Adventisti

Član
Učlanjen(a)
11.05.2011
Poruka
1.251
POSTOVANJE BRACO I SESTRE FORMASI

Video sam da me trazite, izgleda da su me neki od vas i sanjali.
Najpre da vma kaze razlog zasto me nije bilo na forumu. Bio sam 10 dana nap utu. Ponekad sam ugrabio malo vremena da se javim ali samo na kratko.

Drugo sto je najvaznije, resio sam da napravim pregled naseg ucesca na ovoj temi i to mi je uzelo 5 punih dana.

Tema Adventisti izgleda da je najuspesnija tema na ovom forumu.
Otvoriuo ju je urednik Jurivaka 12.08.2010, pre dve godine, kojoj je on da i uvod. Neki od vas rekste da je Jurivaka deista, ako sam to dobro zapamtio, a ja vam kazem da je on bolji hriscaninin od mnogih nas na forumu. On je bez ikakvog uvelicavanja ili podcenjivanuja dao odlican istorisi uvod ovoj temi sto je za pohvalu.

Kao sto i sami vidite, do sad je prilozeno 2,430 postova, a temu je posetilo 48,480 ljudi. Ovo je odlican uspeh.

Secate se vi koji ste od pocetka bili na ovoj temi, neko od pravoslavaca predlozio je da se svi pravoslavni povuku i da na taj nacin sprece svaku diskusiju. On se ubrzo i jeste povukao, ali vi ste i dalje ostali i mi vam se od srca zahvaljujemo.

Iako su mnogi od vas ovde imali zadatak da nas kritikuju da bi umanjili uticaj Hriscanske adventisticke crkve, neki su nas cak i vredjali, ali pored svega toga vi ste nam bili od velike pomoci i mi vam se zahvaljujemo. Vi ste nam u toku ove dve godine dali priliku da javno govorimo o svom verovanju, a to je za hriscane veoma vazno. Isus je rekoa: “Vi ste videlo svetu”, i mi se trudimo da to i budemo.

Ovo su teme koje su najvise bile na udaru

Tema o suboti uvrstana je u 150 postova, sto pokazuje veliki intererds vecina ucesnika za ovaj predmet.

Preko 93 posta su uzela u obzir Bozji zakon, on je drugi po redu.
O gresima koje drugi jarac nosi stoni raspravljalo je 31 post.
O Eleni Vajt bavili su se 28. postova, o nedelji 26, o desetku 20.
U 37 postova izneli smo Adventisticki hriscani veruju. U 18 postova diskutoivali smo o Hristovom Bozanstvu, a u 11 o Trojstvu.

Generalno obelezje
U vecini slucajeva, postavljana su beskonacno ista pitanja na koja je sledio skoro isti i odgovor, tako da su to bila nekorisna ponavljanja. Vecina od nasih sagovornika su kopirali i pejstirali iste tekstove koji cesto nemaju veze sa predmetom. To se da primetiti posebno u poslednjih nekoliko meseci.
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2010
Poruka
2.919
"Iako su mnogi od vas ovde imali zadatak da nas kritikuju da bi umanjili uticaj Hriscanske adventisticke crkve, neki su nas cak i vredjali, ali pored svega toga vi ste nam bili od velike pomoci i mi vam se zahvaljujemo."


Хоћеш да кажеш: неке смо чак и вређали? Ми да умањимо утицај ваше секте? Ако добри Бог да, па и да има значајнијег ефекта ово наше доказивање да вам је наука изврнута и јеретичка. Да се још нека душа ослободи вашег јарма или да не падне нова у јерес вашег учења.

Само да кажем још реч-две за оне који су напустили ваш култ: не бојсте се да говорите отворено о тој секти, немате чега да се стидите. Нисте ви отпали од вере, ви сте се ослободили јереси. Нисте се ви одрекли Христа ако сте напустили ту америчку сектурину која лови душе свуд редом.

