Antikrist i današnje antikristove podvale čovjeku i čovječanstvu

Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Samo vi subotari mislite da ste bez grijeha.

Jadan je Tripo, ja ga zalim. Njemu izgleda teologija nicem drugom i ne sluzi osim kao sredstvo napada na druge, posebno katolike i pravoslavce..

Jadna je takva vera.. Ako je sve sto je naucio iskoristio da bi napao omalovazio ismejao i unizio druge, a sebi nije pomogao, to je prava tragedija..

On opet nastavlja po starom, dosao je da izaziva..

Vera i teologija nije oruzje za napad na druge, ne sluzi da nekog unizi izazove ili baci u vatru, vec da coveku koji to cita pruzi silu i pobedu nad grehom u njegovom zivotu..

On je promasio poentu vere i koristi je u negativne svrhe! Koristi je kao sredstvo napada!

Ne znam zasto ga uopste citas? I zasto padas u vatru? On to i zeli.. Mislim tu i na druge koji podbadaju i izazivaju, takve treba ignorisati..

Koliko je neka crkva pocinila zlocina je davno izlizana prica, jer svaka ideologija i religija se moze zloupotrebiti. Tako i Hrista zloupotrebljavaju svi, od politicara do svestenika.. A to nije dokaz da Hristos nije Bog, jos manje da Hriscanstvo nije vera od Boga, a na kraju ni dokaz da neka crkva nije prava!

Bitno je ono sto crkva uci, njena teologija, da li je to u skladu sa Hristovim ucenjem. A sama primena.. Pa to je uvek na nesavrsenim ljudima i to kvari sliku.. Cak i apostoli su se svadjali, tukli pa su opet bili crkva.. Ne moze se tako meriti necija ispravnost.. Ne mozes ti gledati da li neki svestenik pije, pusi, vozi besna kola, bludnici ili ne znam sta, on nije Hristos..

I kakve veze ti imas sa onim sta radi tvoja crkva ili tvoj svestenik? Nisi to uradio ti!

U crkvi je uvek bilo jako malo pravih vernika, i to pise u Pismu. Nikada crkva i nece biti savrsena, to je jasno iz Hrisovih prica.. Generalna slika nije uopste lepa.. Pogledaj npr. i pisma crkvama u otkrivenju, nema tu dobre i savrsene crkve.. Postojao je cak i blud u prvoj crkvi, o tome pise i apostol Pavle..

I konacno, onaj koji ovo potencira, i stalno govori o tudjim gresima i zlocinima, bez namere da pomogne, vec sa namerom da izazove, je i sam nasilnik. Takav koristi religiju za potkusurivanje, a to je upravo ono sto Tripo radi..

Nemoj nasedati! On je dosao da se "mentalno isprazni", pusti ga..
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Primjer i dokaz kako Antikrist napada samo Krista, Kristovu crkvu i sve kršćanske svetinje, druge (Muhameda) čak i štiti

A vaš način življenja je 'kurcem u guzicu'. Pederska posla.

Ovo je vaš stav, u Isusovu prisustvu jedan drugoga natežete. I, gadovi jedni, da Isus ne bi mogao otići da ne gleda vas životinje, razapeli ste ga da mora tu biti i gledati vaša životinjska natezanja. Ispričavam se životinjama.

1664212485908.png

Na što Jovan meni odgovara:

moram te podsetiti da zakonski ovi ljudi koji su izveli performans su na to imali pravo. Njihovo demokratsko pravo.

...... To je demokratija.

Čovjek bi pomislio, luđak. Naprosto luđak kojega je netko uvjerio da je 'ljudsko pravo' vrijeđati druge ljude. I to ih vrijeđati najjače, onako životinjski, vrijeđati im najsvetije, vrijeđati im Boga, dakle, vrijeđati nama kršćanima našega Boga Isusa Krista. OK.

Ali onda gle!?!? Gledajte što ovaj 'luđak' na drugom mjestu i drugom zgodom 'divani':

Sa muslimanima ne možeš razgovrati tako što ćeš im napsati Muhameda da je secikesa i pedofil jel da....nego moraš imati takta..radi se do drugoj veri.

