Adventisti

Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Učlanjen(a)
15.02.2015
Poruka
3.527
To jedino osoporava samo vas. Ja nemam nauku, samo evanđelje Isusovo koje ne prepoznajete, ne priznajete, i borite se protiv evanđela Isusovo. Ja pitao jer toga nema u evanđelje. Znači lažeš. Jer slediš učenje sotone. Vaša Adventistička crkva veze nema sa hrišćanstvom, samo sa lažima i prevarama.
Moja je Hristova crkva koja nije od cigala i kamenja kao tvoja crkva fariseja i crkva sotone.

Postovanje Pirox,
Dobro je to sto pozivas sagovornike da veru pokazu na delu, ali ne bi bilo na odmet da to isto i ti prihvatis.
Drugo, sta mislis da li su ovo hriscanske izjave: "Jer sledis ucenje sotonino." "tvoja crkva fariseja i sotone."

Ja bih ti bratski savetovao da se cuvas takvih izjava. Ko je tebe postavio za sudiju da sudis bilo kome?
Drugo, sta ce biti ako si Bozje delo pripisao sotoni?
To su ucinili fariseji kada su rekli Isusu da pomocu keneza djavolskoga izgoni djavole.
Tada im je Isus rekao da je to hula na Svetog Duha koje je neoprostiv greh.
Zato bratski te savetujem, cuvaj se da se ne svrstas i ti u grupu fariseja koji pocinise neoprostivi greh.


Sve najbolje
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
Mire, od mene ni ti niti iko drugi nije cuo da ja nekoga nazima sotonom ili sotonskim slugom.
I to ti je sve!
Mozda od tebe stvarno nismo, ali od drugih smo slusali a i dalje isto slusamo.. I svi oni se nazivaju "adventisti"!

Jedino ako hoces reci da oni "nisu adventisti"???

Eto vidis, ja sam mislio da je to normalno da jedni druge tako castimo..
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Ma kako nisu Hriscanske izjave? Pa vi to nas tako castite svo vreme!

A ja mislio to normalno? :p
Uuu sto si me sad razocarao!
Nisi ti pravi Hriscanin!

Jesu, jesu Hrišćanske su. Nemoj da dozvoljavaš da ti neko ko sa Hristom ima veze koliko i muslimani (jer i oni ga u kuranu pominju, samo je tamo Issa) određuje šta je i kakvo ponašanje koje priliči Hrišćaninu. Posebno jer to određivanje kako će se ko ponašati prema kome, ta usiljena osmehivanja, zvanje bratom i sestrom, je kod ponašanja sektaša, koji treba izbegavati.

Ujedno, na koji način bi trebalo da se ponašamo, kada nas isti (adventisti, šta god da je to) koji se "kite" nazivom Hrišćana, nazivaju retardima, ludacima, paganima, kanibalima, lažovima, sotonama, zverima?

Ako bi smo prihvatili da su oni "hrišćani", onda bi dakle njihovo ponašanje i epiteti kojima čašćavaju svakoga ko ne prihvata njihovu "nauku" bili primer Hrišćanskog ponašanja,


Mozda od tebe stvarno nismo, ali od drugih smo slusali a i dalje isto slusamo.. I svi oni se nazivaju "adventisti"!

Jedino ako hoces reci da oni "nisu adventisti"???

Eto vidis, ja sam mislio da je to normalno da jedni druge tako castimo..

Mda, navodno od njega nismo, ali je zato od njega redovno dobijamo čašćavanje i nazivanje lažovima. I to samo zato što otkrivamo istinu o ženi udarenoj u glavu, koju oni drže stubom i osnovom svoje "vere".
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.331
A zapravo ste vi adventisti kontradiktorni, oko Trojstva, oko veganske ishrane imate reformiste koji jedu samo travu, oko sluzenja vojske, oko abortusa, oko praznovanja maldina i ostalih paznika, oko toga ko je Ilija, oko svega i svacega.. Samo ste ujedinjeni u proslavljanju EGW!

Točno. Ali kad im se to predoči, onda su oni koji činjenice iznose, za Laodikeju zvijeri, za Marka lažovi, za tripu i kainosa svakovrsne spodobe.

Imas 25 knjiga pravoslavnih, a hvalis se ogromnim znanjem iz pravoslavne teologije, za ceo svoj zivot proveden u pravoslavlju imas samo 25 knjiga!

Nije on s knjigom ni u istoj sobi bio.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Točno. Ali kad im se to predoči, onda su oni koji činjenice iznose, za Laodikeju zvijeri, za Marka lažovi, za tripu i kainosa svakovrsne spodobe.

Time se brane Slape, Isto kao i Raselovci što čine nazivajući svakoga ko kritikuje njihovu "Kulu" i njihove prakse, sotonama. Osnovno obeležje kulta je upravo to, negiranje činjenica i optuživanje satane da stoji iza svega što se ne slaže sa doktrinom kulta.


Nije on s knjigom ni u istoj sobi bio.

Bio je, ali ne sa tim knjigama. Simovićevim Petrovićevim, i naravno Elleninim je bio.
 
Natrag
Top