И још каже да је њих неко вређао, срамота. Треба ли да убацим какве сам све епитете добио од вас? Да сте критиковали и вређали институцију, па и некако, али ви сте лично неке форумаше отворено вређали.
 
Član
Učlanjen(a)
11.05.2011
Poruka
1.251
UZROCI NESPORAZUMA

U diskusiji cesto smo dolazili do nesporazuma pa cak i do siukoba. Zasto?
Prvo, mi Adventidsti mislili smo da razgovaramo sa pravolsavcima cije verovanje nam je poznato; medjutim, kroz diskusiju saznali smo ono sot pre toga nismo znali, da ovi pravoslagvci nisu isti kao oni koje smo ranija poznavali.

Brat Gera nas je prijatno iznenadio kada je izjavio da odbacuje sedmi Vaseljesnki sabor koji je konacno uspostavio ikone u Crkvi, da je on odbacio ikone i da im se vise ne klanja. To je bar za mene nesto novo, da pravoslavac odbaci ikone. Medjutim, verujem da je brat Gera u pravu.
Adrian uopste nema pravoslavni koncept vetrovanja, nego blizi je protestantima. On ne istice dobra dela, sto obicno cine pravoslavni, nego istice veru u Gospoda Isusa Hrista, tako on je blizi nama nego pravoslavnima. To je jako vazna tacka hriscanskog verovanja od kog zavisi spasenje. Mozda je to zbog toga, kao sto je sam Adrian izjavio, da je ranije pripadao nekakvoj sekti. To je zaista dobro i pravilno verovanje koje je i za nas veoma vazno.

Tesko je ustanoviti u sta veruje Sarrdy. On je jasno izjavio vise puta da odbacuje Statri zavet. To stvara veliku teskocu, jer mi predpostavljamo da svi Htriscani priznaju cello Sveto pismo. Mi iznesemo argumente, a on samo kaze, to je iz Statrog zaveta, ali kad se on nama suproti i te kako se hvata i Starog zaveta. Sarrdy takodje veruje da je Isus Atrhadjel Mihalno sa cime se udruzuje sa Jehovinim svedocima. Sve to ukazuje da mi nemamo diskusiju sa pravoslavnima koje mi poznajemo od ranije, nego to je neka nova vrsta pravoslavlja.

Vanhelsing odbacuje vaznu istinu da je Hristos “Posrednik Boga i ljudi”, 1. Tim 2,5, iako je to posebno i jasno izrazeno u Novom zavetu; dok Adrian priznaje da je Hristos Posrednik Boga i ljudi. Sve se to ne slaze sa klasicnim pravoslavnim verovanjem koje istice da je i Marija posrednik i svi sveci. Tako vidite da je i medju njima zbrka i trajni nesporazum, ali izgleda da su svi u sukobu sa Prvaoslavnom crkvom. Adrina se cak slaze sa protom Zarkom Gavrilovicem koji na sva usta tvrdi da vrhovima Prevoslavne crkve i drzave vladaju masoni i mafija.

Kako su se nasa braca pravoslavci ovde predstsavili, posto su izjavili da su medjusobno povezani, izgleda da oni pripadaju nekoj novoj sekti, koja se u mnogo cemu ne slaze sa Pravoslavnom crkvom i koja se postepeno odvaja od nje.

Zato cesto u diskusiji, mi Adventisti nismo bili u stanju da od samog pocetka razumemo nase sagovornike, jer oni nisu ono sto smo mi verovali da jesu.

Svima zelim sve najbolje
 
Član
Učlanjen(a)
11.05.2011
Poruka
1.251
"Iako su mnogi od vas ovde imali zadatak da nas kritikuju da bi umanjili uticaj Hriscanske adventisticke crkve, neki su nas cak i vredjali, ali pored svega toga vi ste nam bili od velike pomoci i mi vam se zahvaljujemo."


