Adventisti

Član
Učlanjen(a)
11.05.2011
Poruka
1.251
Poniznost, poniznost, brate Laodikeja.
Svi se mi molimo i to istom Bogu, čemu toliko nesloge?! Očito je da ne molimo dobro i da se učinci dobrog duha ne vide na nama. Ja govorim u množini, jer svjesna sam da smo svi u traženju. Istina, našli smo, budući da svatko od nas pripada drugoj crkvi, ali svi smo kršćani, kršteni u Isusovo ime. Ne sramotimo to Ime tim besmislenim riječima: ja sam bolji, ja sam pravi!
Ja te podržavam u tvom odabiru, ako si našao Isusa i Isus tebe u Adventističkoj crkvi, u redu...rasti! Imamo mnogo zajedničkog i na tome treba graditi zajedništvo. Samo se tako možemo svidjeti Gospodinu, jer
"kako je dobro i kako je milo, kao braća zajedno živjeti."

Sestro Izabeleta,

od samog pocetka tvoga javljanja na ovom forumu, primetio sam, hvala Bogu, da se ti izdvajas od svih nas, ali ne po zlu nego po dobru. Tvoji komentari su uvek na visini i uvek se kuolturno i preimerno obracas sagovorniku i tvoje izjave su uvek duhoivno orjentisanji sto je za pohvalu.
Kad bismo mi isticali vrline jedni drugij i gajili ono sto nam je zajednicoko, a to je mnogo vise nego sto nas deli, bili bismo duhovno mnogo jaci nego sto jesmo.
Kakav bi to bio blagosolov kad bismo se ujedinili u molitvi jedni za druge umesto kleveta, osuda.


Sve najbolje
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Ovo što si napisala je sasvim u duhu hriščanstva, bar onom duhu kakvog deklerativno ispovijedate.
Kada sam otvorio ovu temu, otvorio sam je sa namjerom da se upoznamo sa jednom hriščanskom crkvenom zajednicom, koja se dosta razlikuje od onoga što obično podrazumijevamo pod hrišćanstvom. Merđutim, ova tema se pretvorila u svađu, prepucavanja, vrijeđanja i nadmudrivanja ko je prava, a ko kriva vjera. To nije ni malo hrišćanski. Mislim da se rasprave o razlikama u poimanju Biblije mogu voditi na mnogo konstruktivniji i tolerantniji način.
Vrijeme je da malo spustite loptu, jer ste se ionako počeli ponavljati i što je najvažnije, da se prestanete vrijeđati i da, ako je moguće, rasprave vodite u duhu koji zagovarate.


Slazem se.
Ja sam samo odgovarao na pitanja koja su pojedini ponavljali po ko zna koji put, navaljujuci do besvesti.
Ako sam u tome prenaglio ja se licno izvinjavam u svoje ime...
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2011
Poruka
1.562
Vukovi u jagnjećoj koži

Slazem se.
Ja sam samo odgovarao na pitanja koja su pojedini ponavljali po ko zna koji put, navaljujuci do besvesti.
Ako sam u tome prenaglio ja se licno izvinjavam u svoje ime...
Sada mi je jasno odakle onoliko Copy/Paste taktike. Spamovanja, vređanja. Mada sve sam to video od Adventista na drugim forumima. Prvo idu klasičan marketing, kao najbolja, prava, jedina, od Boga podignuta Crkva...... a kada se pojave ljudi koji dobro poznaju Adventizam i Bibliju, onda se prelazi na ovu taktiku. Mnogo ste lukavi.
Ali ima i za to leka - Bog !
Naći će On načina da vas ogoli do kraja. Ne veseli se prerano.
Ima i drugih foruma, ima i blogova, ima i sajtova................ima Bog još 10 metoda da svet upozna sa vama. Tako da žao mi je što sam te razočarao. Ali proći ćete kao Svedoci. Sve će se saznati o vama.
A kakvi ste najbolje se vidi po tome kakao krijete vaš prljav veš:
Idemo dalje da vidimo koliko to jeresi imaju Adventisti.
Takođe da vidimo koliko su Adventisti iskreni u svom nastupu, i koliko žele da upoznaju druge sa njihovom ’’naukom’’ ?
Pitanje za Miku i Laodikeju:

Šta nam možete reči o VREMENU MILOSTI !?
Kada ono počinje i kada ono prestaje. Onako kako naučava Crkva ASD ?
Da vidimo da li vam je to Biblijsko naučavanje ili možda ljudsko !