Pazite ovo. Vrijeđajte Isusa, to je vaše pravo. Vaše demokratsko pravo. U paklu potražite inspiraciju kako ćete tim 'kurvinim sinovima' kršćanima na što bestijalniji način uvrijediti to "crknuto pseto" Isusa kojega oni kao pogani Bogom proglasiše. Uvrijedite te im Isusa, ono što im je najsvetije na nebu, i uvrijedite im ono što im je najsvetije na zemlji - nevinost, vjernost, brak muža i žene i obitelj. I učinite to tako da upriličite "natezanje dvojice pedera" na dva metra od nogu njihova Isusa. Tako ćete im uvrijediti, a ujedno i osvetiti se, Boga Oca koji je spalio Sodomu i Boga Sina kojemu se klanjaju.

P.S. Jedno je izvjesno. Vi antikristi ćete biti poraženi.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.414
AntiHrist je odavno dosao
2. Jn.
7 Jer mnoge varalice iziđoše na svet koji ne priznaju Isusa Hrista da je došao u telu; ovo je varalica i antihrist.
AniHrist je i varalica jer od svetla pravi mrak i od dana pravi noc.Obrce Hristovu nauku naopacke za 180 stepeni.
A tek danas je uzeo maha sa ujedinjenim hriscanskim sektama koje nemaju ni slovo H od hriscanstva.
Kao sto su Izraelci napravili tele za Boga,ovi danas napravise na milion kipova i slika i ksrtova kojima upravljaju svoje molitve jer je Bog zapusio usi na njihove molitve.
Isa. 1
15 Zato kad širite ruke svoje, zaklanjam oči svoje od vas; i kad množite molitve, ne slušam; ruke su vaše pune krvi.
16 Umijte se, očistite se, uklonite zloću dela svojih ispred očiju mojih, prestanite zlo činiti.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Jadan je Tripo,

Tebi je isključen ratio Miroslave Slankamenac, nisam ja kriv što si se majka nije udala iz ljubavi, pa sin osjeća posljedice.

Zato imate puno čuda demonskih jer nemate nauku iz Biblije i vi i katolici, a ti napola i jedno i drugo i bivši advent.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Zato ja dajem vašu nauku na svojoj grupi, a sada ću i na drugim advent. grupama.

A jesi li ovo dao na svoju grupu:

POBAČAJ CRKVA I njena djela (RIMSKA KURVA)

Favele, kartele, pucačina, korupcija, afere, SKANDAL crkva.

Pobačaj crkva Kurva iz Rima,

Favele, kartele, mafija, ubistva, nasilje, protesti, revolucije, bijeda

Favele, kartele, narko mafija, ubistva, revolucije, nasilje, afere, korupcija.

Kip dzinovski u Riu, a dole favele, ubistva, rat ispod tog kipa.

ISUS I KOKAIN: Nove generacije narko bandi u Riju kombinuju veru i nasilje​

Kada je sukob oko droge u Riju eksplodirao 1980ih, brazilska evangelistička revolucija još uvek nije procvetala i mnogi gangsteri su tražili zaštitu od afro-brazilskih božanstava kao što je Ogum, bog rata. Narkobosovi su posećivali afro-brazilske hramove, gradili svetilišta Orišama i nosili ogrlice da pokažu svoju privrženost veri Umbanda i Kandomble.

Četiri decenije kasnije, mnoga od tih svetilišta su zamenjena skulpturama Biblije i muralima Tajne večere, dok je nova generacija "ponovo rođenih" kriminalaca preuzimala vlast, pod uticajem bratstva pentekostalnih propovednika.

Uticaj koji ti pastori imaju nad takozvanim "narko-pentekostalcima" u Riju ne može da se ne vidi u stotinama favela koje kontrolišu tri glavne bande: Crvena komanda (CV), Prijatelji prijatelja (ADA) i, možda najevangelističnija od svih, Čista treća komanda (TCP).