Хоћеш да кажеш: неке смо чак и вређали? Ми да умањимо утицај ваше секте? Ако добри Бог да, па и да има значајнијег ефекта ово наше доказивање да вам је наука изврнута и јеретичка. Да се још нека душа ослободи вашег јарма или да не падне нова у јерес вашег учења.

Само да кажем још реч-две за оне који су напустили ваш култ: не бојсте се да говорите отворено о тој секти, немате чега да се стидите. Нисте ви отпали од вере, ви сте се ослободили јереси. Нисте се ви одрекли Христа ако сте напустили ту америчку сектурину која лови душе свуд редом.

И још каже да је њих неко вређао, срамота. Треба ли да убацим какве сам све епитете добио од вас? Да сте критиковали и вређали институцију, па и некако, али ви сте лично неке форумаше отворено вређали.

U poravu si Adriane,
i mi smo po neki put vama vratili sto ste nam upakovano poslali, priznajem da ni to nije bilo dobro, ali priznajes li ti da si nas vredjao?
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2011
Poruka
1.562
POSTOVANJE BRACO I SESTRE FORMASI

Video sam da me trazite, izgleda da su me neki od vas i sanjali.
Najpre da vma kaze razlog zasto me nije bilo na forumu. Bio sam 10 dana nap utu. Ponekad sam ugrabio malo vremena da se javim ali samo na kratko.

Drugo sto je najvaznije, resio sam da napravim pregled naseg ucesca na ovoj temi i to mi je uzelo 5 punih dana.

Tema Adventisti izgleda da je najuspesnija tema na ovom forumu.
Otvoriuo ju je urednik Jurivaka 12.08.2010, pre dve godine, kojoj je on da i uvod. Neki od vas rekste da je Jurivaka deista, ako sam to dobro zapamtio, a ja vam kazem da je on bolji hriscaninin od mnogih nas na forumu. On je bez ikakvog uvelicavanja ili podcenjivanuja dao odlican istorisi uvod ovoj temi sto je za pohvalu.

Kao sto i sami vidite, do sad je prilozeno 2,430 postova, a temu je posetilo 48,480 ljudi. Ovo je odlican uspeh.

Secate se vi koji ste od pocetka bili na ovoj temi, neko od pravoslavaca predlozio je da se svi pravoslavni povuku i da na taj nacin sprece svaku diskusiju. On se ubrzo i jeste povukao, ali vi ste i dalje ostali i mi vam se od srca zahvaljujemo.


I mi se tebi Miko zahvaljujemo na obaveštenju:

Da, opet se vraćamo na isto, i sve ste isponova pomešali i smutili, i nezahvalno je vraćati se i pisati ono o čemu je već pisano.
I opet iznova hajka na Adventiste, ipak bi bilo najbolje da se ova tema zakljuca, ili bi bilo najbolje da se ukine cela ova tema Religije na forumu, to je dobronamerni savet uredništvu..


Iako su mnogi od vas ovde imali zadatak da nas kritikuju da bi umanjili uticaj Hriscanske adventisticke crkve, neki su nas cak i vredjali, ali pored svega toga vi ste nam bili od velike pomoci i mi vam se zahvaljujemo. Vi ste nam u toku ove dve godine dali priliku da javno govorimo o svom verovanju, a to je za hriscane veoma vazno. Isus je rekoa: “Vi ste videlo svetu”, i mi se trudimo da to i budemo.


OK, hvala, videli smo da ste VIDELO OVOM SVETU, jer smo svi mi ostali u MRAKU!

Adrian BG:То је "пророк" који је имао више визија него сви пророци заједно. Исписала (преписала) је више речи него велики јудео-хришћански теолози, и изнела је многа богохуљења која се сакривају или избацују из текстова да овакви као ми не можемо да покажемо људима о коме се ту ради.

