Adventisti

LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
PITANJE ZA CENJENOG MODERATORA JURIVAKU:

Moderatore, da li je dozvoljeno na forumu iznositi lazne informacije sa culjem da se neko javno sramoti, i da bi se o nekome u javnosti stvorila lazna slika, da je ono sto nije?


Ne pokušavaj da urednika upetljaš u vaše doktrinarne vjerske rasprave. Svi ovdje iznosite svoja uvjerenja i svako ima pravo da to radi, pod uslovom da ne vrijeđa osjećanja sagovornika. O tome svi morate voditi računa. Što ti smatraš da su nečija uvjerenja lažna, ili da su nečije informacije lažne, isto takao taj može smatrati da je ista stvar i sa tvojim uvjerenjima i tvojim informacijama.
Forum upravo i jeste medij na kome se raspravlja o različitostima. Da ste svi istomišljenici, ne bi se imalo o čemu raspravljati. Ako smatraš da su nečija uvjerenja lažna, [da li je potrbno, uljudno, kulturno, neophodno..., upotrbljavati taj izraz - lažan i laž? To se može kazati na mnogo kulturniji i uljidniji način. Ova opaska se ne odnosi samo na tebe, nego na sve vas - hrišćane? koji polemišete na ovoj sekciji.], dakle, ako smatraš da neko iznosi neistine, jednostavno argumentima dokaži da je to neistina. Zbog toga i jesi na Forumu i zbog toga se i uključuješ u rasprave o vjerskim doktrinama.




 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
miku sam pitao podrobnije,a sad i tebe,posto stoji da je poenuto i kurvarstvo i preljuba ,a potom i je jedenje sa krvi te od udavljenog kao i idolstvo,da li idolstvo,kurvanje i preljuba spadaju u zakon ili u nestodrugo? kao i gde staviti od udavljenog i od sa krvi?

Dakle, onoo sto sam napomenuo je to, da je sabor bio sazvan da se bavi pitanjem obrednog zakona i obreazanja, iz razloga sto su pojedini kao i sami Fariseji tvrdili da treba i dalje obavljati svakodnevne obrede u hramu, obrezati se po starom zavetu, itd.

Kurvarstvo i preljuba se spominje u starom zavetu i jeste jedna od deset Bozjih zapovesti, i vezana je kako za fizicku preljubu i kurvarstvo sa zenama, tako i duhovnu preljubu koja podrazumeva kompromis sa mnogobozackim filozofijama i slavljenje laznih Bogova, sto ujedno prelazi u otvoreno idolopoklonstvo.

Sto se tice cuvanja od udavljenoga i krvi, tu se radi o jednom starozavetnom obicaju koji su Jevreji praktikovali a to je davljenje same zivotinje a ne klanje, prilikom cega krv nije isticala vec se zadrzavala unutar tela zivotinje.
Krv je nesto sto je Bog zabranio za covecju ishranu jos u pocetku rekavsi "NE JEDITE NISTA S KRVI"
Iz tog razloga je dat ovaj savet neznaboscima da se cuvaju od fizickog bluda i preljube, ali i idolopoklonstva koje predstavlja duhovnu preljubu, i da ako koriste meso u ishrani prvo zakolju zivotinju kako bi krv istekla iz tela, pa onda takvo meso koristili u ishrani.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
31.12.2011
Poruka
1.534
Ne pokušavaj da urednika upetljaš u vaše doktrinarne vjerske rasprave. Svi ovdje iznosite svoja uvjerenja i svako ima pravo da to radi, pod uslovom da ne vrijeđa osjećanja sagovornika. O tome svi morate voditi računa. Što ti smatraš da su nečija uvjerenja lažna, ili da su nečije informacije lažne, isto takao taj može smatrati da je ista stvar i sa tvojim uvjerenjima i tvojim informacijama.
Forum upravo i jeste medij na kome se raspravlja o različitostima. Da ste svi istomišljenici, ne bi se imalo o čemu raspravljati. Ako smatraš da su nečija uvjerenja lažna, [da li je potrbno, uljudno, kulturno, neophodno..., upotrbljavati taj izraz - lažan i laž? To se može kazati na mnogo kulturniji i uljidniji način. Ova opaska se ne odnosi samo na tebe, nego na sve vas - hrišćane? koji polemišete na ovoj sekciji.], dakle, ako smatraš da neko iznosi neistine, jednostavno argumentima dokaži da je to neistina. Zbog toga i jesi na Forumu i zbog toga se i uključuješ u rasprave o vjerskim doktrinama.


