Adventisti

Član
Učlanjen(a)
19.07.2010
Poruka
1.691
Mi smo od pocetka do danas iznosili cistu rec Bozju,
Dakle, nismo iznosili ni ucenje Elen Wajt, ni Adventiisticke crkve, vec cistu neprekrajanu, neizvrnutu rec Bozju.

E sad, ova moja tvrdnja moze naizgled biti kontradiktorna jer sve ono sto smo iznsili uci Adventisticka crkva, i o tome je pisala Elen Wajt.
Naravno, nista nije kontradiktorno u ovoj tvrdnji, jer izmedju onoga sto je istinsko ucenje reci Bozje i onoga sto uci Adventizam i o cemu je pisala Elen Wajt nema nikakve razlike, Adventisticko ucenje je u potpunom skladu sa ucenjem reci Bozje.

Nije tu samo rec, tu je i privlacujuca Sila Duha Svetoga koja vernika koji upoznaje istinu prosvetljava, oblikuje i vodi ka potpunom poznanju istine i zajednice sa Bogom, gde covek dozivljava ziva iskustva otkrivenja njegove slave i ljubavi koja prozima svaki delic njegovog bica.

Bog postuje covekovu slobodnu volju, a duznost svakog coveka je da u skladu sa ovom svojom slobodnom voljom ove istine spozna ako zeli da nasledi carstvo nebesko.
ne treba dizati tenziju.logično je da se postavi pitanje onih koji su učili i odakle je sve poteklo,pa se dođe do e,vajtove i drugih,milera,današnjih ljudui unutar crkve adv. istu stvar treba ispitaati,a kako opet ako ne kroz učenje a kroz istinu Pisma.
u tom kontekstu sam već pitao na odredjenom broju postova i tema,kako može biti neštio originalno Božje seme,za nebo posejano ako je posejano na grešci čoveka? u tom kontekstu sam izneo početak greške ,kao slučaj e,.vajt i stroge upozoravajuće reči Duha da ženi brani da uči,pod naznakom ,Gospodnja zapovest! ? drugo pitanje,koje sam postavljao,kako e,vajtova uči drugi brak legalnima, Pismo nelegalnim. to je krupna greška. subotu se mi ovde možemo dogovarati,jer piše da je data,da neko oće neko neće,i da Bog to prima iz oba tabora fer ali ovo? kako dva braka da Bog primi kao istinu?
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2011
Poruka
1.562
Mika 32

Brate Vanhelsi G. Ova dva posta su mi otvorila OČI:
Šarrdy;Pa čija je reč da je SUBOTA obavezna za svetkovanje Hrišćanima. Da li ste to dobili od EGW ili od Biblije ?


Odlicno pitsaje. Isus je rekao da je "Suboita za covekqa nacinjena".
Sarrdy, da li su hriscani i ljudi ili su majmuni?

Stotinu puta ti je objasnjeno da Bog nije krojac pa da svoj zakon kroji prem zapremini i obliuku musterije, nego On je Stvoriutelj i upravitelj svemira kome je postaviuo zkaone koji su univerzalni i vecni kao i sam Zakonoidavac.

Onda je to tvoja besmislica da Bog nesto nije dao hroiscanima, a nevernicima jeste.
------------------------------


Ili pak prestanak izlivanja Božije milosti nakon izglasavanja nedeljnog zakona – Od EGW ili Biblije
?

Sarrdy, na to pitanje sam ti odgovorio, a ti do danas nisi iznero nijedan dokaz koji bi to oborio. Onda, cuti.
----------------------
Pa ko to nije istina, pozivao sam te vise puta da dokazes, ali jo0s nisi iznero nijedan kontra


Eto svi viudimo sad si izneo jos jednu neistinu. Izneo sam ti bibolijske dokze o prerstanku Bozje milosti, nakoje ti nisi se ni usudio da odgovoris, jer pricavc price bez osnova.


Ili Žig zveri – NEDELJA. Odakle Adventistima taj nauk
? Od EGW ili Biblije ?
Ista stvar sa Pečatom Božijim – SUBOTA.........

Sarrdy, pa zar nisi pred svima izjavio DA NE ZNAS STA JE ZIG ZVERIN?
Ako ne znas sta je, kako znas da nije ono sto je EGW rekla da je. Nepo budi iskren Sarrdy pa priznaj, ne znas ti nijedno ni drugo.
---------------



Kako bih voleo da znam, koliko je jedan odličan poznavalac Pisma, dobar čovek, vernik, plemenit, koji odvaja svoje dragoceno slobodno vreme da pomogne i otrgne iz ruke sotone – Poelbuster - uspeo da ubedi Jehovine svedoke da je to kriva religija !?

Sarrdy, ti nemas pojma sta je sluzba pravog hriscanina. Hrtistos noije poslao sbvoje ucernike u svet da se predstave kao su veliki "neprijatelji" bilo koga i da izvrgnu ruglu judaizam ili mnogobostvo; kao sto ti cinis; nego ih je poslao da propovedaju istinu, a svaki pametan covek ce razmisljati pa ako si izneo istinu, Bozji Duh ce uticati na iskrene da je i prime. Ako ti samo iznosis klevete da bi ljudima ogadio necije verovanje, to je dokaz da nemas veze sa Hristovim na;logom i sluzbom koju je pobverio svojim sledbenicima.
Klevete nikaoga ne obracaju Bog, ali istina Bozje reci obravca. Zato Sarrdy i to je jedan od dokaza da ti ne rafdis Bozji posao, nego te neprijatelj koristi u svojoj kleventnickoj sluzbi koja sramoti Boga i njegovo Jevandjelje.


Razkjmisli malo o tome. Sve najbolje


Naravno da si u pravu brate sardi ovde si ti glavna meta!na krstarici Lavic,Petrov,Neo i drugi.

Evo Mikanovog posta s krstarice strana (167)!!!

Ni sotona ne bi voleo pa će biti – tako će isto morati i Adventisti.

A ja sam stalno mislio da vi Adventisti genijalno zaključujete – a sada se i uverih!
Ja sam TALIBAN,u pravu je MIKA 1932, ali pošto svi TALIBANI MNOGO VOLE SRPSKI JEZIK – evo ja ga savršeno naučih i pisati i govoriti i sada se pridružih ovom sajtu da dam svoj sktomni doprinos razotkrivanju još jedne sotonske sekte – ASD!


PO TOME DOKAZUJES DA JESI TALABAN, KOJI MRZI SVE KOJI NISU MUSLIMANI.
PETROV, NISI TI PRAVOSLAVAC. JA DOBRO POZNAJEM PRAVOSLAVNE HRISCANE, TO SU DOBRI LJUDI KOJI VOLE SVE LJUDE, A TI NE PRIPADAS NJIMA,.

A AKO BAS ZELIS DA OTKRIJES SATANSU SEKTU. POSTUPI PO SAVETU SV. SIMEUNA, SAMO SE POMOLI I DOZNACES KOJA JE TO SATANSKA SEKTA.

AKO TI TO NE BUDE DOVOLJNO POSETI PRAVOSLAVNE BOGOMOLJCE, ONI CE TE NAUCITI KAKO SE MOLE SATANISTI.

IZ OVOGA ZAKLJUCI KO JE SATANISTA A KO NIJE, I KOME TI PRIPADAS?
------------------------------


Ako si bio Pravoslavac, a prešao u Adventizam – to upravo govori o tvojoj ličnosti. Iz izvornog Hrišćanstva koje postoji 2.000 godina koje nema ni JEDNU LAŽNU DOKTRINU, ti si prešao u Adventizam koji ima koliko hoćeš LAŽNIH DOKTRINA;


HAHAHA, PRE SVEGA O KAKVOM TI IZVORNOM HRISCASNSTVU GOVORIS?
STA JE SA ISKLJUCENJEM TVOJE BRATIJE 1054. GODINE?
MOZE LI ISKLJUCENI NOSISTI IZVORNO HRISCANSTVO?