Postovanje Infamous111. Eto tako se mesa u tudje poslove otpali sektas koji se zove Adrian. On je svoju maldost proveo u nekakvoj sasavoj sekti gde su mu ispirali mozak, pa zato neprestasno prosipa bogohuljenja. Nemoj mu zameriti, nije ni on potpuno kriv,
bila je to teska tortura koja je kao sto vidis ostaviula velike posledice.
------------------



Она је записала да греси праведника прелазе на сотону и да ће он платити казну, што директно напада Христово жртвовање на часном Крсту, тј. Жртвенику где је Бог поднео Жртву за наше грехе.

Adrian prosipa lazi koje u svojoj smutnji ne razume.
Svakako da nas Hristos otkupljuje od nasih greha i Njegovom zrtvom imamo otkupljenje i izbavljenje.

Ali ono o cemu Elen Vajt govori, a to tupavi Adrian ogranicenim i ispranim mozgom ne moze da razume, je simbgol iz Starozavetne svetinje o cemu je rec u:

"I kad ocisti svetinju i sator od sastanka i oltar, neka dovedu jarca zivoga.metnuvsi Aron obe ruke na glavu jarcu zivome i I NEKA ISPOVIDI NAD NJIM SVA BEZAKONJA SINOVBA IZRAILJEVIH I SVE PRESTUPE NJIHOVE, I METNIVSI IH NA GLAVU JARCU ZIVOME i neka ga da coveku odredjenom za to i nekak ga pusti u pustinju. I JARAC CE ODNETI NA SEBI SVA BEZAKONJA NJIHOVA U PUSTINJU." 3. Mojsijeva 16,20-22.


Posto se Adriasn gradi suvis epametnim da kritukoje sve i svakoga; neka nam Adrian objasni koga predstavlja ovaj jarac u starozavetnoj svetinji i kako je on na sebi mogao da odnese sva bezakonja sino0va Izrailjevih za celu godinu?

Cekamo da nakm to Adrian objasni....

Adriane,

volim je kad ti kao navijen eksplorisas pa padnes u trans od besa.
Vidis Adriane, znam i ja da budem nezgodan kao i ti, to je uvek lakse nego biti dostojan i posteno regtaovati
na tudje izazove.
Ucinio si sve da opanjukas Adventiste i Elen Vajt, ali nisi ni svestan da si nam time pomogao da ljudima iznensemo istinu.

Najpre pokusao si da nas napravis masonima, tvrdeci da je slika koju si kasnije pronasao u Kongresnoj bibliotecu ta koju je imao Jakov Vajt, Kad sam prilozio Vajtovu sliku svi su videli da si pokusao da neistinom podvalis adventistima.
Ti pokusavas da objasnis ko su adventisti i ko je bila Elena Vajt.
Zasto ne kazes ljudima ko si ti? Kazi nam o toj sekti u kojoj si proveo mladosti pa si zato tako nastran ispao.

Ti kazes da si krsten kao pravgoslavac, pa sta onda, i ja sam.

Drugo, gde ti je objasnjenje, sta je simbolisalo prenosenje Grega "Bozjeg nartoda" na zivotinju?
I sta znaci da onaj jarac nije zrtvovan, nego je ziv pusten u pustinju.
Kako je on poneo grehe i bezakonja celog Iraizlja za tu godinu?

Svi sada vide da o tome nemas pojma, ali si napao Elen Vajt kao d aaje ona to izmislila.
Da poznajes Bibliju to ti se svakako ne bi moglo desiti.

Adrian, mi proucavamo ceku Bibliju, a ne samo Hristove price.

Cekamo da objasnis ljudima simbol iz Biblije, pa onda kazi ljudima dali je to Elen Vajt izmislila ili je to biblijsko ucenje?

Sve najbolje

OVO JE POSEBNO ZA MOGA NEVBERNOG BRATA ADRIANA

Uzimaj hranu sa malo masti, narocito zasicene masti i holesterola. Procenat kalorija koje poticu od masti ne bi trebalo da predje 30 odsto, a ni da padne ispod 15 odsto. (Diet and Health, p. 13) .....