Narko-pentekostalci iz Rija priznaju da se njihov često brutalni posao sukobljava sa svetim pismom za koje tvrde da ga slede. Jedan narko bos, okružen telohraniteljima sa automatskim puškama, priznaje da je trgovina drogom "zao" posao koji ponekad podrazumeva užasno nasilje.

Izvor: Kurir
-----------------------
Dakle, sva ova divljaštva, koja ti pripisuješ katolicima, činite vi protestanti, otpadnici (izmet) od Kristove crkve.

A definicija sotone kaže: to je onaj koji čini zlo i istovremeno dok zlo čini, za to zlo optužuje one koji su Božiji. Baš kako ti to činiš ovdje.

A tko je Edir Macedo?

Jedini biskup milijarder proizvodi seksi sapunice, ima malu banku i u strahu je od istrage za pranje novca

Edir Macedo, božji tajkun težak 1,2 milijarde dolara, najbogatiji svećenik na svijetu postao je propovijedajući najsiromašnijim ljudima u Južnoj Americi, a sada ima medijski konglomerat televizijskih i radio postaja, flotu aviona i stalno je pod istragama i na sudovima.

Edir Macedo je najbogatiji svećenik na svijetu. Bloomberg, koji je nedavno objavio veliki portret tog “Božjeg tajkuna” kada im je iskrsnuo na godišnjoj listi milijardera, procjenjuje ga na 1,2 milijarde dolara. Macedo je osnivač Univerzalne crkve kraljevstva Božjega, brazilske pentekostalne crkve utemeljene na teologiji prosperiteta. Ta protestantska sekta vjeruje da financije spajaju Boga i čovjeka te da svatko tko donira Macedovoj crkvi može očekivati da će na Božjoj listi prioriteta biti na višem mjestu kad se bude dijelio novac.

Ali Macedo ne propovijeda bogatim Brazilcima. Njegova su sljedba sirotinja iz favela o_O:mig:, siromašni Brazilci koji pune sportske dvorane i stadione kad on govori, a nadasve milijuni gledatelja programa koje proizvodi njegov medijski konglomerat Rádio & Televisăo Record.

I na koncu, jesi li svoju grupu obavijestio da sam te ulovio da pojma nemaš da postoje zazličita izdanja Velike borbe. I da si na mene nasrnuo k'o divljak vrišteći da lažem, kada sam citirao Veliku borbu iz 1884.? Sada ti te svoje pajdaše testiraj znaju li za Veliku borbu iz 1844. Ako ne znaju nasrni i na njih, k'o junac, baš kako si na mene nasrnuo.
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
Naprosto luđak kojega je netko uvjerio da je 'ljudsko pravo' vrijeđati druge ljude.

To je kao da se pozivaš na tvoje pravo da niko ne sme da vređa bilo koju tačku nečije vere. Recimo, neko psuje, a nama hrišćanima je zabranjeno psovati jel tako? I sada šta ćemo sa time? Da zabraniimo ljudima psovati? Ili oni koji ne poste na određene dane, smetaju li time onima koji poste, pa oni koji poste se trebaju žaliti što im time neko ugrožava osećanja jer eto on ne posti.

Takva vera kojoj smeta to što neko izražava svoje viđenje stvari koje nije po toj veri je beskorisna. Tako da je ludilo na toj strani, koja ne može da istrpi da neko drugi ne poštuje tu veru.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Takva vera kojoj smeta to što neko izražava svoje viđenje stvari koje nije po toj veri je beskorisna. Tako da je ludilo na toj strani, koja ne može da istrpi da neko drugi ne poštuje tu veru.

Ne laprdaj. Nisam ja tražio da vi pederi poštujete naše kršćanske norme, nego si ti tražio da mi kršćani poštujemo vaše pederske norme i zahtjeve. Zaboravi. I probaj se suzdržati komentirati moje upise dok meni zabranjuješ postavlati pitanja koja tebi ne pašu.
 
Natrag
Top