MNOGO SI SAMOUVEREN KAO I TALABANI.
STA KAZES NEMA NIJEDNE LAZNE DOKTRINE?
A PRAZNOVANJE NEDELJE, KLANJANJE IKONAMA, MOLITVE SVECIMA UMESTO HRISTU JEDINOM POSREDNIKU IZMEDJU BOGA I LJUDI,
MOLITVA ZA POKOJNIKE ZA KOJE HRISTOS RECE DA SPAVAJU, KRSNA SLAVA I OHOHO.
TI JOS NI NEZNAS KOLIKO LAZNIH DOKTRINA STE NAKUPILI.
------------------------------

1. Hristovi učenici se neće POZNAVATI PO ZNANJU BIBLISKOM, VEĆ PO LJUBAVI.

PA PO TOME SAM JA TEBE SVRSTAO U TALABANE.
KAVU SU LJUBAV POKAZAO PREMA SVIMA OSTALIMA KOJI NISU PRAVOSLAVNI.
KAKO SI PREDSTASVIO HRISTA U IME PRAVOSLAVLJA?
KOJU LEPU REC SI REKAO ZA ADVENTISTE? NIKOJU! SAMO LAZI, POGRDE I MRZNJU, TAKO RADE TALABANI.
TO TI JE NAJVECI ARGUBENAT, SAMO AKO GA RAZUMES.
DAJEMO TI PRILIKU DA UPRAVO OVDE I SADA POKAZES TU LJUBAV O KOJOJ GOVORIS. CEKAMO REZULTAT.

Pise Gost:Ajde bre miko kako te nije sramota da i dalje ovako lazes ?Imas li ti obraza covece Bozji?
Pokazali smo da lazete da je papa uveo nedelju...
Pokazali smo da se elena molila sotoni 29 dana po sopstvenoj vizji...
Pokazali smo da je lazni prorok i da je omanula Hristov dolazak....
STa jos treba da pokazemo pa da covek vidi koji ste vi slepi sledbenici laznog proroka?

OSVESTI SI SE COVECE BOZJI I VRATI SE U TELO HRISTOVO

Pise Smesko JS-ok:
Kolega Mico skrati malo i budi koncilan i povrh svega jasan, može?

Prvo mi kaži da li su subotari pod zakonom ili nisu? jer ako zakon važi onda se i robuje zakonu, tako Biblija naučava (osim ako ti čitaš tu subotarsku bibliju Clear Word Bible) A pošto zakon osuđuje GREH ! Prestupi su GREH a "Prestupnici" su GREŠNICI, jednostavno zar ne?

Sada mi kaži da li si ti BEZ GREŠAN pa te taj zakon ne kači nit tebe osuđuje?
Mico GREH je G R E H bez obzira da li je počinjen kao namerno ili kao slučajno! šta ti misliš imam li ja pravo, a pastor MIco?

Pastor Mico ne raspravlja se ovde o Smešku i čiji je on svedok nego o subotarima dal su pod zakonom kada robuju zakonima. svataš Mico pastore majstor za izvrtanje i spamovanje?

Pise Petrovi:

*** NASTAVAK POSTA PREKO 10.000 KARAKTERA***
Kao npr. ova:
quote_icon.png
Original postavio petrovi
....
Pa kada ne dovodite u pitanje SPASENJE SA UPOTREBOM ALKOHOLNOG PIĆA ONDA MI ODGOVORI NA 2 PITANJA:

1. Zašto Adventisti ne dozvoljavaju KRŠTENJE u njihovoj Crkvi konzumentima ALKOHOLA;
2. Zašto deložiraju iz Crkve Adventiste koji počnu KONZUMIRATI ALKOHOL!?

Jer ako konzumiranje alkohola nema veze sa spasenjem KAO ŠTO NAVODIŠ – ČEMU ONDA OVO. Zašto Adventisti ne dopuste krštenje i konzumentima alkohola i ostajanje u Crkvi onih koji počnu konzumirati alkohol!?
......



quote_icon.png
Original postavio Mika1932
Prema tome ti Adventisti koji su pre 80 godina došli u tvoje selo da prodaju biblije i (po)krštavaju Pravoslavce su bili (a i ostali) VUCI U JAGNJEĆOJ KOŽI. A ne istiniti apostoli.

NE, OI SU BILI PRAVI APOSTOLI KOJI SU URADILI UPRAVO ONO STO SPC NIJE URADIA, ISLI SU DVOJE PO DVOJE OD KUCE DO KUCE UPRAVO ONAKO KAKO SI ISLI
HRISTOVI UCENICI PO HRISTOVOM NAREDJENJU, PO TOM SMO IH PREPOZNALI DA SU PRAVI HRISCANI. PROPOVBEDALI SU HRISTOVO JEVANJDJELE,
NUDILI SU LJUDIMA BOZJU RECE I MI SMO IH PRIHVATILI KAO SLUGE BOZJE I SVEDOKE ISUSA HRISTA JER TO I JESU BILI.



Vide se po učenju Crkve Adventista Sedmoga Dana i ponašanju njihovih vernika na forumu ko su bili ta 2+2 koji su obilazili sela i privodili ljude? Da li lažni apostoli ili istiniti.

quote_icon.png
Original postavio Mika1932
A GDE STE VI BILI DA TO UCINITE?
---------------



Pravi vernici se ne poznaju po lažnom misioniranju, već po ljubavi. A to svi Adventisti znaju: DA CRKVA ASD NEMA LJUBAVI. JER SU VUCI U JAGNJEĆOJ KOŽI. I OVO SE LAKO DA PROVERITI!

quote_icon.png
Original postavio Mika1932
Ali napomenuo sam ja već par puta – ADVENTISTA KADA NEMA ARGUMENTE IZ BIBLIJE – ON SE HVATA I ZA SLAMKU. Uhvatiće se i za babu, i za dedu, i za ..... sve samo da bi iščupao istinu iz korena, i proturio laž.

PA TO TI NEPRESTANO RADIS.
-------------------



LAŽ! I to ona prava đavoljska.
Pogledajte ljudi sve moje postove i Adventističke odgovore pa se uverite ko skreće sa teme i ko hoće da diskredituje iznosioca istine o ADVENTISTIMA. Da li ja ili Adventisti!
quote_icon.png
Original postavio Mika1932
Tako da brate moj napaćeni i sluđeni, nemoj ti meni pričati ko su Adventisti u 21 veku kada na internetu imamo sva dela EGW, zvanične stavove ASD, internet prezentacije ..........

PA U TOM TI I JESTE GLAVNI PROBLEM. STO TI PO NITERNETU TRAZIS LAZI I INTRIGE O ADVENTISTIMA,
A NISI OTISAO U ADVFENTISTICKU CRKVU DA UPOZNAS LJUDE.
DRAGO MI JE DA SI TO JAVNO PRIZNAO.
TO POTVRDJUJE DA SAM U PRAVU KAD KAZEM DA TI NE POZNAJES ADVENTISTE.
TI SAMO POZNAJES LAZI IZNETE PROTIV ASVENTISTA I NISTA DRUGO.
NEMAS TI POJMA STA JE PISALA ELEN VAJT NI STA ZNACI ONO STO JE NAPISALA.

AKO ZELIS DA GOVORIS O ADVENTISTIMA, POTREBNO JE D AUPOZNAS LJUDE, KAO STO JA POZNAJEM, NE SMAO UCENJE I PROMASAJE SPS, NEGO POZNAJEM I DO9BRE LJUDE, A TO JE SASVIM DRUGACIJE NEGO AKO SE OSVRCEM SAMO NA POGRESKE.



-------------------------
Ovo je klasičan DOKAZ da su Adventisti kriva religija:
Umesto da brani STIHOVIMA IZ PISMA NAPADNUTE DOKTRINE – evo šta on ovde izlupeta za kratko vreme!

quote_icon.png
Original postavio Mika1932
Onda je NEO još veći Musliman od mene. Sigurno je MUDŽAHEDIN. Pitaj ga slobodno!

AKO TI TAKO KAZES MOZDA SI U PRAVU, SAMO JA TO NISMA REKAO.
-------------------



Đavoljsko lukavstvo - Nisam ja rekao da si ti rekao! Već da onda ispada da je on Mudžahedin jer vas je 10 X više napadao od mene!
Ali vašim lukavstvima nikada kraja. Jer se zna čija ste deca!
quote_icon.png
Original postavio Mika1932
Ne, sem prema onima koji dolaze u Srbiju i donese AMERIČKU SOTONSKU NAUKU.