[/INDENT][/FONT][/COLOR][/LEFT]

[/INDENT][/FONT][/COLOR][/LEFT]

[/INDENT][/FONT][/COLOR][/LEFT]

Pa ako je tako onda da govorimo samo o adventistima,jer smatram da je gubljenje vremena da na ovoj temi diskutujemo o Sarrdy???
Zato i nisam toliko aktivan!MIKA SPAMUJE sta cu ja tu?kad bi ti kao urednik kazao da na ovoj temi nema mesta za Sarrdy,a vec samo za adventiste bilo bi sve inace.Ti si sam otvorio ovu temu najverovatnije da bi saznao ko su u stvari adventisti?i nemas prava da se ljutis zato sto su ti forumasi na to odgovorili.

Pozdrav od Gere.

 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Pa ako je tako onda da govorimo samo o adventistima,jer smatram da je gubljenje vremena da na ovoj temi diskutujemo o Sarrdy???
Zato i nisam toliko aktivan!MIKA SPAMUJE sta cu ja tu?kad bi ti kao urednik kazao da na ovoj temi nema mesta za Sarrdy,a vec samo za adventiste bilo bi sve inace.Ti si sam otvorio ovu temu najverovatnije da bi saznao ko su u stvari adventisti?i nemas prava da se ljutis zato sto su ti forumasi na to odgovorili.

Pozdrav od Gere.

Otkuda ti ideja da se ljutim? Uopšte se ne ljutim niti se imam za što ljutiti.
Rekao sam ti, svako ima pravo da iznosi svoja mišljenja i vi to uveliko radite. Samo nastavite!
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2010
Poruka
2.919
quote_icon.png
Prvobitno napisao gerakules2
PITANJE ZA CENJENOG MODERATORA JURIVAKU:

Moderatore, da li je dozvoljeno na forumu iznositi lazne informacije sa culjem da se neko javno sramoti, i da bi se o nekome u javnosti stvorila lazna slika, da je ono sto nije?





Ne pokušavaj da urednika upetljaš u vaše doktrinarne vjerske rasprave. Svi ovdje iznosite svoja uvjerenja i svako ima pravo da to radi, pod uslovom da ne vrijeđa osjećanja sagovornika. O tome svi morate voditi računa. Što ti smatraš da su nečija uvjerenja lažna, ili da su nečije informacije lažne, isto takao taj može smatrati da je ista stvar i sa tvojim uvjerenjima i tvojim informacijama.
Forum upravo i jeste medij na kome se raspravlja o različitostima. Da ste svi istomišljenici, ne bi se imalo o čemu raspravljati. Ako smatraš da su nečija uvjerenja lažna, [da li je potrbno, uljudno, kulturno, neophodno..., upotrbljavati taj izraz - lažan i laž? To se može kazati na mnogo kulturniji i uljidniji način. Ova opaska se ne odnosi samo na tebe, nego na sve vas - hrišćane? koji polemišete na ovoj sekciji.], dakle, ako smatraš da neko iznosi neistine, jednostavno argumentima dokaži da je to neistina. Zbog toga i jesi na Forumu i zbog toga se i uključuješ u rasprave o vjerskim doktrinama.

Видиш, Јури, како си се сам упецао на безвезну ствар. То није Герин коментар, него Микин (провери од 53. стране). Гера је само изнео шта је Мика покушавао само да престанем да пишем о адвентистима.


"dakle, ako smatraš da neko iznosi neistine, jednostavno argumentima dokaži da je to neistina. "

То и јесте поента, адвентисти ни са чим нису доказали своје јереси нити су оспорили масонске симболе, како од оснивања тог култа, до данашњег времена. Нису ни могли да оспоре сем да ме оптуже да сам плагијатор који се бави компјутерском графиком. А све слике које сам пронашао су на њиховим сајтовима и у њиховим базама слика. И како могу да оспоре? Никако, могу само да кажу како је то потурање, иако људи сами могу да се увере.

Ту су и текстови из њихових учења и "пророковања", које свако може код куће да провери ако има њихове књиге. А многи имају Хеленине инструкције, а вероватно и не знају ко је она и шта је она заговарала у почетку и касније. Само човек који има болестан ум може да пише ствари које је она писала, није ни чудо да је падала у транс. Таквих "пророка" има по Америци "на тоне".

