Adventisti

Član
Učlanjen(a)
25.10.2011
Poruka
1.562
Opet insinuacije. Umesto da budes iskren odnosno da krivo ne svedocis i da priznas ocigledan poraz nanet od strane adventista sto se tice subote, ti vredjas mene i siris govor mrznje. Ne radi se ovde o meni, budi posten i priznaj da su adventisti u pravu za subotu.

P.S. vidim da si vrlo skroman posto volis da se poredis sa Isusom. Ne uzimaj ga u usta. U par recenica si prekrsio dve zapovesti.

[FONT=&quot]Vidim da ti je i dalje cilj SPAMOVANJE teme i OTRCAVANJE vernika. Koristeći sve prljave metode. I insinuacije, i spam, i klevetu, sve.[/FONT]
[FONT=&quot]Misliš da ćemo verovati da si slučajno upao na ovu temu. Ja ne verujem u slučajnosti. Neko ili nešto te je pokrenulo.[/FONT]
[FONT=&quot]Jer PRVI SI TI POČEO DA INDIREKTNO OTRCAVAŠ MENE ! Ja tebe do sada NIKADA NISAM ! [/FONT][FONT=&quot]I ovo je [/FONT][FONT=&quot]KLJUČ[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]svega ovoga. Bez ikakvog razloga si me napao. Nikada ti nisam nešto loše uradio a ti našao da mudruješ u tvom prvom postu na temi Adventizam:
[/FONT]

[FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot] Adventizam str. 310; # 3097
Zar treba urednik da primenjuje pravila foruma da biste bili ljudi jedni prema drugima. E moji vernici...
To se lako na bazi par zadnjih stranica Adventizma da utvrditi. A može i na celom forumu. Ko je koga prvi počeo napadati.[/FONT]


[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]Ali dobro je sve to. Otkrili smo još jednog forumaša kakav je.[/FONT]
[FONT=&quot]Hvala ti na tome. Nesvesno si nam to sve otkrio, radi ti samo tvoj posao za koji si potaknut. Videli smo odlično kakav je. Pozdrav
[/FONT]
 
Član
Učlanjen(a)
02.11.2012
Poruka
1.746
@Geru

Provali si me ja sam adventista koji se pravi da je ateista. I placen sam od strane masona. Masoni su jako zabrinuti za vase delovanje na ovom forumu i morali su da odreaguju.
Samo da pojasnimo ovu tvrdnju da je SZ samo za jevreje. Znaci li to da ni dekalog ne vazi?

@Sarrdy

Post koji si naveo je bio upucen svim vernicima ali izgelda da ti je ego prevelik. Zato si i otvorio temu o samom sebi. Skromnosti malo, molim.
Nisam nikog napao samo sam prokomentarisao da se vi medjusobno napadate. I ako nije jasno da naglasim da nemam nisat licno protiv tebe kao ni protiv drugih clanova foruma.
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2011
Poruka
1.562
Slusaj brate a da nisi ti advent samo pod drugim nicom?nesto mi mnogo ti branis advente!!znam da ste mnogo lukavi ko lisice pa me nebi izznnenadiilo da si jedan odd njih.
sve je tebi bitno iinaace ne bi ti ovde ucestvovao,mi nismo juce rodjeni umemo da provalimo vase maske pogotovo JS-ka,Advventa.

Kako ja razumem ti imas ulogu da pravis smetnju,da spamas samo da se nebi otkrila jeeres adventa.
Ali to ti nece uspeti mi smo 10puta gori od adventa jer smo pravi Isusovi svedoci,mi imama samo Isusa i njegove zapovedi-Novi Zavet!!!!

SZ-et je samo za jevreje i tacka to je i vrapcima jasno.

Pozdrav od Gere.

[/COLOR][/B]
Ne znam brate ni šta je ni ko je.
Znam samo za koga je !
On je sa ovih zadnjih 10-tak postova došao kao melem na ranu Miki 32 i Adventistima.
Taman se klupko počelo odmotavati sa
mrsavkicem, koji je odličan poznavalac Biblije, i potvrdio moje DVE JERESI pripisane Adventistima. Da ne smeju da se udaju ili žene ako su im prethodni bračni partneri živi. I da žene u Crkvi ne mogu vršiti 2-3 glavne funkcije. Ulete ovaj gospodin sa cigaretom od pola metra i udri:,, Mi ovakvi, mi onakvi.............''. A on svetac.
Umesto da je STIHOVIMA potvrdio ili osporio ove dve jeresi, on brže bolje ZATRPA te postove sa njegovih 10 spamova
!!!
Pa sad ti brate Gero vidi ko ga je ovde poslao i za koga radi.
Ja sam vrlo brzo ukapirao.
 
Član
Učlanjen(a)
28.12.2010
Poruka
1.538
@Geru

Provali si me ja sam adventista koji se pravi da je ateista. I placen sam od strane masona. Masoni su jako zabrinuti za vase delovanje na ovom forumu i morali su da odreaguju.
Samo da pojasnimo ovu tvrdnju da je SZ samo za jevreje. Znaci li to da ni dekalog ne vazi?