O JADO MOJ, PA ZAR MISLIS DA SRBIJI NEDOSTAJE SOTONSKA NAUKA? IMAJU JE VEC U IZOBILJU. AKO SI TI U SRBIJEI TI ZADOVOLJAVAS SAVRSENO TU VASU POTREBU NIKO VAM DRUGI NIJE POTREBAN.
-----------------------



A po najmanje subotarska sekta. Puna licemerja i svakavog lukavstva.

quote_icon.png
Original postavio Mika1932
Nisam rekao satanisti – već VUKOVI U JAGNJEĆOJ KOŽI.

AKO SI TO ZA SEBE REKAO, UPRAVU SI.
-----------------



Pametno rečeno – PAPGAJSKI I BEZ ARGUMENATA. Jer nikada nećeš biblijom moći opravdati moje napade na vaše lažne doktrine – samo ćeš moći ovim jeftinim i prljavim subotarskim seminarskim trikovima!
quote_icon.png
Original postavio Mika1932
Hula je kada se ljudima iznosi laž!

SLAZEM SE, ZADOVOLJIO SI TU KVOTU.
-------------------



Šta je pisac hteo da kaže?
quote_icon.png
Original postavio Mika1932
Malo si i bezobrazan brate kada ovo kažeš. Iznesi činjenice za mene!

PA ETO GORE SAM VEC UDOVOLJIO TVOME ZAHTEVU.

Tako da ja ti sve istinu rekoh, a ti vidi šta ćeš i gde ćeš!
A ne iznosi vise tvoje SA INTERNETA otrcane fraze.

Zelim ti sve najbolje



Ništa ti nisi udovolji, sem kriterij Adventiste koji se brani kada nema ARGUMENATA IZ BIBLIJE!
A to je jedan prljavi đavoljsko-sektaški trik!


Želim ti sve najbolje. Jer to nije teško otkucati – ali je bitno šta ti je u srcu dok to kucaš!

Odgovara Mikanu Gost:
quote_icon.png
Original postavio Mika1932
TAJ ISTI POZIV I JA TEBE UPUCUJEM. BEZI IZ VAVILONA VELIKOGA!
A JA SAM NASIGURNO DEO HRISTOVOG TELA A NISAM NITI CU IKADA BITI DEO OTPADA.






nisi deo tela Hristovog jer tvoju crkvu nije osnovao Hrist vec lazna prorocica
deo si otpada od crkve jer sledis zenu koja se molila sotoni 29 dana po sopstvenoj viziji i smestila ga na bozji presto i jo se usudila da kaze da je vreme milosti proslo ALO BRE DA LI SI TI NORMALAN COVEK ILI TE SAMO PLACAJU DA TAKO LAZES I SLEDIS LANOG PROROKA

ukoliko nastavis objavicu ti ponovo ,,viziju i sve plagijate kojima se ona sluzila........

Dalje koga interesuje Mikanovo pravo lice,glasnika moze videti na krstarici strana (167) a i ostale!!!potom (Banjaluka forum) Pa ce te videti zastio su teme o adventistima uglavnom zakljucane!!

Argumente ne daju a hvataju se za slamku tj za biografiju ucesnika foruma i nazivaju ih pogrdnim imenima.

Proverite pa sami konstatujte ko je ovde lazov diskreditator mi ili Mikan !!!

I pored toga što sam Miki 32 rekao da se okane mene, i ti naveo tvoje izvore sa drugog foruma –Ništa to nije vredelo. Nije prošlo ni 5 sati, on nije mogao izdržati nego opet po starom. Definitivno vidim sada da je Mika 32 duboko ogrezao u zlo ! Pomislio sam u jednom trenutku da može i on biti OK. Ali sada vidim koliko sam bio u zabludi. On je ono najtamnije zlo koje može da postoji. Prodaje maglu preko 40 godina jadnim i naivnim ljudima za njihove rođene novce. To je strašno! On je jednostavno nepopravljiv. Bez trunke duševnosti. Dno dna. Koliko mu je to ljudi reklo, i ništa nije vredelo. Po tome vidim kakva je to ličnost. Prodao je dušu đavolu.
Tako da ja u buduće na mikine odgovre - Samo se bavim Mikom 32 ! Drugo me od njega ne interesuje.

A ako ostali nešto pitaju njima odgovaram, jer sa zlom kao što je Mika 32, samo se može kao što je Hrist sa farisejima. Nikako drugačije, verujte mi draga braćo i sestre:

Матеј 23:[SUP]2[/SUP][SUP]3[/SUP]Тешко вама књижевници и фарисеји, лицемери, што дајете десетак од метвице и од копра и од кима, а остависте шта је најпретежније у закону: правду и милост и веру; а ово је требало чинити и оно не остављати.[SUP]24[/SUP]Вође слепе који оцеђујете комарца а камилу прождирете.[SUP]25[/SUP]Тешко вама књижевници и фарисеји, лицемери што чистите споља чашу и зделу а изнутра су пуне грабежа и неправде.[SUP]26[/SUP]Фарисеју слепи! Очисти најпре изнутра чашу и зделу да буду и споља чисте.[SUP]27[/SUP]Тешко вама књижевници и фарисеји, лицемери, што сте као окречени гробови, који се споља виде лепи а унутра су пуни костију мртвачких и сваке нечистоте.[SUP]28[/SUP]Тако и ви споља се показујете људима праведни, а изнутра сте пуни лицемерја и безакоња.[SUP]29[/SUP]Тешко вама књижевници и фарисеји, лицемери, што зидате гробове пророцима и красите раке праведника,


Матеј 12:[SUP]33[/SUP]Или усадите дрво добро, и род његов биће добар; или усадите дрво зло, и род његов зао биће; јер се по роду дрво познаје.[SUP]34[/SUP]Породи аспидини! Како можете добро говорити, кад сте зли? Јер уста говоре од сувишка срца.[SUP]35[/SUP]Добар човек из добре клети износи добро; а зао човек из зле клети износи зло.[SUP]36[/SUP]А ја вам кажем да ће за сваку празну реч коју кажу људи дати одговор у дан страшног суд. [SUP]37[/SUP]Јер ћеш се својим речима оправдати, и својим ћеш се речима осудити.[SUP]38[/SUP]Тада одговорише неки од књижевника и фарисеја говорећи: Учитељу! Ми би ради од тебе знак видети.

Jer se on tog pokvarenog zarađivanja novca prodavanjem magle nikada neće odreći.
Može mu nas 100 ili 1.000 ljudi ovo reći što i ja, ali to njega ne zanima. On je pun zlobe i on to uopšte ne oseća. Lepo sam ga molio u zadnja 2-3 posta da me se OKANE, i ne vredi.
Otkačio bih ga ja, ali ne mogu zbog toliko divnih, poštenih i dobrih Hrišćana, koje je tom svojom zlobnom i podlom igrom oterao sa mnogih foruma. Zbog njih ostajem ovde sa Mikom 32.
Mene neće. Od sada se bavim samo Mikom 32.
Jer je to ona najgora fela religijskog čoveka. Koji sebe ne spašava, a hoće što više ljudi da uvuče u to.

Izvinjavam se svim ostalim forumašima, zato vas sve molim ne čitajte moje postove upućene Miki 32. Oni se ne važe. Žao mi je zbog svega ovoga, ali analizirajte postove Mike 32 kada neko POČNEgovoriti protiv Adventne Crkve. Videćete da je uvek ovaj isti ton. !!! Bez trunke samilosti, Hrišćanstva, bilo čega ljudskog.
Pa ja sam upravo zbog toga i ušao u ovu temu ! Zbog Adriana BG. Pogledajte od strane 54.

Pa taj momak je divan vernik. Nikog nikada nije uvredio. Bio za Adventizam !!!
Ja sam mu otvorio oči, a on samo malo prelistao po Internetu, i sabrao 2 i 2. A pogledajte kako mu Mika 32 odgovara !!!
Šta je Adrian BG skrivio Miki 32 da tako prođe..... Sada mi je sve jasno. On je jednostavno toliko ogrezao u zlo, da tu povratka nema. Umreće i ostaće takav.