Pozdrav, hvala.

Nikada niste odgovorili na ovaj moj post a savršeno znate o čemu se radi.
Ali pošto je i to JERES Adventne Crkve, to preskačete.
To su Adventisti !
Pozdrav.
 
Poslednja izmena:
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107

To je zamena teze, i prebacivanja odgovornosti na druge.
Vredjanja nije bilo sa moje strane ni u kom slucaju, a ko se ovde gnevi to se lako moze uociti, i ko napada i vredja na sva zvona..
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2011
Poruka
1.562
Poniznost, poniznost, brate Laodikeja.
Svi se mi molimo i to istom Bogu, čemu toliko nesloge?! Očito je da ne molimo dobro i da se učinci dobrog duha ne vide na nama. Ja govorim u množini, jer svjesna sam da smo svi u traženju. Istina, našli smo, budući da svatko od nas pripada drugoj crkvi, ali svi smo kršćani, kršteni u Isusovo ime. Ne sramotimo to Ime tim besmislenim riječima: ja sam bolji, ja sam pravi!
Ja te podržavam u tvom odabiru, ako si našao Isusa i Isus tebe u Adventističkoj crkvi, u redu...rasti! Imamo mnogo zajedničkog i na tome treba graditi zajedništvo. Samo se tako možemo svidjeti Gospodinu, jer
"kako je dobro i kako je milo, kao braća zajedno živjeti."
Ako Ga je Laodikeja našao (Isusa), šta misliš da li su ga OSTALI u Adventističkoj Crkvi našli.
Upoznala si se bar malo sa naukama Adventističke Crkve. Šta misliš koliko će se ljudi spasiti iz te Crkve ?
Šta misliš sa takvom naukom koliko nanovorođenih takva Crkva napravi?
Šta misliš zašto je Hrist bio onako oštar u razgovoru sa Farisejima ?
Pa i Jovan Krstitelj ?...........
Jer neće , a i žao im je da neko završi u krivoj religiji !
I ja ću sve učiniti da neko ne završi u Adventizmu. Od toga na Zemlji ja nemam ama baš ništa ! Samo muku ili nevolju. I radost ako sam nekog spasio Adventizma. Normalno i Mormona i Jehovinih svedoka.
A ti sestro, propagiraj i dalje ljubav,mir, nemojte, volite se, poštuj te se, ....... Od toga nema ništa. Jer te neće poslušati. Sve već to ima u Bibliji, ito mnogo bolje opisanio, pa vidiš koliko je vredelo.
Vukovi su to u jagnjećoj koži, i sve će učiniti ne bi li nekog uvukli u svoju Crkvu. Ali nebeske sile su 24 časa dnevno prisutne na Zemlji i svako mora da radi po svojoj savesti i mora izabrati svoj put, a time i stati na stranu jedne od tih dveju sila.
Ti si izabrala taj tvoj, ja svoj, ostali svoj............... a na Nebu ćemo videti koji je bio najispravniji.
Hvala na postu.
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2011
Poruka
1.562

To je zamena teze, i prebacivanja odgovornosti na druge.
Vredjanja nije bilo sa moje strane ni u kom slucaju, a ko se ovde gnevi to se lako moze uociti, i ko napada i vredja na sva zvona..

Znamo, znamo, ne moraš da nam se pravdaš:


Adrian, sada si sam dokazao ono sto sam ja i pretpostavljao, da si prevaren od samog sotone i da te on nadahnjuje silom prevare da ne samo govoris ludosti tumaceci rec Bozju po svom licnom nahodjenju, vec i svesno lazes, jer si napisao jednu krajnje gnusnu neistinu, a to je da Adventisti i slicni njima zabranjuju svojim sledbenicima da se zene ( ako sam te dobro razumeo )......

Šardu.
Opet si namerno sve izokrenuo i pomešao.
Ja ti dam sve biblijske dokaze a ti namerno preko njih prelaziš.

Dao sam ti dokaze koji zakon je prestao da važi Hristovim dolaskom, pred kojim zakonom Hristos danas posreduje u nebeskoj svetinji nad svetinjama, o kojim zapovestima govore novozavetni pisci kada upućuju na držanje zapovesti, koji zakon će biti merilo na sudu, šta je pečat Božji, itd.
Ti ne želiš istinu već želiš po svaku cenu da zadržiš svoja mišljenja, tebe ono što kaže biblija ne zanima, jer odavno bi prihvatio neosporive biblijske činjenice koje ti se iznose, dakle tvoje pobude su razotkrivene, jer nemoguće je da čovek ne vidi nešto što je jasno kao dan.