Дакле, како наши "чистунци" и једини осведочени хришћани лове људе? Прво вам износе неке опште хришћанске доктрине које ни по чему не одступају од православља. Много пута сам проверавао и зато сам веровао да ИСПОВЕДАЊЕ ВЕРЕ је потпуно исто. Доказало се да је то само прва фаза да вас привуку на своја "предавања". Е,
тамо почиње индоктринација преко пророчанстава. Наравно, прво и основно је Милерово тумачење Данилове књиге које је он преузео од протестаната из 16-17. века и мало преобличио. Примећено је да визуелни ефекат код адвентистичких предавања даје велике резултате, зато можете и погледати по интернету сијасет лепо упакованих слика и тонова, паралелно са тумачењем Писма. Нашао сам и записе да су поједини "предавачи" правили макете звери и разне слике и фигурице да дају што бољи ефекат на публику (потенцијалне овце за те вукове).


Од Данила до Јована (Откривења) је мали степеник, и нема човека да не воли да слуша о пророчанствима. Макар да заголица своју машту. Када вам лепо уклопе причу и наизглед делује да то звучи тачно, ви упадате у пробни период где вас уче неким основним "хришћанским продуховљењима". Е, након свега тога и након крштења (ако се/вас преварите/е), следи она главна индоктринација и инсталирање јереси (лажних и изврнутих учења). Стално ће вам говорити о моралу, а заправо ће акценат бити на Њу ејџ телесном здрављу, јер тобоже, тело је наш храм. А нема везе што је и сам Господ Исус Христ говорио да храна нема никакву улогу, већ оно што излази из срца. Они ће то вешто изврнути и дати вам стихове који подржавају Хеленину масонску Њу ејџ доктрину о вегетаријанству, начину одевања и сл. Све је исто, само што немају медитацију.

Довољно за разуман закључак да имамо поремећени ум (Хеленин) је њена тврдња да је Бог лично дизајнирао гардеробу за адвентисте. Треба ли ићи даље од тога? За разумног човека је то довољно, а видели смо да је то одвратило многе искрене адвентисте који су видели да имају посла са плагијатором и лажним пророком.

Цео адвентистички живот ће бити посвећен "мисији", тј. објави истине, како они верују. Набедили су их да је њима Бог преко Хелене одредио да шире јеванђеље по свету (као да се то већ није десило), да их је Бог подигао пре 150 година (јерес и хула, јер Црква је подигнута пре скоро 2000 година) и да су они та црква из Лаодикеје, што је ноторна глупост. Зато и говоре да су те поруке црквама (почетак Откривења) у ствари цркве кроз раздобље од 2000 година. Ако је већ тако,
зашто онда пљују православље и остале, шта је са претходних шест цркава? Оне су овакве или онакве, само су адвентисти у истини. Веома добро видимо да су те цркве у време писања Откривења биле присутне и да се односи на тај период. Не значи да ми треба да окренемо главу од тих порука, али не смемо их злоупотребљавати као адвентисти да оснивамо култове, а има их стварно превише.

Наставак следи...
 
Poslednja izmena:
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
quote_icon.png
Prvobitno napisao gerakules2
PITANJE ZA CENJENOG MODERATORA JURIVAKU:

Moderatore, da li je dozvoljeno na forumu iznositi lazne informacije sa culjem da se neko javno sramoti, i da bi se o nekome u javnosti stvorila lazna slika, da je ono sto nije?








Видиш, Јури, како си се сам упецао на безвезну ствар. То није Герин коментар, него Микин (провери од 53. стране). Гера је само изнео шта је Мика покушавао само да престанем да пишем о адвентистима.
E, Adriane, baš si zajedljiv i jedva čekaš da nekoga "upecaš". Uopšte nije važno da li je ono Mikin ili Gerin komentar, sobzirom na kontekst samog pitanja. I ne radi se ni o kakvom upecavanju. (komentar je bio u Gerinom postu i tamo sam ga vidio, a nisam ga proimjetio u Mikinom postu. Zar misliš da čitam od slova do slova sve vaše postove?) Prema tome, moj odgovr je isti i za Miku i za Geru i za tebe i sve koji pišete ovdje. Šta više, to sam u odgovoru i izričito naznačio.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
31.12.2011
Poruka
1.534
Otkuda ti ideja da se ljutim? Uopšte se ne ljutim niti se imam za što ljutiti.
Rekao sam ti, svako ima pravo da iznosi svoja mišljenja i vi to uveliko radite. Samo nastavite!