Ostali me svi mogu normalno sve pitati – vrlo rado ću odgovoriti. Pa zato sam i ovde da vam OTKRIJEM ISTINU O ADVENTIZMU. Ali, nažalost, sa Mikom 32 se jednostavno ne može drugačije !

Hvala, Bog s vama.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
11.05.2011
Poruka
1.251
.
Ovo je slika duhovnosti brata Sarrdya:

I pored toga što sam Miki 32 rekao da se okane mene, i ti naveo tvoje izvore sa drugog foruma –Ništa to nije vredelo. Nije prošlo ni 5 sati, on nije mogao izdržati nego opet po starom. Definitivno vidim sada da je Mika 32 duboko ogrezao u zlo ! Pomislio sam u jednom trenutku da može i on biti OK. Ali sada vidim koliko sam bio u zabludi. On je ono najtamnije zlo koje može da postoji. Prodaje maglu preko 40 godina jadnim i naivnim ljudima za njihove rođene novce. To je strašno! On je jednostavno nepopravljiv. Bez trunke duševnosti. Dno dna. Koliko mu je to ljudi reklo, i ništa nije vredelo. Po tome vidim kakva je to ličnost. Prodao je dušu đavolu.
Tako da ja u buduće na mikine odgovre - Samo se bavim Mikom 32 ! Drugo me od njega ne interesuje.

A ako ostali nešto pitaju njima odgovaram, jer sa zlom kao što je Mika 32, samo se može kao što je Hrist sa farisejima. Nikako drugačije, verujte mi draga braćo i sestre:


Hahahahahaha.

Eto svi vidimo da je istina da Sarrdy ne odgovara na postavljuena pitanja, on smao skuplja otpadke zato mu je toliuko i dus apreljava.

Sarrdy, drago mi je da si priznao pred svimsa da nisi u stanju da das odgpovore na pitanja koja ti postavljam, a ti nastavi da izvozis maglu.

Mislims da mi je zao sto ne zelis da diskutujes sa mno, Diskutovao bi ti i te kako da sam ja jos u obdanistu pa da me mozes voditi kuda ti hoces.
Ali svako iznosi ono sot ima. Ti si javno izjavio da si "neprijatelj adventista". ne zaboravi da je Hroistos prijatelj svih ljudi.

Steta je sto jos nisi naucio kako se prilazi ljudima i na koji nacin im se moze izneti istina. Predpostavcimo da ti i imas istinu, ko bi je primio iz ruku javnog neprijatelja?

Jos nisi naucio da siromahu ne trebatrusiti kolibu, pre nego sto mu sagradius zama, a kada on vidi reazliku izmedju kolibe i zamka, sam ce preci u njega. A ti neprestano nudis kolibu u zameniu za zamak i cudis se kako to da te niko ne slusa?

Nas Sarrdy misli da mu je misiuja da rusi veru kod drugih ljudi, a sam je ne ma i onda zaista i radi ono sto on rece "prodaje maglu" i to zabadava.

Sve najbolje
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
19.07.2010
Poruka
1.691
.
Ovo je slika duhovnosti brata Sarrdya:

I pored toga što sam Miki 32 rekao da se okane mene, i ti naveo tvoje izvore sa drugog foruma –Ništa to nije vredelo. Nije prošlo ni 5 sati, on nije mogao izdržati nego opet po starom. Definitivno vidim sada da je Mika 32 duboko ogrezao u zlo ! Pomislio sam u jednom trenutku da može i on biti OK. Ali sada vidim koliko sam bio u zabludi. On je ono najtamnije zlo koje može da postoji. Prodaje maglu preko 40 godina jadnim i naivnim ljudima za njihove rođene novce. To je strašno! On je jednostavno nepopravljiv. Bez trunke duševnosti. Dno dna. Koliko mu je to ljudi reklo, i ništa nije vredelo. Po tome vidim kakva je to ličnost. Prodao je dušu đavolu.
Tako da ja u buduće na mikine odgovre - Samo se bavim Mikom 32 ! Drugo me od njega ne interesuje.

A ako ostali nešto pitaju njima odgovaram, jer sa zlom kao što je Mika 32, samo se može kao što je Hrist sa farisejima. Nikako drugačije, verujte mi draga braćo i sestre:


Hahahahahaha.

Eto svi vidimo da je istina da Sarrdy ne odgovara na postavljuena pitanja, on smao skuplja otpadke zato mu je toliuko i dus apreljava.

Sarrdy, drago mi je da si priznao pred svimsa da nisi u stanju da das odgpovore na pitanja koja ti postavljam, a ti nastavi da izvozis maglu.

Mislims da mi je zao sto ne zelis da diskutujes sa mno, Diskutovao bi ti i te kako da sam ja jos u obdanistu pa da me mozes voditi kuda ti hoces.
Ali svako iznosi ono sot ima. Ti si javno izjavio da si "neprijatelj adventista". ne zaboravi da je Hroistos prijatelj svih ljudi.

Steta je sto jos nisi naucio kako se prilazi ljudima i na koji nacin im se moze izneti istina. Predpostavcimo da ti i imas istinu, ko bi je primio iz ruku javnog neprijatelja?

Jos nisi naucio da siromahu ne trebatrusiti kolibu, pre nego sto mu sagradius zama, a kada on vidi reazliku izmedju kolibe i zamka, sam ce preci u njega. A ti neprestano nudis kolibu u zameniu za zamak i cudis se kako to da te niko ne slusa?

Nas Sarrdy misli da mu je misiuja da rusi veru kod drugih ljudi, a sam je ne ma i onda zaista i radi ono sto on rece "prodaje maglu" i to zabadava.

Sve najbolje
da,tako je. kako žena može da uči ako je Gospodnja zapovest i kako dva braka nisu greh a Pismo kaže da jeste??
 
Član
Učlanjen(a)
11.05.2011
Poruka
1.251
Postovanje brate Mrsavkicu,
izvinjavam se nesto su mi se odgovori izmesali.

Isus je rekoa da nema razloga za razvod braka, OSIM ZAPRELJUBU". Matej 5,32.

Sta za tebe znaci, "osim za preljubu?" To je iznimka.

Ne postoji biblijski razlog za razvod braka, ali po Hristovim recima postoji, ako je u piutanju preljuba.
Ako jedan bracni drug ucini preljubu, stupi u intimne odnose sa drugom osobom, time je raskinula zavet braka kojim je obecala vernost svome partrneru, u tom slucaju brak ne postojiu.

Nevina strana moze, ako hoce da mu oprosti i nastavi da s njim zivi, ali ne mora ako nece, nego moze da se sudski razvede od nevernog suptruznika i slobodna je da osnuje drugi brak, tj da nadje supruznka koji ce joj biti veran, kao i ona njemu.

Ptroblem zena u crkvi, koji si izneo, nije u tome ako zena iznosi istine Bibilije, nego problem je u tome sto je crkva u Korintu imala mnogo internih problema pa i to je dodato sto su zene, po obicjau pricale za vreme sluzbe i na taj nacin ometale sluzbu.
Zato je Pavle reka u crkvi zena neka cui ako joj nesto nije jasno kad ode kuci neka pita muza.

Imamo u Bibliji cak i u patrijarhalno doba da su zene bile vodje, prorcice i sudije u narodu.
Tako nije bibliujsko ucenje da je zena niza od coverka i da nema nikavih prava u drustvu.

"Jer Bog nije Bog bune, nego mira, kao po svim crkvama svcetih. Zene vase da cute u crkvi, jer se njima ne dopusta da govore, nego da slusaju, kao sto i zakon govori." 1. Korincanima 14,33.34. Buna u crkvi je razloig Pavlove rerakcije protiv zena.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
25.10.2011
Poruka
1.562
.
Ovo je slika duhovnosti brata Sarrdya:

I pored toga što sam Miki 32 rekao da se okane mene, i ti naveo tvoje izvore sa drugog foruma –Ništa to nije vredelo. Nije prošlo ni 5 sati, on nije mogao izdržati nego opet po starom. Definitivno vidim sada da je Mika 32 duboko ogrezao u zlo ! Pomislio sam u jednom trenutku da može i on biti OK. Ali sada vidim koliko sam bio u zabludi. On je ono najtamnije zlo koje može da postoji. Prodaje maglu preko 40 godina jadnim i naivnim ljudima za njihove rođene novce. To je strašno! On je jednostavno nepopravljiv. Bez trunke duševnosti. Dno dna. Koliko mu je to ljudi reklo, i ništa nije vredelo. Po tome vidim kakva je to ličnost. Prodao je dušu đavolu.
Tako da ja u buduće na mikine odgovre - Samo se bavim Mikom 32 ! Drugo me od njega ne interesuje.