Nazalost tako je, lazljivost se tako prirodno ispoljava kod Sardya da on to svesno cini.
Sta onda misliti o takvom coveku, i kako verovati onome sto napise kada se on ne pridrzava osnovnih principa morala vezanih za istinoljubivost bez obzira na cenu.
Istina ili laz se prepoznaju i u duhu izgovorenih odnosno napisanih reci, tako da u slucaju Sardya tu je sve jasno...a kao sto sam rekao meni ga je iskreno zao..

Pozdrav

Sardu, nemoj da se glupiras i da pises takve stvari, za coveka koji govori da ima istinu to je sramota, mani se praznih reci i osudjivanja koja ne stoje na cvrstim temeljima i nemoj nazivati istinu da je laz a laz istina.

Obrati se Bogu celim srcem jer vidim da si u svezi nepravde, to se jasno pokazuje u onome sto pises.

Svi potrebni argumenti u vezi ovih tema o kojima se diskutovalo su ti dati, zato je neosnovana tvoja tvrdnja da nema nikakvih argumenata.
U meni nema nikakvog navodnog ponosa, jer upravo je suprotno, tebi ponos ne dozvoljava da prihvatis tako jasna ucenja Bozje reci, vec je zrtvujes radi svoojih licnih filozofija koje su apsurdne, bolesne.

Neka ti Gospod pomogne da ti se otvore oci jer si trenutno slep za istinu..

Pozdrav

Sardu, radis isto ono sto su neki radili pre tebe, postavljas sebe kao autoritet istine i govoris MI SMO HRISCANI A ADVENTISTI NISU.. da li si pitao Gospoda da li je ova tvoja tvrdnja ispravna, naravno da nisi.
Prema tome ova tvoja izjava nema nikakvog znacaja jer nije proistekla iz Bozanskog osvedocenja, vec je proizvod tvog subjektivnog misljenja, a ti si samo smrtan covek koji ne na sto je levo sto li desno ( ka sto kaze rec Bozja ), pa zasto bi tvoja rec ili misljenje bilo presudno, posebno sto ono sto ti i ostali govorite nije u skladu sa jasnim otkrivenjima Bozje reci, vec vase puko nerazumevanje biblijskih istina, sto kao proizvod donosi izvrtanje biblijskog teksta i nametanje onoga sto u njemu uopste ne stoji.

Sto se tice odgovora koje am dao oni se nalaze pod brojem 1233, 1255, 1258, 1277, 1279, i na ko zna jos koliko mesta na forumu u ranijim diskusijama o zakonu, suboti, sustini Hristove zrtve, itd..itd..


.....Odgovor za Izabeletu.

Izabeleta, verujem da si pametna osoba, i da nisi od onih koji donose zakljucke na osnovu tudjeg misljenja ako nisi ispitala da je ono ispravno, pa cak i ako shvati da je nesto u skladu sa istinom covek ima slobodnu volju da li ce to usvojiti ili ne..

S tim u vezi, smatram da su Sardyjeve izjave potpuno pogresne i nedobronamerne, posebno o ljubaznosti i nekakvom pokazivanju pravog lica nakon odredjenog vremena..i slicno, sto su najprljavije lazi koje jedno ljudsko bice moze da izgovori..ali Sardy izgleda nema ni malo savesti kada nesto pise, a o ljubavi da ne govorim, jer ljubav mu je samo po potrebi na usnama ali ne i u srcu, a osudjuje druge za nedostatak ljubavi da bi opravdao svoj licni..
Osim toga, iz ranijih postova moze se videti koga je obuzimao bes zbog toga sto se njegova rec nije prihvatila, ali ja u tome nemam nista licno i sud prepustam Bogu.

