Anketa:Parada Ponosa, za ili protiv

Član
Učlanjen(a)
03.09.2009
Poruka
1.291
O majko Srbijo....
o legalna ,izabrana vlasti....koliko njih se kaju sto su vas birali...

ja sam prvi....

pa dokle ce vise da se guzimo...?
dokle cemo prihvatati tudja sranja i gluposti kao normalne i opste prihvatljive...?
dokle vise cemo prihvatati da nas j.bu.. i ke.aju...?
dokle cemo vise menjati nase pravoslavne dogme i razmisljanja...?
za cije babe zdravlje...?

nema te cene...
sta da muski ili zenski parovi usvajaju decu?

ako je to cena da budemo deo EU...
ne moramo nikad ni da budemo...ni po koju cenu...
 
Član
Učlanjen(a)
15.05.2010
Poruka
84
ja sam protiv, mislim da pederluk treba leciti ko i svaku bolest a davati specijalna prava i organisovati parade na ulicama... ta parada je cista provokacija i izivljavanje sa strane pedera...oni ne samo da izlaze na paradu vec se i provokantno oblace
 
Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
Apsolutno mi je svejedno,samo dalje od mene pedere,ako bas moram da se izjasnim,normalno je da sam protiv,posto jos nismo u Evropi,ne treba nam taj mazohizam,debilizam,ili kako vec to reci.
 
Član
Učlanjen(a)
31.03.2010
Poruka
158
Odgovor

PROTIV!Ulica nije mesto,gde da pokazes svoju seksualnu orientaciju!Pozdrav!;)
 
Član
Učlanjen(a)
02.10.2010
Poruka
2
Da li uopste vrijedi pricati o njima ima ih jako puno na sve strane sve su pederi,a sto se tice parade svakako se nije trebala odrzati neka se skupljaju gdje god hoce
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
Izričito sam protiv,ali se glas razuma slabo čuje u obilju besmisla i satanizacije normalnih ljudi, koji drže prirodne ljudske zakone. I griješe svi koji kažu da treba da nas bude baš briga kako se drugi izjašnjavaju. Itekako me je briga, ako znam da će sutra slobodno da se ljube ulicama, a da će moja đeca to da gledaju. I jako mi je žao što nema nijedne države, koja bi se oduprijela ovom najvećem zlu današnjice. I da nema države koja ima dovoljno hrabrosti da sama ostane i da ne dozvoli da joj Evropska Unija nameće sve teže i teže i bolesnije uslove, koje treba da ispune da bi ušli u to leglo Sotone.
 
Član
Učlanjen(a)
08.09.2010
Poruka
242
Peotiv i ogorčena sam dešavanjima u Beogradu za koje po mom mišljenju odgovornost u punoj meri snosi vlast.
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Mi smo pregurali, sledece zemlje za gey paradu su BiH i CG. Tako je po Jevropskom planu i programu.
 
Natrag
Top