A ako ostali nešto pitaju njima odgovaram, jer sa zlom kao što je Mika 32, samo se može kao što je Hrist sa farisejima. Nikako drugačije, verujte mi draga braćo i sestre:
Pa posle koliko apela da me se OKANEŠ - Šta drugo odgovoriti, a da se ne skrene pažnja KAKAV JE JEDAN ADVENTISTA i koji duh vlada u takvoj Crkvi gde su pastori i profesori ovakvi poput Mike 32.
Ali je to tvoja slika. Jer nemaš trunke dobrote u sebi. Jer upravo si ovo i čekao. Ja sam te upoznao, i sada želim razotkriti te i drugima. A ja znam odlično ko sam, jer NIKADA PRVI NISAM NIKOGA NAPAO ! To se lako analizom mojih postova da zaključiti. A ti ne možeš ni 3 posta izdržati a da dobre momke ne počneš vređati.
Upravo takvi kao ti su i doneli Adventizmu reputaciju kakvu ima.
Može čovek i 100 puta da ti kaže OKANI ME SE , ti kao sotona ideš 24 h po forumima kao lav ričući ne bi li nekog progutao.
Znači po 15 put ti kažem OKANI ME SE. Ja ne želim s tobom prozboriti ni jednu reč. Takve kao ti volim videti samo što dalje od mene.
Hahahahahaha.

Eto svi vidimo da je istina da Sarrdy ne odgovara na postavljuena pitanja, on smao skuplja otpadke zato mu je toliuko i dus apreljava.

Sarrdy, drago mi je da si priznao pred svimsa da nisi u stanju da das odgpovore na pitanja koja ti postavljam, a ti nastavi da izvozis maglu.
Da li si siguran!? Nek mi drugi postavi, pa da vidiš da li znam. Ako niko nigde s tobom nije mogao lepim, jer si oličenje zla, zašto bi ja mogao. Niko nigde nije jednu lepu reč o tebi rekao. Zašto bi ja sa oličenjem zla nešto razgovarao. Neću sa takvim ljudima da imam išta zajedničko. Jer i Biblija kaže da trebamo da se uklanjamo od ZLA !

Tebi je jedino drago da nekog povučeš u pakao, i ništa ti drugo nije drago !
Kako neko ko je pun najgoreg zla može u sebi imati nešto što mu je drago ?
Čak si i priglup ! Prirodno. Izraz MAGLU si preuzeo od mene, jer nisi dovoljno inteligentan da se i toga setiš. Nego moraš ko papagaj, da ponavljaš. Samo što je papagaj mnogo časniji i pošteniji od tebe.

Mislims da mi je zao sto ne zelis da diskutujes sa mno, Diskutovao bi ti i te kako da sam ja jos u obdanistu pa da me mozes voditi kuda ti hoces.
Ali svako iznosi ono sot ima. Ti si javno izjavio da si "neprijatelj adventista". ne zaboravi da je Hroistos prijatelj svih ljudi.


Jel i sa prodavcima magle, farisejima najgore sorte ? Kako je sa njima pričao Hrist

Pa takvi kao ti su raspeli Hrista. Ljudi bez ikakve ljubavi.
Pogledaj kako si se ponašao prema Adrianu BG, meni, momcima sa drugih foruma. Dobrim i poštenim ljudima. I ti pričaš o ljubavi i Hristu.
Za takve kao što si ti su upravo i napisani ovakvi stihovi:
[FONT=&amp]Матеј 23:[/FONT][SUP][FONT=&amp]2[/FONT][/SUP][SUP][FONT=&amp]3[/FONT][/SUP][FONT=&amp]Тешко вама књижевници и фарисеји, лицемери, што дајете десетак од метвице и од копра и од кима, а остависте шта је најпретежније у закону: правду и милост и веру; а ово је требало чинити и оно не остављати.[/FONT][SUP][FONT=&amp]24[/FONT][/SUP][FONT=&amp]Вође слепе који оцеђујете комарца а камилу прождирете.[/FONT][SUP][FONT=&amp]25[/FONT][/SUP][FONT=&amp]Тешко вама књижевници и фарисеји, лицемери што чистите споља чашу и зделу а изнутра су пуне грабежа и неправде.[/FONT][SUP][FONT=&amp]26[/FONT][/SUP][FONT=&amp]Фарисеју слепи! Очисти најпре изнутра чашу и зделу да буду и споља чисте.[/FONT][SUP][FONT=&amp]27[/FONT][/SUP][FONT=&amp]Тешко вама књижевници и фарисеји, лицемери, што сте као окречени гробови, који се споља виде лепи а унутра су пуни костију мртвачких и сваке нечистоте.[/FONT][SUP][FONT=&amp]28[/FONT][/SUP][FONT=&amp]Тако и ви споља се показујете људима праведни, а изнутра сте пуни лицемерја и безакоња.[/FONT][SUP][FONT=&amp]29[/FONT][/SUP][FONT=&amp]Тешко вама књижевници и фарисеји, лицемери, што зидате гробове пророцима и красите раке праведника,[/FONT]

[FONT=&amp]Матеј 12:[/FONT][SUP][FONT=&amp]33[/FONT][/SUP][FONT=&amp]Или усадите дрво добро, и род његов биће добар; или усадите дрво зло, и род његов зао биће; јер се по роду дрво познаје.[/FONT][SUP][FONT=&amp]34[/FONT][/SUP][FONT=&amp]Породи аспидини! Како можете добро говорити, кад сте зли? Јер уста говоре од сувишка срца.[/FONT][SUP][FONT=&amp]35[/FONT][/SUP][FONT=&amp]Добар човек из добре клети износи добро; а зао човек из зле клети износи зло.[/FONT][SUP][FONT=&amp]36[/FONT][/SUP][FONT=&amp]А ја вам кажем да ће за сваку празну реч коју кажу људи дати одговор у дан страшног суд[/FONT][FONT=&amp]. [SUP]37[/SUP][/FONT][FONT=&amp]Јер ћеш се својим речима оправдати, и својим ћеш се речима осудити.[/FONT][SUP][FONT=&amp]38[/FONT][/SUP][FONT=&amp]Тада одговорише неки од књижевника и фарисеја говорећи: Учитељу! Ми би ради од тебе знак видети.[/FONT]

I ja sam prijatelj svih ljudi, ali pošto si ti oličenje zla. Jedan od najgorih ljudi koje sam upoznao u životu, ako ne i najgori - Takvi će biti uvek na drugoj strani od mene i sa takvim ljudima ne želim ništa imati. A ako misliš da je Hrist bio prijatelj svim ljudima pročitaj ove stihove upučene ljudima tvoje fele.



Steta je sto jos nisi naucio kako se prilazi ljudima i na koji nacin im se moze izneti istina. Predpostavcimo da ti i imas istinu, ko bi je primio iz ruku javnog neprijatelja?

A ko je s tobom naučio ? Sa takvima kao ti apsolutno ne želim imati ništa zajedničko ! Takvi ljudi su za izbegavanje, jer te samo ODVLAČE OD HRISTA i ISTINE. A i ti ovo znaš, zato i nećeš da me se okaneš, jer si baksuz najgore vrste.


Gde god si se pojavio samo si sejao mržnju i uvrede. Da li ima jedan sa kim si ti u dobrim i prijateljskim odnosima a da nije Adventista !?
Da li ima gori čovek na forumima od tebe ?
Nigde s nikim nisi mogao. Zato što si ispunjem licemerstvom, lukavstvom i zlobom.
Naravno da si u pravu brate sardi ovde si ti glavna meta!na krstarici Lavic,Petrov,Neo i drugi.