Sto se tice toga da je Katolicka crkva bludnica opisana u otkrivenju Jovanovom, istina je, to je ono o cemu biblija govori, ali ja to ne kazem zato sto nekoga mrzim, ili zato sto Adventisticka crkva ima nesto licno protiv Katolika onako kako je to prikazao Sardy, ne vec zato sto je to biblijska istina, i na svakome je da se moli Bogu pa da mu on to otkrije Svojim Duhom.
Ja licno smatram da u okrilju Katolicke crkve ima mnostvo dobrih Katolika, uistinu dobrih ljudi.
U tom smislu izraz Bludnica se odnosi na institucijua a ne na same ljude, ljudi mogu biti zavedeni od strane institucije sto ne znaci da su oni losi ljudi.

Dakle, Sardyjeve izjave su srocene sa zlom namerom, sa ciljem blacenja i diskreditovanja Adventista kao pojedinaca.
Pitanje je kakav on odnos ima sa svojom okolinom, sa roditeljima, komsijama, sa ljudima na ulici, jer covek koji ovakve optuzbe i to lazne iznosi ovde javno, pitanje je kakav je to karakter u svakodnevnom zivotu.

Tebi zelim svako dobro - Pozdrav

Wanhelsing i ostali.

Mene licno ne zanima koliko ce Adventista otici u Ekumenizam, da li ce praviti kompromise sa ovom ili onom crkvom, ili klanjati se neznam kome, jer takvih pojava ce biti, i Ellen White upravo govori o tome da ce cele lokalne crkve otpadati od Boga odnosno da u njima nece biti ni jedan spaseni vernik.
Cinjenica o kojoj govori i Alberto Rivera u svojoj knjizi Vatikanske ubice je upravo ta, da je Adventisticka crkva bila jedna od prvih u kome su ubaceni Jezuiti sa ciljem da podrivaju samu organizaciju i rukovodstvo crkve.
Moj stav je da nikada cela crkva nece biti spasena, vec samo oni koji stvarno zive onako kako ispovedaju.

U bibliji postoji jedan izraz OSTATAK kada se govori o maloj grupi vernih u odnosu na ceo svet ili crkvu kao takvu:

"И послије ћу излити дух свој на свако тијело, и прорицаће синови ваши и кћери ваше, старци ће ваши сањати сне, младићи ће ваши виђати утваре.И на слуге ћу и на слушкиње у оне дане излити дух свој;И учинићу чудеса на небу и на земљи, крв и огањ и пушење дима.Сунце ће се претворити у таму и мјесец у крв прије него дође велики и страшни дан Господњи.И сваки који призове име Господње спашће се; јер ће на гори Сиону и у Јерусалиму бити спасење, као што је рекао Господ, и у остатку који позове Господ" ( Joilo 2. 28 - 32 )

U ovome je sadrzana sustina problema globalnog Adventizma kao takvog, i svih drugih crkava.

Takodje u bibijskoj terminiologiji postoji pojam otpada koji ce se desiti u poslednje vreme u okrilju crkava, gde ce jedni otici na jednu stranu, a ostali prihvatiti Adventnu vest i ostati u veri i iscekivanju Hristovog dolaska.
Ja licno verujem da ce se ovaj otpad ili takozvano resetanje dogoditi i unutar Adventizma kao prave Bozje crkve, u kome ce pre kraja vremena milosti Bog odvojiti kukolj od psenice, gde ce jedna odredjena grupa otici u svet pa prema tome i prihvatiti zakone koji ce proisteci iz Vavilona, dok ce druga primiti Silu Svetoga Duha i izaci sa poslednjom porukom milosti svetu i vescu o skorom Hristovom dolasku u slavi

Prema tome, svo vase prilaganje razlicitih fotografija ili dokaza protiv Adventizma padaju u vodu, jer ne poznajete hronologiju buducih dogadjaja, niti teznju sotone da diskredituje i unisti Bozji narod - Ostatak.



Dakle vi radite posao Sotone neprijatelja i ako toga niste svesni, ali to je tako.

Neka vam Gospod pomogne da vam se otvore oci, jer je ocigledno da radite na rusenju njegovog carstva..
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2010
Poruka
2.919
Има тих обелиска код њих на претек, ја сам ставио линк на другој теми, али могу опет да поновим и овде. Они то не виде, али зато виде све остале и налазе им мане да су "вавилонци", а нема изворнијих од њих. Ево једне сличице која стоји у Лома Линди (код њих самих), а "духовно је наслеђе првих адвентиста. Један породични обелиск за породицу Вајт.

http://
archives.llu.edu/cdm/singleitem/collection/wephotos/id/1129

White_Family_gravesite_where_Ellen_G_White_is_buried_Oak_Hill_Cemetary_Battle_Creek_Michigan.jpg

Још много више њихових "невавилонских" обелиска:

http://www.
jesusisfreedom.net/secret-worship-to-sun-god-ra-in-churches-and-temples.html

А шта ћемо за клечање пред обелиском (наводно пред Христом)? Зар ви нисте против икона и слика, клањања и служења?