Sarrdy, je si li ti ovoga jutra jeo bunjevine ili si jos uvek pod drogama?
Ako nemas nista pametnoga da kazes zasto sa takvim glupostima zauzimas prostor na forumu?

Ako se ti, umesto Htritu, molis sotoni onda si u pravu.

Imas li ista dobro da kazes o svome verovanju ili ti je to sve?

Sve najbolje

......
Свако ко се посвети проучавању Библије без утицаја као што је ваш или сличан, може лако да види временом колико се одступа. Али одступа се латентно, да верник и не примети да сте га обрадили веома смишљено и лукаво.

Adriane, da li si ti to iskusio u sekti u kojoj si proveo svoju mladost? Ispiranje mozga izgleda da je bilo suvise grubo i nametljivo.
Da li je tako? Nije valjda da su te preusmeriuli a da ti to nisi ni primetio? Kakva je onda tvoja inteligencija?
---------------------

Прво крећете са истинама, а касније долазе саблазни.

Posto nikad nisi bio adventista, znaci da si to iskusio u bivsoj sekti. Taktika je strana i cudna.
-------------------

На крају као резултат имамо верника који зазире и од поветарца или самог себе.

Zanaci da si ti upravo zbog toga takav.
------------------

Нема ту радости и слободе, јарам сте набацили вашим верницима да не знају ни у шта смеју да погледају, а да им не нађете нешто да их застрашите користећи и злоупотребљавајући Библију

Pa upravu siu, svi mi to primecujemo u tvojuim izjavama, da se ti necemu ne radujes, nego samo gundjaas na druge sto nisu kao sto si ti, a ti si bez vere i nbade i zaista siris duh sumnje i nezadovoljstva.
------------------
.......


Šarrdy:Nemam, nemam. Pa izbroj koliko sam stihova dao iz Biblije u zadnjih 100-nak postova u vezi vaše ‘’nauke’’!
A sektaš se, između ostalog, poznaje i po tome kada nema BIBLIJSKIH ARGUMENATA za svoju jeres, prelazi na insinuacije, vređanja...............


NIKO OVDE NE VRDJA SAGOVORNIKE vise OD TEBE, DA LI TO RADIS ZATO STO SI SEKTAS?
A sto se tice dokasza, jos ih nismo videoli, zivimo u nadi....
Ovo su teme koje su najvise bile na udaru
Tema o suboti uvrstana je u 150 postova, sto pokazuje veliki intererds vecina ucesnika za ovaj predmet.

Preko 93 posta su uzela u obzir Bozji zakon, on je drugi po redu.
O gresima koje drugi jarac nosi stoni raspravljalo je 31 post.
O Eleni Vajt bavili su se 28. postova, o nedelji 26, o desetku 20.
U 37 postova izneli smo Adventisticki hriscani veruju. U 18 postova diskutoivali smo o Hristovom Bozanstvu, a u 11 o Trojstvu.

Generalno obelezje
U vecini slucajeva, postavljana su beskonacno ista pitanja na koja je sledio skoro isti i odgovor, tako da su to bila nekorisna ponavljanja. Vecina od nasih sagovornika su kopirali i pejstirali iste tekstove koji cesto nemaju veze sa predmetom. To se da primetiti posebno u poslednjih nekoliko meseci.
Hvala, što si nam ovo sve javio. Nismo znali.

Pozdrav:

 
Član
Učlanjen(a)
01.02.2011
Poruka
702
POSTOVANJE BRACO I SESTRE FORMASI

Video sam da me trazite, izgleda da su me neki od vas i sanjali.
Najpre da vma kaze razlog zasto me nije bilo na forumu. Bio sam 10 dana nap utu. Ponekad sam ugrabio malo vremena da se javim ali samo na kratko.

Drugo sto je najvaznije, resio sam da napravim pregled naseg ucesca na ovoj temi i to mi je uzelo 5 punih dana.