Evo Mikanovog posta s krstarice strana (167)!!!

Ni sotona ne bi voleo pa će biti – tako će isto morati i Adventisti.

A ja sam stalno mislio da vi Adventisti genijalno zaključujete – a sada se i uverih!
Ja sam TALIBAN,u pravu je MIKA 1932, ali pošto svi TALIBANI MNOGO VOLE SRPSKI JEZIK – evo ja ga savršeno naučih i pisati i govoriti i sada se pridružih ovom sajtu da dam svoj sktomni doprinos razotkrivanju još jedne sotonske sekte – ASD!

PO TOME DOKAZUJES DA JESI TALABAN, KOJI MRZI SVE KOJI NISU MUSLIMANI.
PETROV, NISI TI PRAVOSLAVAC. JA DOBRO POZNAJEM PRAVOSLAVNE HRISCANE, TO SU DOBRI LJUDI KOJI VOLE SVE LJUDE, A TI NE PRIPADAS NJIMA,.

A AKO BAS ZELIS DA OTKRIJES SATANSU SEKTU. POSTUPI PO SAVETU SV. SIMEUNA, SAMO SE POMOLI I DOZNACES KOJA JE TO SATANSKA SEKTA.

AKO TI TO NE BUDE DOVOLJNO POSETI PRAVOSLAVNE BOGOMOLJCE, ONI CE TE NAUCITI KAKO SE MOLE SATANISTI.

IZ OVOGA ZAKLJUCI KO JE SATANISTA A KO NIJE, I KOME TI PRIPADAS?
------------------------------

Ako si bio Pravoslavac, a prešao u Adventizam – to upravo govori o tvojoj ličnosti. Iz izvornog Hrišćanstva koje postoji 2.000 godina koje nema ni JEDNU LAŽNU DOKTRINU, ti si prešao u Adventizam koji ima koliko hoćeš LAŽNIH DOKTRINA;

HAHAHA, PRE SVEGA O KAKVOM TI IZVORNOM HRISCASNSTVU GOVORIS?
STA JE SA ISKLJUCENJEM TVOJE BRATIJE 1054. GODINE?
MOZE LI ISKLJUCENI NOSISTI IZVORNO HRISCANSTVO?

MNOGO SI SAMOUVEREN KAO I TALABANI.
STA KAZES NEMA NIJEDNE LAZNE DOKTRINE?
A PRAZNOVANJE NEDELJE, KLANJANJE IKONAMA, MOLITVE SVECIMA UMESTO HRISTU JEDINOM POSREDNIKU IZMEDJU BOGA I LJUDI,
MOLITVA ZA POKOJNIKE ZA KOJE HRISTOS RECE DA SPAVAJU, KRSNA SLAVA I OHOHO.
TI JOS NI NEZNAS KOLIKO LAZNIH DOKTRINA STE NAKUPILI.
------------------------------

1. Hristovi učenici se neće POZNAVATI PO ZNANJU BIBLISKOM, VEĆ PO LJUBAVI.

PA PO TOME SAM JA TEBE SVRSTAO U TALABANE.
KAVU SU LJUBAV POKAZAO PREMA SVIMA OSTALIMA KOJI NISU PRAVOSLAVNI.
KAKO SI PREDSTASVIO HRISTA U IME PRAVOSLAVLJA?
KOJU LEPU REC SI REKAO ZA ADVENTISTE? NIKOJU! SAMO LAZI, POGRDE I MRZNJU, TAKO RADE TALABANI.
TO TI JE NAJVECI ARGUBENAT, SAMO AKO GA RAZUMES.
DAJEMO TI PRILIKU DA UPRAVO OVDE I SADA POKAZES TU LJUBAV O KOJOJ GOVORIS. CEKAMO REZULTAT.

Pise Gost:Ajde bre miko kako te nije sramota da i dalje ovako lazes ?Imas li ti obraza covece Bozji?
Pokazali smo da lazete da je papa uveo nedelju...
Pokazali smo da se elena molila sotoni 29 dana po sopstvenoj vizji...
Pokazali smo da je lazni prorok i da je omanula Hristov dolazak....
STa jos treba da pokazemo pa da covek vidi koji ste vi slepi sledbenici laznog proroka?

OSVESTI SI SE COVECE BOZJI I VRATI SE U TELO HRISTOVO

Pise Smesko JS-ok:
Kolega Mico skrati malo i budi koncilan i povrh svega jasan, može?

Prvo mi kaži da li su subotari pod zakonom ili nisu? jer ako zakon važi onda se i robuje zakonu, tako Biblija naučava (osim ako ti čitaš tu subotarsku bibliju Clear Word Bible) A pošto zakon osuđuje GREH ! Prestupi su GREH a "Prestupnici" su GREŠNICI, jednostavno zar ne?

Sada mi kaži da li si ti BEZ GREŠAN pa te taj zakon ne kači nit tebe osuđuje?
Mico GREH je G R E H bez obzira da li je počinjen kao namerno ili kao slučajno! šta ti misliš imam li ja pravo, a pastor MIco?

Pastor Mico ne raspravlja se ovde o Smešku i čiji je on svedok nego o subotarima dal su pod zakonom kada robuju zakonima. svataš Mico pastore majstor za izvrtanje i spamovanje?

Pise Petrovi:

*** NASTAVAK POSTA PREKO 10.000 KARAKTERA***
Kao npr. ova:
Original postavio petrovi
....
Pa kada ne dovodite u pitanje SPASENJE SA UPOTREBOM ALKOHOLNOG PIĆA ONDA MI ODGOVORI NA 2 PITANJA:

1. Zašto Adventisti ne dozvoljavaju KRŠTENJE u njihovoj Crkvi konzumentima ALKOHOLA;
2. Zašto deložiraju iz Crkve Adventiste koji počnu KONZUMIRATI ALKOHOL!?

Jer ako konzumiranje alkohola nema veze sa spasenjem KAO ŠTO NAVODIŠ – ČEMU ONDA OVO. Zašto Adventisti ne dopuste krštenje i konzumentima alkohola i ostajanje u Crkvi onih koji počnu konzumirati alkohol!?
......

Original postavio Mika1932
Prema tome ti Adventisti koji su pre 80 godina došli u tvoje selo da prodaju biblije i (po)krštavaju Pravoslavce su bili (a i ostali) VUCI U JAGNJEĆOJ KOŽI. A ne istiniti apostoli.

NE, OI SU BILI PRAVI APOSTOLI KOJI SU URADILI UPRAVO ONO STO SPC NIJE URADIA, ISLI SU DVOJE PO DVOJE OD KUCE DO KUCE UPRAVO ONAKO KAKO SI ISLI
HRISTOVI UCENICI PO HRISTOVOM NAREDJENJU, PO TOM SMO IH PREPOZNALI DA SU PRAVI HRISCANI. PROPOVBEDALI SU HRISTOVO JEVANJDJELE,
NUDILI SU LJUDIMA BOZJU RECE I MI SMO IH PRIHVATILI KAO SLUGE BOZJE I SVEDOKE ISUSA HRISTA JER TO I JESU BILI.



Vide se po učenju Crkve Adventista Sedmoga Dana i ponašanju njihovih vernika na forumu ko su bili ta 2+2 koji su obilazili sela i privodili ljude? Da li lažni apostoli ili istiniti.

Original postavio Mika1932
A GDE STE VI BILI DA TO UCINITE?
---------------
Pravi vernici se ne poznaju po lažnom misioniranju, već po ljubavi. A to svi Adventisti znaju: DA CRKVA ASD NEMA LJUBAVI. JER SU VUCI U JAGNJEĆOJ KOŽI. I OVO SE LAKO DA PROVERITI!

Original postavio Mika1932
Ali napomenuo sam ja već par puta – ADVENTISTA KADA NEMA ARGUMENTE IZ BIBLIJE – ON SE HVATA I ZA SLAMKU. Uhvatiće se i za babu, i za dedu, i za ..... sve samo da bi iščupao istinu iz korena, i proturio laž.