Адвентисти клече пред обелиском.jpg

То је та црква где клањају.jpg
ОБЕЛИСК, ПИРАМИДА И соларни диск у Форест Лејк адвентистичкој цркви, Апопка, Флорида

Merđutim, ova tema se pretvorila u svađu, prepucavanja, vrijeđanja i nadmudrivanja ko je prava, a ko kriva vjera. To nije ni malo hrišćanski. Mislim da se rasprave o razlikama u poimanju Biblije mogu voditi na mnogo konstruktivniji i tolerantniji način.
Vrijeme je da malo spustite loptu, jer ste se ionako počeli ponavljati i što je najvažnije, da se prestanete vrijeđati i da, ako je moguće, rasprave vodite u duhu koji zagovarate.

Можемо ми говорити лепим речима и умиљавати се једни другима, а то све делује лицемерно и дволично. Ја бар нисам такав. Са друге стране имамо секту која управо са таквим тоном лови људе у своје редова, а у томе се крије каснија "индоктринација" која одступа од хришћанских учења.

Мало је нереално да неко ко не верује (а ако Бог да - да поверује) суди шта је хришћански или шта личи на хришћански. Не може хришћанин да се мења у складу са модерним временима, да говори Њу ејџ заблуде: сви смо ми добри, сви смо у истини, сви можемо заједно различитим путевима до истог циљаи сл. То не бива, јер истина и лаж никада не могу заједно. То није Јинг-Јанг заблуда да постоји баланс, већ те две стране теже једна другу да сатру.

Дакле, откривати оно што нека секта крије од јавности можда некоме није право и ми делујемо као лоши момци, али ако бар једном човеку помогне да види ко су они који се представљају за једно, а у ствари су друго, ми смо постигли нешто.


У реалном животу наравно да бисмо помогли сваком адвентисти као и сваком другом човеку, али се не сме пристати на јерес (криво учење), а то је нешто што безбожник не разуме и нема никакве везе са његовим светом без Бога. То је искључиво хришћанска борба (са јересима), само да се не би људи окретали за разноразним злонамерним сектама, а Црква се са тим бори скоро од самог оснивања. Ту се нико није мешао од безбожника, већ су одржавани Сабори да се одређена јерес осуди и одреде јасне смернице управо због таквих новопечених "пророка".

5. Онда усташе неки од јереси фарисејске који беху веровали, и говораху да их ваља обрезати, и заповедити да држе закон Мојсијев.
6. А апостоли и старешине сабраше се да извиде ову реч.
7. И по многом већању уста Петар и рече: Људи браћо! Ви знате да Бог од првих дана изабра између нас да из мојих уста чују незнабошци реч јеванђеља и да верују.
8. И Бог, који познаје срца, посведочи им и даде им Духа Светог као и нама.
9. И не постави никакве разлике међу нама и њима, очистивши вером срца њихова.
10. Сад дакле шта кушате Бога и хоћете да метнете ученицима јарам на врат, ког ни очеви наши ни ми могосмо понети?
11. Него верујемо да ћемо се спасти благодаћу Господа Исуса Христа као и они.
12. Онда умуче све мноштво, и слушаху Варнаву и Павла који приповедаху колике знаке и чудеса учини Бог у незнабошцима преко њих. (Дела 15)


Много је вукова и лисица било за ових 2000 година, тако да мени заправо није ни битно што ће ме неко ко хули на Бога окарактерисати као оваквог или онаквог. Колико ли сам ја мањи од Њега! Довољно ме и ови секташи вређају.