Tema Adventisti izgleda da je najuspesnija tema na ovom forumu.
Otvoriuo ju je urednik Jurivaka 12.08.2010, pre dve godine, kojoj je on da i uvod. Neki od vas rekste da je Jurivaka deista, ako sam to dobro zapamtio, a ja vam kazem da je on bolji hriscaninin od mnogih nas na forumu. On je bez ikakvog uvelicavanja ili podcenjivanuja dao odlican istorisi uvod ovoj temi sto je za pohvalu.

Kao sto i sami vidite, do sad je prilozeno 2,430 postova, a temu je posetilo 48,480 ljudi. Ovo je odlican uspeh.

Secate se vi koji ste od pocetka bili na ovoj temi, neko od pravoslavaca predlozio je da se svi pravoslavni povuku i da na taj nacin sprece svaku diskusiju. On se ubrzo i jeste povukao, ali vi ste i dalje ostali i mi vam se od srca zahvaljujemo.

Iako su mnogi od vas ovde imali zadatak da nas kritikuju da bi umanjili uticaj Hriscanske adventisticke crkve, neki su nas cak i vredjali, ali pored svega toga vi ste nam bili od velike pomoci i mi vam se zahvaljujemo. Vi ste nam u toku ove dve godine dali priliku da javno govorimo o svom verovanju, a to je za hriscane veoma vazno. Isus je rekoa: “Vi ste videlo svetu”, i mi se trudimo da to i budemo.

Ovo su teme koje su najvise bile na udaru

Tema o suboti uvrstana je u 150 postova, sto pokazuje veliki intererds vecina ucesnika za ovaj predmet.

Preko 93 posta su uzela u obzir Bozji zakon, on je drugi po redu.
O gresima koje drugi jarac nosi stoni raspravljalo je 31 post.
O Eleni Vajt bavili su se 28. postova, o nedelji 26, o desetku 20.
U 37 postova izneli smo Adventisticki hriscani veruju. U 18 postova diskutoivali smo o Hristovom Bozanstvu, a u 11 o Trojstvu.

Generalno obelezje
U vecini slucajeva, postavljana su beskonacno ista pitanja na koja je sledio skoro isti i odgovor, tako da su to bila nekorisna ponavljanja. Vecina od nasih sagovornika su kopirali i pejstirali iste tekstove koji cesto nemaju veze sa predmetom. To se da primetiti posebno u poslednjih nekoliko meseci.
sve sto mogu reci to je:Ha.ha,ha,ha,ha!!
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2011
Poruka
1.562
Spam !

UZROCI NESPORAZUMA
Neiskrenost, lukavost i spamovanje Adventista Sedmoga Dana. Najprostije rečeno.

U diskusiji cesto smo dolazili do nesporazuma pa cak i do siukoba. Zasto?
Prvo, mi Adventidsti mislili smo da razgovaramo sa pravolsavcima cije verovanje nam je poznato; medjutim, kroz diskusiju saznali smo ono sot pre toga nismo znali, da ovi pravoslagvci nisu isti kao oni koje smo ranija poznavali.

SPAM !
Tema je Adventisti !
A ne šta ste vi mislili ko smo mi i šta smo. Jer tim načinom razgovora mi nikada nećemo OTKRITI u šta veruju Adventisti, i ko su oni zapravo. A TAKO NERAZOTKRIVENI, će ostati kao jedna opasna paukova mreža za lakoverne građane !


Brat Gera nas je prijatno iznenadio kada je izjavio da odbacuje sedmi Vaseljesnki sabor koji je konacno uspostavio ikone u Crkvi, da je on odbacio ikone i da im se vise ne klanja. To je bar za mene nesto novo, da pravoslavac odbaci ikone. Medjutim, verujem da je brat Gera u pravu.
Adrian uopste nema pravoslavni koncept vetrovanja, nego blizi je protestantima. On ne istice dobra dela, sto obicno cine pravoslavni, nego istice veru u Gospoda Isusa Hrista, tako on je blizi nama nego pravoslavnima. To je jako vazna tacka hriscanskog verovanja od kog zavisi spasenje. Mozda je to zbog toga, kao sto je sam Adrian izjavio, da je ranije pripadao nekakvoj sekti. To je zaista dobro i pravilno verovanje koje je i za nas veoma vazno.

