Anketa:Parada Ponosa, za ili protiv

Član
Učlanjen(a)
28.09.2009
Poruka
856
Parada Ponosa 2010

Da li ste za ili protiv odrzavanja ovogodisnje Parade Ponosa u Srbiji ?
Uzgred, odrzava se i u Hrvatskoj pod geslom: "Hrvatska to moze podneti" ???
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
15.04.2010
Poruka
341
Nek ljudi izraze svoja mišljenja meni ne smeta..
 

Prilozi

  • PARADA-PLAKAT_550px.jpg
    PARADA-PLAKAT_550px.jpg
    101,1 KB · Pregleda: 243
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
981
Nek ljudi izraze svoja mišljenja meni ne smeta..
Imam isto mišljenje, pokušao sam pre izvesnog vremena da branim taj stav u sličnoj temi koju sam postavio na ovom forumu ali sam doživeo burne reakcije čuvara morala i mirnog dečijeg sna. Zaključak - Srbija to još uvek ne može podneti a homosima ne preostaje ništa nego da pričekaju još koju godinu , a tada će i u Afganistanu talibanski režim organizovati gej paradu.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
28.09.2009
Poruka
856
Licno nemam stav po ovom pitanju, nesmeta mi saznanje da postoje oni koji drugacije misle, i zaista ne shvatam ljude koji odmah zapene na ovu temu.
Na zalost to je postala tema za podele i skup Visokog rizika, a u ovoj zemlji kreiranje javnog mnjenja znamo ko "radi",: politika, religija i mediji.
 
Član
Učlanjen(a)
25.05.2009
Poruka
2.938
Ipak mislim da smo mi zdrava nacija da bismo o tome uopšte raspravljali ali...

Nemam ništa protiv pedera i lezbejki sve dok nemam dodira s njima. Ne smeta mi, neka se ka*aju, ali da traže nekakva prava? Da budu ravnopravni s nama? Ma, hajde.
 
Član
Učlanjen(a)
02.06.2010
Poruka
81
Pored svog ludila i sve patnje koju smo proziveli i prozivljavamo,samo nam fali i parada ponosa,uzas.Ne smeta mi sto postoje fegeti i lezbace,ali to ne treba javno da pokazuju.PROTIV!!!
 
Master Of The Universe
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
911
Ma neka se trpaju medjusobno, to je njihov problem, ali ne mogu da shvatam sta im znaci ta parada.
Ekvivalent tome bio bi kada bi se heteroseksualci skupili i paradirali gradom. Dakle, ocigledno je rec o devijaciji i ja kao cuvar "mirnog decjeg sna", kako rece ovaj lik iz gornjih redova, stojim pri tom ubedjenju i u drugacije me niko ne moze uveriti.
Dakle, parada ne, a oni neka se slobodno fircaju sa svojim istopolnim partnerima na intimnim mestima, daleko od pogleda ostalih, u krajnjoj liniji, kao sto to cine i heteroseksualci.

I sta je to "parada ponosa"? Cime se to oni ponose? Pederlukom? Strasno!
A posebna prica je organizacija takvih manifestacija u inostranstvu gde se ucesnici vrlo specificno oblace.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
27.05.2010
Poruka
164
Protiv sam promovisanja bilo koje vrste pederastije
pa i parade ponosa jer ne razumem sta je tu za ponos :fool:
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Izričito protiv! Šta rade u svojoj kući-ne zanima me, niti mi smeta saznanje da je neko takav, njegova stvar, ali praviti od toga spektakl-ma daj...
 
Član
Učlanjen(a)
11.02.2010
Poruka
113
Nek rade u svojim jazbinama sta hoce,ali na ulice ih ne treba pustiti.
 
Natrag
Top