Adventizam i Trojstvo [da li su rani adventisti verovali u Trojstvo?]

Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.296
Ali to samo pokazuje da iako oni nisu pod savezom, ipak ih je Bog pohodio.

A sta sam ja suprotno tvrdio? Rekao sam lepo, da Bog pusta sve narode da idu svojim putevima, sve dok ne preteraju i ne prevrse meru! Reaguje tek kada ga na to prisile!

Isti slučaj i sa Srbima. Pali su pod Tursku vlast jer su "prevršili" kako sam kažeš

E sada jos samo da dokazes u cemu smo mi to bili NAJGORI izmedju svih naroda??? Ostali narodi nisu ni stradali, a mi smo 500 godina robovali!
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.437
A sta sam ja suprotno tvrdio? Rekao sam lepo, da Bog pusta sve narode da idu svojim putevima, sve dok ne preteraju i ne prevrse meru! Reaguje tek kada ga na to prisile!



E sada jos samo da dokazes u cemu smo mi to bili NAJGORI izmedju svih naroda??? Ostali narodi nisu ni stradali, a mi smo 500 godina robovali!
Ne samo Srbi već i ceo Balkan. Pa šta ti misliš? Zašto je Bog to dopustio? Reći ću ti onda svoje mišljenje.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.389
Hrvati su jednim delom pali, jednim ne.

Po tvom vjerovanju i nauku, svi Hrvati su pali. Svi vjeruju u Trojstvo.

Nego, nisi mi odgovorio kakav 'poklončić' si ti dobio kad si se, "posvjećujući se Kuranom", svečano odrekao Trojstva? Kako dolje svjedočiš.

Znam da masoni poriču trojstvo i to na 33 stepenu kada se posvećuju Kuranom a ne Biblijom i dobijaju divne knjige poput "Moral i Dogma" od Alberta Pajka:).
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.389
Kakve veze ima 'muhamedantvo' sa verom u Božanskim plural?

To bi ti trebao odgovoriti. I sebi i meni. Podsjećam te - ti si ustvrdio da je Bog podigao Muhameda i stvorio islam, s ciljem da kazni 'pogane kršćane' koji su uveli 'pogansko Trojstvo' - 'poganski Božanski plural' i koji su Isusa proglasili Bogom. Dakle, gukni, mrzitelju Istine, odgovori i sebi i meni.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.296
Bugari, Albanci.

Hrvati su jednim delom pali, jednim ne.

Pogledaj Otkrivenje 9,20.21. Tu je odgovor.

Kakvi Albanci, oni su Turci!

Molim te da mi das koja su to strasna dela cinili Bugari, a koja Srbi? Pa ih je Bog predao neprijateljima? Nije ni blizu onome zbog cega je Bog u proslosti zatirao i kaznjavao narode! Ti izmisljas!
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.437
Kakvi Albanci, oni su Turci!

Molim te da mi das koja su to strasna dela cinili Bugari, a koja Srbi? Pa ih je Bog predao neprijateljima? Nije ni blizu onome zbog cega je Bog u proslosti zatirao i kaznjavao narode! Ti izmisljas!

Albanci Mire, postoje u srednjem veku. To su starosedeoci-Iliri.

Evo samo mi analiziraj Otkrivenje 9,20.21-šta Bog osuđuje u ovim stihovima pa ćemo videti je li to karakterologija Balkana.
 
Natrag
Top