VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Da Stvarnoslap, sve je tako u tvojim snovima, koje su rasprsili moji demanti na svaku tvoju tvrdnju.

Ali ti ponavljas stare lazi vec godinama.

Pitanje je gde je nestalo urednistvo da malo napravi red na forumu, a ne da dozvoljava da godinama zatrpavas forum istim djubretom.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Ali ti ponavljas stare lazi vec godinama.

Pitanje je gde je nestalo urednistvo da malo napravi red na forumu, a ne da dozvoljava da godinama zatrpavas forum istim djubretom.

A što sam to ja slagao? Da si molio Boga da me usmrti i tako ukloni s ovoga foruma? Ne, nisam lagao, čak si se Laviću pohvalio kako ti je Bog uslišao molitvu i mene uklonio zauvijek.

Dakle, nisi se ti molio Bogu nego đavlu, jer su Bogu gadljive molitve onih koji se mole za tuđu nesreću, kao što si se ti molio za moju smrt. Zbog toga ću ponoviti još jednom istinu o vama EGWisima mrziteljima Kristove crkve i Krista.

Da Stvarnoslap.

Verne ce poznati po ljubavi.

A gde je tvoja ljubav.

Da je imas ne bi pravio ovakve svinjarije na forumu, psovao, nazivao i zive i mrtve svakakvim pogrdnim imenima, ismevao se ironicno..itd.

Ako misliš na moje kvalifikacije Ellen White, da, ponovit ću to još desetine puta, jer je sve što sam o njoj rekao istina. Dakle, Ellen White je bila bogohulnica, kradljivica (plagijatorica), lažljivica i alkoholičarka. I sve sam ovo i dokazao, citirajući samu Ellen, gdje naučava bogohulnost o Božjem odbacivanju grešnika 22.10.1844, te njeno priznanje da je postala teška ovisnica o octu, lijepo rečeno alkoholičarka. Kao dokaz da je bila kradljivica (literarnih radova) i lažljivica naveo sam priznanje vašeg adventističkog profesora Samuela Bacchiocchia koj je dokazao i priznao da je pagiraa (krala), te također njegovo priznanje da je Ellen White lagala odbijajući ovu činjenicu priznati sve do 1911. kada je konačno prihvatila napraviti reviziju Velike borbe i u njoj navesti izvore iz kojih je prepisivala dijelove tekstova.

A što se tiče tvoga odnosa prema meni samome, podsjetit ću čitatelje ovdje da si se sam priznao kako si Boga molio da mene potpuno ukloni. I kako se slučajno poklopilo da sam ja iz nekih razloga u to vrijeme odsustvovao s foruma, ti si se Laviću pohvalio kako je Bog uslišao tvoju molitvu i kako je mene potpuno uklonio, čime si priznao da si se za moju smrt molio. Uz ovo, smiješno bi izgledalo da nabrajam kakve si sve gadosti i pogrde iznosio na moj račun.

Sto se tice Tripa,

Što se tiče tripe, dovoljno je reći - jednako kao i ti, sljedbenik i klanjatelj subotarske boginje Ellen White. Dakle, i on jednako kao ti, vjeruje da čovjeka ne spašava vjera u Boga Krista, nego obdržavanje subote.

To je nauka iz SZ.

OK, neka ti bude, kada inzistiraš. Dakle, nisi otpadnik od Boga i sljedbenik proročice bogohulnice o Isusovim kriterijima, nego si to i po starozavjetnom nauku.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Nisam se molio za niciju smrt.

Slagao si kao i uvek.

I sve drugo lazes.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
A što se tiče tvoga odnosa prema meni samome, podsjetit ću čitatelje ovdje da si se sam priznao kako si Boga molio da mene potpuno ukloni. I kako se slučajno poklopilo da sam ja iz nekih razloga u to vrijeme odsustvovao s foruma, ti si se Laviću pohvalio kako je Bog uslišao tvoju molitvu i kako je mene potpuno uklonio, čime si priznao da si se za moju smrt molio. Uz ovo, smiješno bi izgledalo da još nabrajam kakve si sve gadosti i pogrde iznosio na moj račun.

Nisam se molio za niciju smrt.

Slagao si kao i uvek.

I sve drugo lazes.

Lavić je bio svjedok svega, a evo što je svjedočio o tome obraćajući se tebi:

Što se tiče toga koji duh i koga nadahnjuje pokazao si kad si poželeo Slapu smrt.
Ja NIKAD neistomišljeniku ništa loše ne mogu poželeti kao ni tebiveć mogu žaliti što ne služi Bogu.
Mislim da ćeš dalje morati naći nekog iz tvog ranga što bi prihvatio da krave lete pa se sa njim do mile volje raduj novoj veri gde je veštica kolovođa.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Da sam se pohvalio za tvoju smrt to bi znacilo da si umro.

Dakle LAZES.

Ja sam se molio da vas Bog skloni sa foruma, ne secam se da li za tebe ili Taramanu.

Pre za Taramanu.

A Boze sacuvaj da sam se molio za neciju smrt.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Da sam se pohvalio za tvoju smrt to bi znacilo da si umro.

I mislio si da sam umro. I veselio se tome i Laviću se hvalio kako si ti moju smrt od Boga izmolio.


Dakle lažeš ti, ali vama EGWistima laž je u krvi.

Ja sam se molio da vas Bog skloni sa foruma, ne secam se da li za tebe ili Taramanu.

Pre za Taramanu.

Nisi se molio da "Bog skloni" Lavića, nego mene.

Uostalom, potraži taj svoj post, kopiraj ga ovdje pa ćemo točno vidjeti za čije si se ti "sklanjanje molio Bogu". Ako tog tvog posta više nema, znači da si ga ti sam izbrisao. A ako si ga izbrisao - ZAŠTO SI GA IZBRISAO???
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Sve dublje i dublje toneš duhovno. Ko ti je kriv.

Duhovno ste potonuli vi subotari, koji Boga molite da "ukloni" one koji iznose istinu o bogohulnostima, krađama (plagiranjima) i lažima vaše 'proročice' Ellen White. Na vašu žalost, za ovu vašu duhovnu i duševnu bolest postoji samo "lijek za privremeno olakšanje" - bensedin, kojeg je i tebi propisao brat ti subotar Laodikeja-datumar.
 
Natrag
Top