E pa sad cemo videti dali se ljutis ili ne? moram ti reci ovo!jer zbog tvoga cutanja ja nemogu normalno da ucestvujrm u ovoj temi.
Jurka ja licno hocu da diskutuijem o adventistima! i tema je takva,sta mene briga sta sardi pise,ili sta je pisao?u 50,60,70,80,90,100 postu!kada ces im skrenuti paznju da je ovo tema adventisti a ne Sarrdy,gera,Adrian?imaju temu gde da pisu o Sarrdy,pravoslavlju,katolicima,crkvi itd.
Naravno da nisam moderator! ali da jesam ja nikad ne bih dozvolio da na temi koju sam ja kao moderator postavio pisali o cemu drugom osim o adventistima.Jer kaki bi ja bio moderator kad mi spamuju sopstvenu temu????

Pozdrav od Gere.
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
E pa sad cemo videti dali se ljutis ili ne? moram ti reci ovo!jer zbog tvoga cutanja ja nemogu normalno da ucestvujrm u ovoj temi.
Jurka ja licno hocu da diskutuijem o adventistima! i tema je takva,sta mene briga sta sardi pise,ili sta je pisao?u 50,60,70,80,90,100 postu!kada ces im skrenuti paznju da je ovo tema adventisti a ne Sarrdy,gera,Adrian?imaju temu gde da pisu o Sarrdy,pravoslavlju,katolicima,crkvi itd.
Naravno da nisam moderator! ali da jesam ja nikad ne bih dozvolio da na temi koju sam ja kao moderator postavio pisali o cemu drugom osim o adventistima.Jer kaki bi ja bio moderator kad mi spamuju sopstvenu temu????

Pozdrav od Gere.
Hahaha! Vi ste nemogući!! Ako vam brišem postove ljutite se, ako ih ostavljam opet se ljutite. Da, ima mnogo pisanja o ličnostima koja učestvuju u raspravama na ovoj temi, ali ne rade to samo adventisti to radite i vi (ne znam kako da vas nazovem). Možda adventisti nešto više, ali ni vi niste anđeli u tom pogledu.
S druge strane, u najvećem broju slučajeva o kojima govorimo, pored spominjanja Šarrdy-ja, tebe i drugih, ima i tematskog teksta, pa se to ne može nazvati spamom.
Nego, reci mi šta je tvoj zadnji post na temi "Jevrejima glava 4", gdje sapominješ Laodikeju?
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
25.08.2010
Poruka
2.919
E, Adriane, baš si zajedljiv i jedva čekaš da nekoga "upecaš". Uopšte nije važno da li je ono Mikin ili Gerin komentar, sobzirom na kontekst samog pitanja. I ne radi se ni o kakvom upecavanju. (komentar je bio u Gerinom postu i tamo sam ga vidio, a nisam ga proimjetio u Mikinom postu. Zar misliš da čitam od slova do slova sve vaše postove?) Prema tome, moj odgovr je isti i za Miku i za Geru i za tebe i sve koji pišete ovdje. Šta više, to sam u odgovoru i izričito naznačio.

Нисам заједљив, већ самог себе сада оспораваш. Што такав коментар ниси упутио Мики? Јер је он тобоже "угрожена страна". Свима је већ јасно да си покушао више пута да нас неколико "спустиш на земљу", по твом сагледавању ствари. За тебе је ово форум где се људи друже и пишу нешто да убију време, док је за нас ово веома битно. Зашто битно? Јер имамо толики број култова који харају и заводе људе, а да их бар уче основама хришћанства, па и некако.

То су сви они који су најављени у Христовим пророчанствима какви ће лажни пророци, учитељи, и "месије" долазити, а видимо јасно да су нас и апостоли много пута упозоравали. Толико је битна ставка да нема посланице где се то не спомиње. Као што рекох, са јересима су се борили први хришћани, са јересима се боре и данас. А по твом виђењу где ко припада нема никакав значај. Или је нешто библијско учење, или је извртање Библије. Нема трећег.


Hahaha! Vi ste nemogući!! Ako vam brišem postove ljutite se, ako ih ostavljam opet se ljutite. Da, ima mnogo pisanja o ličnostima koja učestvuju u raspravama na ovoj temi, ali ne rade to samo adventisti to radite i vi (ne znam kako da vas nazovem). Možda adventisti nešto više, ali ni vi niste anđeli u tom pogledu.
S druge strane, u najvećem broju slučajeva o kojima govorimo, pored spominjanja Šarrdy-ja, tebe i drugih, ima i tematskog teksta, pa se to ne može nazvati spamom.
Nego, reci mi šta je tvoj zadnji post na temi "Jevrejima glava 4", gdje sapominješ Laodikeju?