Лепа реч и прекоравање подједнако могу помоћи, детету се лепо говори, али му се некада и говори строго, прекорева се лоше дело, лоше речи, лоше мисли, а све на добробит душе тог детета. Тако и хришћани лепо говоре, али и критикују на добробит браће и сестара, не из мржње. Ако ти је стало до некога, ти ћеш га некада и искритиковати, а ако ти није стало правићеш се слеп и глув иако видиш да тај неко иде у пропаст (и још повлачи друге са собом). А ко како тумачи, то је мање битно. Ко види добру и искрену намеру, њему не треба цртати.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
11.05.2011
Poruka
1.251
Ako Ga je Laodikeja našao (Isusa), šta misliš da li su ga OSTALI u Adventističkoj Crkvi našli.
Upoznala si se bar malo sa naukama Adventističke Crkve. Šta misliš koliko će se ljudi spasiti iz te Crkve ?
Šta misliš sa takvom naukom koliko nanovorođenih takva Crkva napravi?

Sarrdy,
Nisam siguran da ce ti Izabeleta odgovoriti pa ajde da ti ja odgovori
m
Ja mislid da ce se SVI DO POLEDNJEG
iz Sarrdyjeve sekte spoasti, a evo zasto:
Ne veruju u Sveto pismo. Javno se odricu Statrog zaveta a ko odbacije Stari zavet, odbacuje i novi, jer u Novom zavetu je savet da proucavamo i verujemo u PISMA a to je u ono vreme bio smao Statri zavet.
Oni ce se spasti i zato sto veruju da je Htristos
andjeo spot postavlja pitanje Hristovog Boznastva.
Jos vi
se ce se spasti zato sto odhbacuju Hrista kao jedinog posrednika. Izvini umorio sam se za sada ovo ti je dosta.
----------------


I ja ću sve učiniti da neko ne završi u Adventizmu.
Pa to nam je odavno jasno da si ti dosao ovde samo da opadas i npadas Adventiste da bi sacuvao druge da ne postanu adventisti, ali nemas ih gde pozvati, a ti to i ne radis, jer si i sam izgubljen.
Da li znas koje mnogo pre tebe poceo da vrsi sluzbu klevetniksa?
Pa nekqa ti je sa srecom. "Ako sepas slepca vode oba ce u jamu pasti".
Ali za tebe to nije vazno, vazno je da si ti "sigurno" "spasen"?
-------------------


Od toga na Zemlji ja nemam ama baš ništa ! Samo muku ili nevolju. I radost ako sam nekog spasio Adventizma. Normalno i Mormona i Jehovinih svedoka.

Ma da si ih mogao spasiti i od svoje jeresi tek tada bi bio pun pogodak.
-------------

A ti sestro, propagiraj i dalje ljubav,mir, nemojte, volite se, poštuj te se, ....... Od toga nema ništa.

Sarrdy, znamo mi unapred da od toga za tebe "nema nista". Tebe ne zanima mitr, ljubav, radost, dobrota, poniznos sto s e na veliko otkr8iva kod sestre Izabelete, tebi je samo ci;lj da zameces svadju i vredjas ljude.
Ali pored svega, glavno je da si "spasen", a drugi nasigurno nisu. Jeli tako?
Vazno je da znas da upires preste kako su drugi veliki gresnici. Secas li se molitve fariseujsa i carenika. Sta je reako farisej? "Hvalim te Boze sto nisma kao ostali ljudi..." Pa rekao je istinu, i nije.
.
Vukovi su to u jagnjećoj koži, i sve će učiniti ne bi li nekog uvukli u svoju Crkvu.

Vukovi! Mi smo misalili da si se ti pokajao i obratio a ti si jos sa vukovima.
Odkuda to da si umesto sekta napisao rec Crkva i to velikoim slovom?
Da nisi poceo da se kajes?

Ali nebeske sile su 24 časa dnevno prisutne na Zemlji i svako mora da radi po svojoj savesti i mora izabrati svoj put, a time i stati na stranu jedne od tih dveju sila.
Ti si izabrala taj tvoj, ja svoj, ostali svoj............... a na Nebu ćemo videti koji je bio najispravniji.

Sarrdy, otkuda sada to da cemo na nebu videti koje izabrao ptravi put kad si ti vec zauzeo mesto SUDIJE i na sva usta izrices presudu? Objasni nam zbog cega tako radis? jel ne mozes cekati na Bozji sud pa si stvari uzeo u svoje ruke, ili mislis da ces ti to najbolje presuditi, bolje i od Sveznajucega?


Molim se Bogu za tebe jer si u velikoj opasnosti.

Pored svega zelim ti sve najbolje i da ti se milostivi Bog smiluuje da Ga upoznas i da upoznas istinu, jer to u sta sada vetrujes znaj da nije istina.
 
Natrag
Top