PA TO TI NEPRESTANO RADIS.
-------------------
LAŽ! I to ona prava đavoljska.
Pogledajte ljudi sve moje postove i Adventističke odgovore pa se uverite ko skreće sa teme i ko hoće da diskredituje iznosioca istine o ADVENTISTIMA. Da li ja ili Adventisti!
Original postavio Mika1932
Tako da brate moj napaćeni i sluđeni, nemoj ti meni pričati ko su Adventisti u 21 veku kada na internetu imamo sva dela EGW, zvanične stavove ASD, internet prezentacije ..........

PA U TOM TI I JESTE GLAVNI PROBLEM. STO TI PO NITERNETU TRAZIS LAZI I INTRIGE O ADVENTISTIMA,
A NISI OTISAO U ADVFENTISTICKU CRKVU DA UPOZNAS LJUDE.
DRAGO MI JE DA SI TO JAVNO PRIZNAO.
TO POTVRDJUJE DA SAM U PRAVU KAD KAZEM DA TI NE POZNAJES ADVENTISTE.
TI SAMO POZNAJES LAZI IZNETE PROTIV ASVENTISTA I NISTA DRUGO.
NEMAS TI POJMA STA JE PISALA ELEN VAJT NI STA ZNACI ONO STO JE NAPISALA.

AKO ZELIS DA GOVORIS O ADVENTISTIMA, POTREBNO JE D AUPOZNAS LJUDE, KAO STO JA POZNAJEM, NE SMAO UCENJE I PROMASAJE SPS, NEGO POZNAJEM I DO9BRE LJUDE, A TO JE SASVIM DRUGACIJE NEGO AKO SE OSVRCEM SAMO NA POGRESKE.
-------------------------
Ovo je klasičan DOKAZ da su Adventisti kriva religija:
Umesto da brani STIHOVIMA IZ PISMA NAPADNUTE DOKTRINE – evo šta on ovde izlupeta za kratko vreme!

Original postavio Mika1932
Onda je NEO još veći Musliman od mene. Sigurno je MUDŽAHEDIN. Pitaj ga slobodno!

AKO TI TAKO KAZES MOZDA SI U PRAVU, SAMO JA TO NISMA REKAO.
-------------------
Đavoljsko lukavstvo - Nisam ja rekao da si ti rekao! Već da onda ispada da je on Mudžahedin jer vas je 10 X više napadao od mene!
Ali vašim lukavstvima nikada kraja. Jer se zna čija ste deca!
Original postavio Mika1932
Ne, sem prema onima koji dolaze u Srbiju i donese AMERIČKU SOTONSKU NAUKU.

O JADO MOJ, PA ZAR MISLIS DA SRBIJI NEDOSTAJE SOTONSKA NAUKA? IMAJU JE VEC U IZOBILJU. AKO SI TI U SRBIJEI TI ZADOVOLJAVAS SAVRSENO TU VASU POTREBU NIKO VAM DRUGI NIJE POTREBAN.
-----------------------
A po najmanje subotarska sekta. Puna licemerja i svakavog lukavstva.

Original postavio Mika1932
Nisam rekao satanisti – već VUKOVI U JAGNJEĆOJ KOŽI.

AKO SI TO ZA SEBE REKAO, UPRAVU SI.
-----------------
Pametno rečeno – PAPGAJSKI I BEZ ARGUMENATA. Jer nikada nećeš biblijom moći opravdati moje napade na vaše lažne doktrine – samo ćeš moći ovim jeftinim i prljavim subotarskim seminarskim trikovima!
Original postavio Mika1932
Hula je kada se ljudima iznosi laž!

SLAZEM SE, ZADOVOLJIO SI TU KVOTU.
-------------------
Šta je pisac hteo da kaže?
Original postavio Mika1932
Malo si i bezobrazan brate kada ovo kažeš. Iznesi činjenice za mene!

PA ETO GORE SAM VEC UDOVOLJIO TVOME ZAHTEVU.

Tako da ja ti sve istinu rekoh, a ti vidi šta ćeš i gde ćeš!
A ne iznosi vise tvoje SA INTERNETA otrcane fraze.

Zelim ti sve najbolje

Ništa ti nisi udovolji, sem kriterij Adventiste koji se brani kada nema ARGUMENATA IZ BIBLIJE!
A to je jedan prljavi đavoljsko-sektaški trik!


Želim ti sve najbolje. Jer to nije teško otkucati – ali je bitno šta ti je u srcu dok to kucaš!

Odgovara Mikanu Gost:
Original postavio Mika1932
TAJ ISTI POZIV I JA TEBE UPUCUJEM. BEZI IZ VAVILONA VELIKOGA!
A JA SAM NASIGURNO DEO HRISTOVOG TELA A NISAM NITI CU IKADA BITI DEO OTPADA.

nisi deo tela Hristovog jer tvoju crkvu nije osnovao Hrist vec lazna prorocica
deo si otpada od crkve jer sledis zenu koja se molila sotoni 29 dana po sopstvenoj viziji i smestila ga na bozji presto i jo se usudila da kaze da je vreme milosti proslo ALO BRE DA LI SI TI NORMALAN COVEK ILI TE SAMO PLACAJU DA TAKO LAZES I SLEDIS LANOG PROROKA

ukoliko nastavis objavicu ti ponovo ,,viziju i sve plagijate kojima se ona sluzila........

Dalje koga interesuje Mikanovo pravo lice,glasnika moze videti na krstarici strana (167) a i ostale!!!potom (Banjaluka forum) Pa ce te videti zastio su teme o adventistima uglavnom zakljucane!!

Argumente ne daju a hvataju se za slamku tj za biografiju ucesnika foruma i nazivaju ih pogrdnim imenima.

Proverite pa sami konstatujte ko je ovde lazov diskreditator mi ili Mikan !!!

Jos nisi naucio da siromahu ne trebatrusiti kolibu, pre nego sto mu sagradius zama, a kada on vidi reazliku izmedju kolibe i zamka, sam ce preci u njega. A ti neprestano nudis kolibu u zameniu za zamak i cudis se kako to da te niko ne slusa?

Nas Sarrdy misli da mu je misiuja da rusi veru kod drugih ljudi, a sam je ne ma i onda zaista i radi ono sto on rece "prodaje maglu" i to zabadava.
Pa ako tvoja lažljiva usta govore da me niko ne sluša, otkuda ovoliki trud i post brata Vanhesinga G o tebi sa foruma Krstarice !?
Ti i si mnogo glup čovek, em što si jako zao i lažljiv. Toliki post da ne vidiš.
Ustvari ti i ništa ne vidiš osim DESETKA ADVENTISTIČKIH VERNIKA. Ti samo misliš na njihove novce i ništa drugo.

Izraz ,,Prodavanje magle’’ si uzeo od mene,što govori i da si glup čovek.


Jer ne možeš sam originalno ništa smisliti. A i glup si jer ne znaš šta to znači.
Ja nisam ni dinar uzeo za moju JEDNU REČ iz oblasti religije. A ti si iz te oblasti uzeo velike novce za bezbroj laži koje si pričao preko 40 godina. Znači da si bez trunke savesti. Dno dna.
I po ovom tvom pozdravu si prepoznatljiv. Karakterističan pozdrav Mike 32, čije je srce puno zlobe. I prema Adrianu BG, i prema meni, i prema momcima sa ostalih foruma, a sve ih je pozdravljao ovako:

Copy/Paste pozdrav pun licemerstva i laži. U peru sve najbole – A u srcu sve najgore.
Strašno ! A i odvratno i krajnje podlo.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
28.12.2010
Poruka
1.538
koliko je mrznje medju vama a nazivate svi sebe vericima i nekim dobrim ljudima i kako propovedate mir i dobrotu, bas ste lep primer omladini
 
Član
Učlanjen(a)
19.07.2010
Poruka
1.691
Postovanje brate Mrsavkicu,
izvinjavam se nesto su mi se odgovori izmesali.

Isus je rekoa da nema razloga za razvod braka, OSIM ZAPRELJUBU". Matej 5,32.

Sta za tebe znaci, "osim za preljubu?" To je iznimka.

