Adventisti

Član
Učlanjen(a)
31.12.2011
Poruka
1.534
Sad vec pocinjes da vredjas.

Ako te vredjam istinom onda izvini dragi moj brate,ja i tebe volim kao i Sarrdy,ali ja nisam licimer a govorim direktno a ne ono ide maca oko tebe pazi da te neogrebe!razumes?u svakom slucaju se izvinjavam ako sam te uvredio nisam imao tu nameru Bog mi je svedok.

Pozdrav od Gere.
 
Član
Učlanjen(a)
28.12.2010
Poruka
1.538
Pa sta ce nam onda NZ-et ako moramo da drzimo stari?Koji je smisao novog zaveta?zasto je Isus uopste dolazio da ga razapnu?ako budemo drzali stari zavet onda Novi nije potreban onda je Isus uzalud umro!!!

Pozdrav od Gere.
pa kako za koga je razapnut, za neke hriscane nije razapnut zbog navodnih oprosta grehova, za neke hriscane on je cak i nastavio svoj zivot posle, neki veruju da je imao i decu, tako da nigde nemamo ni da je isus rekao da je razapet zbog nasih grehova nego su drugi to rekli, ali opet nisu svi rekli isto i ostaje nam da verujemo u ono sta nam vise odgovara
 
Član
Učlanjen(a)
02.11.2012
Poruka
1.746
hahahahhaha e ja i on smo imali lepih razgovora :D doduse na kraju smo se izvinili jedan drugom onako ljudski posto je red ljudi smo jbg :)

Ne ljutim se, vidim da je u zaru "borbe" ali cisto da mu skrenem paznju na promociju "hriscanskih" vrednosti. Ko bi rekao da cu od sotoniste da stignem do adventiste?:???:

Ako te vredjam istinom onda izvini dragi moj brate,ja i tebe volim kao i Sarrdy,ali ja nisam licimer a govorim direktno a ne ono ide maca oko tebe pazi da te neogrebe!razumes?u svakom slucaju se izvinjavam ako sam te uvredio nisam imao tu nameru Bog mi je svedok.

Pozdrav od Gere.

Opusteno, ne ljutim se i ne mislim da si imao nameru.
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
02.11.2012
Poruka
1.746
Adventist u tajnoj sluzbi spamovanja,diskreditacija Sarrdy,Gere,wanhelsinga,Adriana itd.
Primetio sam da smo ti samo mi trun u oku!a to nije slucajno.

Pozdrav od Gere.

Da ,ali ja sam adventista osmog dana druge nedelje cetvrtog meseca u osmoj godini. To je poseban red adventista formiran samo zbog vaseg delovanja na ovom forumu. Zahvaljujuci vama, adventizam je na rubu nestanka i morali smo da odreagujemo sa spamovanjem i diskreditacijom. Znao sam da ce ovaj dan doci, kada cu biti otkriven ali necu vam odati imena ostalih pripadnika mog reda na ovom forumu. Pa makar morao da se odreknem i vere u boga.
 
Član
Učlanjen(a)
28.12.2010
Poruka
1.538
Da ,ali ja sam adventista osmog dana druge nedelje cetvrtog meseca u osmoj godini. To je poseban red adventista formiran samo zbog vaseg delovanja na ovom forumu. Zahvaljujuci vama, adventizam je na rubu nestanka i morali smo da odreagujemo sa spamovanjem i diskreditacijom. Znao sam da ce ovaj dan doci, kada cu biti otkriven ali necu vam odati imena ostalih pripadnika mog reda na ovom forumu. Pa makar morao da se odreknem i vere u boga.

ti si bre tajni spijun :) ali na kraju si razotkriven :D ali si zaboravio na koga si udario, oni imaju boziji oklop i boziji mac koji ih stiti od sotonske dece (od nas po njima), barem su meni tako pricali hahahhahaha
 
Član
Učlanjen(a)
02.11.2012
Poruka
1.746
ti si bre tajni spijun :) ali na kraju si razotkriven :D ali si zaboravio na koga si udario, oni imaju boziji oklop i boziji mac koji ih stiti od sotonske dece (od nas po njima), barem su meni tako pricali hahahhahaha

Imaju znanje i specijalne moci. Kakva druzina superheroja. Verovatno imaju i neke kostime kad se skupe nedeljom da se igraju.
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2011
Poruka
1.562
Izvinjavam se što ne učestvujem u diskusiji, jer se ne govori o NAUKU ADVENTISTIČKE CRKVE, već o nečemu što nema veze sa temom. Sorry
 
Član
Učlanjen(a)
31.12.2011
Poruka
1.534
Da ,ali ja sam adventista osmog dana druge nedelje cetvrtog meseca u osmoj godini. To je poseban red adventista formiran samo zbog vaseg delovanja na ovom forumu. Zahvaljujuci vama, adventizam je na rubu nestanka i morali smo da odreagujemo sa spamovanjem i diskreditacijom. Znao sam da ce ovaj dan doci, kada cu biti otkriven ali necu vam odati imena ostalih pripadnika mog reda na ovom forumu. Pa makar morao da se odreknem i vere u boga.

Ti nisi ni svestan sta pricas!hvala ti za iskrenost.

Pozdrav od Gere.
 
Natrag
Top