Назвао си ти нас много пута свакаквима. Те да смо ван реалности, погубљени, изгубљени, и да се не присећам. То никако није неутрално мишљење, већ јасна констатација коју ти дајеш о другим људима. Зато се тако и залећеш да нас "укориш". Ти мене селектујеш као нереалног и заглупљеног човека, а у својој ароганцији не видиш да ти друге аргументе сем оспоравања и немаш. Испразни се оквир безбожников и он остаје да прикупи опет исту муницију и да исто поново испуцава. Сигурно да би ти било лепо да напустимо форум па да и даље пљујеш по Богу на миру? Велики би ти терет спао, овако мораш да нас трпиш. Мука је то велика...
________________________________________________________________


Заједничка црта "сведока" и адвентиста је не само у неким доктринама (неке су мало модификоване), већ и у начину деловања. Тај случај имамо и код мормона. Обијање прагова је полако излазило из праксе, док су се врата интернета отворила нашироко за све могуће "пророке". Тако јереси улазе директно у наш дом и читајући на више места ми на први поглед заиста мислимо да је нешто истинито. Тешко је доћи до тачних учења, поготову ако човек није у контакту са свештеним лицима или монасима, рецимо (има неку аверзију: траже паре, возе џипове и слични изговори), чита Библију по рецепту одређеног култа где на одређеним деловима где се јасно види да Библија (реч Божија) говори другачије, имамо изговор да је лоше преведено или да је накнадно убачено.

Када се члану одређеног култа и покаже да то што говори није тачно,
правиће се да ништа није видео. Следи стандардан пост са њиховог сајта или из ПДФ-а, само ради спама или скретања теме. То што се види као да се не види. А како и да покажу аргументом када морају поново да се успротиве Библији, на коју се наводно позивају? Не могу никако.

Кренуће са оптужбама да их мрзите, прогоните (што су их и наплашили да ће бити), да имате некакву мисију против њих и остале глупости. А
не виде да они већ деценијама пљују по вашој цркви говорећи да је паганска, то као да не постоји. Када испуцају сва могућа вређања, иако се контролишу колико-толико, онда креће игнорисање. То је највећа заједничка црта "сведока" и адвентиста. Поред тврдње да је Исус Михаило, овде су им тактике деловања (на интернету) потпуно исте.

Како препознати да сте покупили неку њихову јерес? Просто се само говори:

  • почињете да верујете да субота заиста мора да се држи (несхватање уласка у покој и починак - Јеврејима 4. глава),
  • почињете да верујете да Исус заиста јесте анђео Михаило (тако вам делује када они интерпретирају стихове, а немају спознају ко је Син Божији - Реч Божија),
  • почињете да оспоравате Три Сведока (Тројство - 1.Јованова 5:7 - Јер је троје што сведочи на небу: Отац, Реч, и Свети Дух; и ово је троје једно.),
  • замлаћујете се теоријама завере и разним креационистичким предавачима (заборавља се на Христа потпуно, већ се губи време да се докаже безбожницима да смо створени по обличју Божијем; крајње непотребно, нису ни апостоли то радили већ се окретали онима који слушају јеванђеље),
  • почињете да верујете да је све "вавилонско наслеђе" и осећате одбојност ка својим црквама што је и велики циљ култова (тако вам они нуде "чисто" хришћанство без паганизма, а јереси нећемо спомињати да не буде да се мрзимо),
  • почеће полако и да до вас допиру екуменистичке струје да сви имамо истог бога, што је свакако нетачно. Тако имамо пример да су сви чланови адвентистичког култа сем Драгана признали Алаха, а самим тим и Мухамеда као онога који га је објавио као истину (док је Библија кривотворена, а апостол Павле се презире јер је и најавио долазак мухамеданства). Уместо да је Син објавио Оца, лажни пророк је објавио Алаха, итд. То делује за безбожника небитно, али хришћанину је погубно!