Ne postoji biblijski razlog za razvod braka, ali po Hristovim recima postoji, ako je u piutanju preljuba.
Ako jedan bracni drug ucini preljubu, stupi u intimne odnose sa drugom osobom, time je raskinula zavet braka kojim je obecala vernost svome partrneru, u tom slucaju brak ne postojiu.

Nevina strana moze, ako hoce da mu oprosti i nastavi da s njim zivi, ali ne mora ako nece, nego moze da se sudski razvede od nevernog suptruznika i slobodna je da osnuje drugi brak, tj da nadje supruznka koji ce joj biti veran, kao i ona njemu.

Ptroblem zena u crkvi, koji si izneo, nije u tome ako zena iznosi istine Bibilije, nego problem je u tome sto je crkva u Korintu imala mnogo internih problema pa i to je dodato sto su zene, po obicjau pricale za vreme sluzbe i na taj nacin ometale sluzbu.
Zato je Pavle reka u crkvi zena neka cui ako joj nesto nije jasno kad ode kuci neka pita muza.

Imamo u Bibliji cak i u patrijarhalno doba da su zene bile vodje, prorcice i sudije u narodu.
Tako nije bibliujsko ucenje da je zena niza od coverka i da nema nikavih prava u drustvu.

"Jer Bog nije Bog bune, nego mira, kao po svim crkvama svcetih. Zene vase da cute u crkvi, jer se njima ne dopusta da govore, nego da slusaju, kao sto i zakon govori." 1. Korincanima 14,33.34. Buna u crkvi je razloig Pavlove rerakcije protiv zena.
je li si ti siguran miko u ovo izneto,ili je to tvrdnja crkve? očekivao sam malo više tebe,kao i kod laodikeje!
pavle kaže da ženi ne dopušta ne da stvara neku galamu(to je totalno neozbiljna tvrdnja,da neko je tamo bio i to doživeo,,neki nered u korintu,pre oko 2o vekova) već DA NWE GOVORI U CRKVI,NE UČI U CRKVI. NA DRUGOM MESTU PAVLE JE JOŠ JASNIJI I BOG JE SVOJ SAMI TUMAČ,ON KAŽE ZBOG TOGA ŠTO JE ŽENA SAGREŠILA DA NE UČI (EDEM) .I JOŠ SI IZOSTAVIO DA JE ZAPOVEST GOSPODNJA? MISLIŠ LI DA JE PAVLE REKAO DA JE GOSPODNJA ZAPOPVEST DA SE NE LARMA?! IZVINI ISKRENO TE CENIM OVDE SA LAODIKEJOM,ALI OVO NE MOŽE DA SE UZME...NEOZBILJNO JE,A TO DOLAZI TO NEOZBILJNO SAMO OD NEMOĆI TOTALNE DA SE UVIDI GREŠKA,JER JE ISTINA PREKOVIŠE TU JASNA. TO NIJE DOBRO ZA STANJE DUHA U CRKVI,AKO SE TAKO LAKO TUMAČI OVA STVAR.
A TEK ZA DVA BRAKA,ILI PRELJUB,MISLIM DANISI DONEO SVOJE KLASIČNO MIŠLJENJE,MISLIM DA GA IMAŠ IPAK! OTKUDA TI OBRAZLOŽENJE O RAZVODU,ISUS JE RASPUSNU KNJIGU UKINUO ZAUVEK PRE 2000 GOD. PITABNJE JE ŠTA OZNAČAVA OSIM ZA PRELJUB,MOŽDA I ŽENUE KOJE SU BILE UZ KNIIGU RASPUSNU JOŠ PRISUTNE A SAD ISUS IH VIDI KAO PRELJUBNE BRAKOVE I DAJE NALOG DA SE U TOM SLUČAJU JOŠ SME I MORA PUSTITI ŽENA TAKA. NO TO NE OZNAČAVA NIKAKO OVAKO ILI ONAKO DA SME UZETI DRUGU. ZAR MISLIŠ DA I AKOČINI PRELJUB I PUSTI JE ZBOG TOG PRESTUPA,DA SME UZETI DRUGU ŽENU TAJ ČOVEK?? SAMO TVOJE MIŠLJENJE MI RECI? OVO JE BITNO,JER UDARA U TEMELJ UČENJA ELEN VAJT JER REKAO SAM DA JE ONA TAKO ISTO UČILA,A NA TOM UČENJU SE ZASNIVA I AUTORITET PRORČKE SLUŽBE (MADA JE JA VIDIM DRUGAČIJE),JER PROROK NE BI MOGAO DONETI TAKO UČENJE KONTRA OD PISMA...
 
Član
Učlanjen(a)
05.11.2010
Poruka
1.246
quote_icon.png


Brate Peko, kako se usudjujes da uzmes ime Bozje uzalud?
Dobro znas da je to prestup trece Bozje zapovesti.

Ima li tvoja izjava o Bogu i Eleni Vajt icega zajednickoga sa istinom?

Zar ne bi bilo postenije da si pitao Adventiste, ako ne znas, kakav je vas odnos prema EGW i Bogu?
Koji je razlog da iznosis neistinu?

Sve najbolje

Nisam hulio na Boga nego sam samo rekao da je elen vajt bila lažni prorok. Ako je to hula na Boga neka vam bude. Upravo to sam objasnio u predhodnom postu.
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2011
Poruka
1.562
koliko je mrznje medju vama a nazivate svi sebe vericima i nekim dobrim ljudima i kako propovedate mir i dobrotu, bas ste lep primer omladini
Znam da ti neću promenti mišljenje, ali savest mi nalaže da ti kažem o čemu se radi, odnosno svima ostalim:


Pošto Adventisti JERESI svoje Crkve ne mogu ODBRANITI BIBLIJOM, prelaze na jedan krajnje lukavo-perfidno smišljen i razrađen trik, koji već godinama koriste na svim forumima – Napadanjem, vređanjem i diskreditovanjem sagovornika ! Iako je to protiv pravilnika svih foruma, zato i većina tema Adventizam su zaključane po forumima, ili napuštene, oni time hoće:



1. Izazvati sagovornioka da kaže nešto protiv njih na jedan neprimeren ili nehrišćanski način – Jer kada te neko sa toliko podlosti izla u sebi, kakvo jedino može imati sotona, vređa duže vremena, retko ko može ostati pribran i miran.

To se najbolje može videti ako pratiš od početka na bilo kom forumu Adventizam i ophođenje aaAdventista prema iznosiocima istine. Uvek, ali pogledaj UVEK, oni PRVI POČNU SA VREĐANJEM sagovornika. Nikada obrnuto. A onda sam se stavi u položaj iznosioca istine o Adventizmu i kako bi ti reagovao da o tebi počnu tako govoriti.

Ili i sam probaj. Promeni Nick, priključi se nekom forumu i počni iznositi istinu o Adventizmu. Brzo ćeš se uveriti da je većina njih VUCI U JAGNJEĆOJ KOŽI. Ovako preko tuđe kože tebi to izgleda kao ,,koliko je mrznje medju vama a nazivate svi sebe vericima i nekim dobrim ljudima i kako propovedate mir i dobrotu, bas ste lep primer omladini''. Dok kada bi ti bio u našoj koži onda sam ja ubeđen da bi i ti vrlo slično reagovao.
Ovako pošto ne učestvuješ u OSPORAVANJU ADVENTIZMA, najlakše je za druge koji se srčano bore protiv toga sa jednom prostom rečenicom reći to što si rekao.
Probaj osporiti zlo koje se širi internetom i forumima. A ne neučestvocanjem i napadim oni koje to zlo hoće da razotkriju, pustiti ga da se i dalje širi.


2. Spamovati ili zatrpavati temu i dobre postove, koji govore ISTINU o njima. Jer kada se neko pomuči i da ključne stvari o Adeventizmu, oni brže bolje vređanjem, lupetanjem, iznošenjem koje kakvih gluposti brže bolje zatrpaju taj divan post. Vrlo retko brane to osporavanje Adventnog učenja stihovima iz Biblije.


Normalno ne smeta mi tvoje mišljenje ja sam ti samo hto reći ISTINU o Adventistima, a tebi ostaje samo DVE opcije da mi veruješ ili ne.
Poznavajući te siguran sam da ćeš se odlučiti za drugu opciju.


 
Natrag
Top