@Sarrdy

Post koji si naveo je bio upucen svim vernicima ali izgelda da ti je ego prevelik. Zato si i otvorio temu o samom sebi. Skromnosti malo, molim.
Nisam nikog napao samo sam prokomentarisao da se vi medjusobno napadate. I ako nije jasno da naglasim da nemam nisat licno protiv tebe kao ni protiv drugih clanova foruma.

hahahahaha e znas da su i mene mesali sa svakakvim, cas da sam adventista (najvise postujem ovde Laodikeju) cas da sam jehovin svedok hahahahaha e a ja napadao sve zive koji napadaju druge, napadao i pravoslavce i ateiste i muslimane i adventiste znaci sve sam napadao :)
 
Član
Učlanjen(a)
02.11.2012
Poruka
1.746
hahahahaha e znas da su i mene mesali sa svakakvim, cas da sam adventista (najvise postujem ovde Laodikeju) cas da sam jehovin svedok hahahahaha e a ja napadao sve zive koji napadaju druge, napadao i pravoslavce i ateiste i muslimane znaci sve sam napadao :)

Poceo sam da se smejem kad su me optuzili da sam adventista. I ja isto najvise postujem Laodikeju jer je najkulturniji ali oni ne mogu da shvate da to ne znaci da se slazem sa njim.
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2011
Poruka
1.562
@Geru

Provali si me ja sam adventista koji se pravi da je ateista. I placen sam od strane masona. Masoni su jako zabrinuti za vase delovanje na ovom forumu i morali su da odreaguju.
Samo da pojasnimo ovu tvrdnju da je SZ samo za jevreje. Znaci li to da ni dekalog ne vazi?

@Sarrdy

Post koji si naveo je bio upucen svim vernicima ali izgelda da ti je ego prevelik. Zato si i otvorio temu o samom sebi. Skromnosti malo, molim.
Nisam nikog napao samo sam prokomentarisao da se vi medjusobno napadate. I ako nije jasno da naglasim da nemam nisat licno protiv tebe kao ni protiv drugih clanova foruma.
[FONT=&quot]Zatrpavaj samo zatrpavaj. Spamuj i lupetaj, pa za to si poslan. Sve radi samo nemoj DVE STVARI:[/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]1.[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]Citirati STIHOVE iz Biblije;[/FONT]
[FONT=&quot]2.[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]Iznositi činjenice o Adventizmu.[/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]Sve ostalo možeš koliko hoćeš, sada pošto si nam jasan.[/FONT]
[FONT=&quot]Pozdrav[/FONT]
 
Član
Učlanjen(a)
02.11.2012
Poruka
1.746
[FONT=&amp]Zatrpavaj samo zatrpavaj. Spamuj i lupetaj, pa za to si poslan. Sve radi samo nemoj DVE STVARI:[/FONT]

[FONT=&amp]1.[/FONT][FONT=&amp]Citirati STIHOVE iz Biblije;[/FONT]
[FONT=&amp]2.[/FONT][FONT=&amp]Iznositi činjenice o Adventizmu.[/FONT]

[FONT=&amp]Sve ostalo možeš koliko hoćeš, sada pošto si nam jasan.[/FONT]
[FONT=&amp]Pozdrav[/FONT]

Moram da ponovim i na ovoj temi:

Ne mislite da sam ja došao da pokvarim zakon ili proroke: nisam došao da pokvarim, nego da ispunim.


Jer vam zaista kažem: dokle nebo i zemlja stoji, neće nestati ni najmanje slovce ili jedna titla iz zakona dok se sve ne izvrši.
 
Član
Učlanjen(a)
28.12.2010
Poruka
1.538
Poceo sam da se smejem kad su me optuzili da sam adventista. I ja isto najvise postujem Laodikeju jer je najkulturniji ali oni ne mogu da shvate da to ne znaci da se slazem sa njim.

pa mene su napali da sam sotonino dete zato sto sam rekao i stojim iza svojih reci da je Laodikeja naj smireniji i duhovno na najvisem nivou ovde na forumu, pa su neki bili ljubomorni zbog toga i ako sam jos rekao da se ne slazem sa njim oko nekih stvari
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2011
Poruka
1.562
Moram da ponovim i na ovoj temi:

Ne mislite da sam ja došao da pokvarim zakon ili proroke: nisam došao da pokvarim, nego da ispunim.


Jer vam zaista kažem: dokle nebo i zemlja stoji, neće nestati ni najmanje slovce ili jedna titla iz zakona dok se sve ne izvrši.
Bolje bi ti bilo da nam ne ponavljaš već kažeš šta ti stihovi ZAPRAVO ZNAČE ?

pa mene su napali da sam sotonino dete zato sto sam rekao i stojim iza svojih reci da je Laodikeja naj smireniji i duhovno na najvisem nivou ovde na forumu, pa su neki bili ljubomorni zbog toga i ako sam jos rekao da se ne slazem sa njim oko nekih stvari
Koji su ti ? Imaš li neki argument za to ?
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top