5. Јер ако и има који се богови зову, или на небу или на земљи, као што има много богова и много господа:
6. Али ми имамо само једног Бога Оца, од ког је све, и ми у Њему, и једног Господа Исуса Христа, кроз ког је све, и ми кроза Њ. (1.Коринћанима 8)


Све то можете и наћи на разним научним емисијама на кабловској телевизији (Национална географија, Дискавери, ...), где се наводно чињеницама латентно изазива сумња у јеванђеље и самог Господа Исуса Христа. Ту се и дискредитују апостоли, и све наводно "неутрално" и "посматрачки". Циљ је веома јасан (треба да буде очигледан свакоме ко поседује сведочанство у себи од самог Господа).


4. Јер ако онај који долази другог Исуса проповеда ког ми не проповедасмо, или другог Духа примите ког не примисте, или друго јеванђеље које не примисте, добро бисте потрпели. (2.Коринћанима 11)


6. Чудим се да се тако одмах одвраћате на друго јеванђеље од Оног који вас позва благодаћу Христовом, 7. Које није друго, само што неки сметају вас, и хоће да изврну јеванђеље Христово.
8. Али ако и ми, или анђео с неба јави вам јеванђеље другачије него што вам јависмо, проклет да буде!

Ево где јасно оспорава мухамеданство као такође прохришћанску секту и лажно јеванђеље, а адвентисти признају Алаха и чак клањају по џамијама. Наравно, јер канони више не важе и пробира се шта одговара времену и потребама.


9. Као што пре рекосмо и сад опет велим: ако вам ко јави јеванђеље другачије него што примисте, проклет да буде!
10. Зар ја сад људе наговарам или Бога? Или тражим људима да угађам? Јер кад бих ја још људима угађао, онда не бих био слуга Христов.
11. Али вам дајем на знање, браћо, да оно јеванђеље које сам ја јавио, није по човеку.
12. Јер га ја не примих од човека, нити научих, него откривењем Исуса Христа. (Галатима 1)

Док јеванђеље и хришћанство по разним пророцима и лажним месијама одступа од ортодоксног исповедања вере (православље и евангелизам проповедају, с тим што у евангелизму нема литургије, а о томе на другој теми), па тако имамо и интерпретацију Хелене Вајт, наследнице највећег лажног пророка у историји хришћанства - Милера, која је у својим трансевима и визијама наводно добијала објаве које су прво биле чисто по Аријевој јереси (Исус је Михаило анђео, Тројство је паганско), а касније модификоване са новим "визијама" и сада имамо неке филтриране доктрине.

Као и свака масонска окултна творевина и групација, постоје учења која су за нас Гоеме (Стоку), и учења која су за њих саме који су "просветљени". Само "просветљени" (Луцифером по масонском учењу) имају част и прилику да спознају праву истину - да се ПРОСВЕТЛЕ као и њихов светлоноша (Луцифер).

SDA masoni 2.JPGСведоци масони 1.JPGСВЕТЛОНОША.JPG

Доказ да су луциферијанска (масонска) творевина су и неки симболи које смо већ у великој мери доказали, немам намеру да их све понављам. Као што рекосмо, од 53. стране има довољно материјала за много будућих генерација који се интересују за адвентизам.

Pacific Union Conference Token of Merit b.jpgкруна.jpg

Овај жиг се може видети и код "сведока" и адвентиста кроз њихову историју, а и на надгробним споменицима у облику обелиска (паганског и масонског симбола кога срећемо свуда по свету). Проблем је што адвентисти веома вешто прикривају свој прљав веш, али воља је Божија да се све открије, тако и та фама у вези тог култа који као и остали верује да је "ИЗАБРАН" од Бога.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
11.05.2011
Poruka
1.251
Adriane, ako to nije spam, onda sta je?
Koliko puta si poistirao te slike.

Pa kad god ne znas sta bi odgovorio protiv istine kohu iznosimo, ti jednostavno prilepis like koje lazno predstavis i mislius da si dao nekakav argumemnte.

Nemas ti pojma sta znaci biti hriscanin i sta znavci biti nosilac svetlosti Jevendjerlja svetu.
Dok je i Lucifer bio svetolonosa, bio je u skoladu sa Bogom i Njegovom vladavinom,
ali zlo je nastalo ond akada je LUCIFER PRESTAO DA BUDE SVETLOSNOSA I POSTAO "OPADAC BRACE SVOJE" KSAO I TI.

Zar nije Hristos rekao: "VI STE VIDELO SVETU... TAKO DA SE SBVETLI VASE VIDELO PRED LJUDIMA..." Matej 5,14.16.
Zalosno je Adriane sto si poceo da se ismejavas sa Hristom i Njergovim nalogom.
 
Natrag
Top