SPAM !
Adventisti su majstori spama. To smo se uverili 1.000 puta, tako da nam to više ne moraš pokazivati i otkrivati. Vrati se temi. Niste odgovorili na najmanje 100 pitanja u poslednjih 20-30 stranica, a znaš da nam ovde daješ istorijat u šta veruje Gera i Adrian.
Da te podsetim poo 1.000 put – TEMA JE ADVENTISTI.


Tesko je ustanoviti u sta veruje Sarrdy. On je jasno izjavio vise puta da odbacuje Statri zavet. To stvara veliku teskocu, jer mi predpostavljamo da svi Htriscani priznaju cello Sveto pismo. Mi iznesemo argumente, a on samo kaze, to je iz Statrog zaveta, ali kad se on nama suproti i te kako se hvata i Starog zaveta. Sarrdy takodje veruje da je Isus Atrhadjel Mihalno sa cime se udruzuje sa Jehovinim svedocima. Sve to ukazuje da mi nemamo diskusiju sa pravoslavnima koje mi poznajemo od ranije, nego to je neka nova vrsta pravoslavlja.

SPAM.
Najmanje 10 X sam ti rekao otvori temu Šarrdy, pa tamo postavljaj ovakve postove, a ovde odgovaraj u šta veruju ADVENTISTI.


Vanhelsing odbacuje vaznu istinu da je Hristos “Posrednik Boga i ljudi”, 1. Tim 2,5, iako je to posebno i jasno izrazeno u Novom zavetu; dok Adrian priznaje da je Hristos Posrednik Boga i ljudi. Sve se to ne slaze sa klasicnim pravoslavnim verovanjem koje istice da je i Marija posrednik i svi sveci. Tako vidite da je i medju njima zbrka i trajni nesporazum, ali izgleda da su svi u sukobu sa Prvaoslavnom crkvom. Adrina se cak slaze sa protom Zarkom Gavrilovicem koji na sva usta tvrdi da vrhovima Prevoslavne crkve i drzave vladaju masoni i mafija.

Kako su se nasa braca pravoslavci ovde predstsavili, posto su izjavili da su medjusobno povezani, izgleda da oni pripadaju nekoj novoj sekti, koja se u mnogo cemu ne slaze sa Pravoslavnom crkvom i koja se postepeno odvaja od nje.

Zato cesto u diskusiji, mi Adventisti nismo bili u stanju da od samog pocetka razumemo nase sagovornike, jer oni nisu ono sto smo mi verovali da jesu.

Svima zelim sve najbolje
SPAM.
Nije tema Vanhelsing G, i ostali pravoslavci, već ADVENTISTI.
Tako da posle ovog posta počinjem ozbiljno da sumnjam u ovu tvoju poruku na karaju reksta :’’ Svima zelim sve najbolje ‘’.
Jer da želiš držao bi se teme, jer je naša najveća želja na ovoj temi da upoznamo SVE građane ko su Adventisti i kakva im je nauka.
Crkva koja sebe predstavlja kao jedina, prava i istinita Crkva od Boga podignuta, bi morala ne da spamuje temu na kojoj se priča o njoj i da ne odgovara na pola pitanja, VEĆ DA JEDVA ČEKA DA SE GOVORI O NJOJ !
A vi čim izbegavate, da pričate o vašoj Crkvi, ne odgovarate na naša pitanja i spamujete,... - Meni sve govori sa kim imam posla. A koliko vidim i ostalima.

Pozdrav
 
Učlanjen(a)
10.10.2011
Poruka
89
Ma džaba vam je u šta vjerujete kad ne poznate riječ istine.
Jer reče im - Ovce moje poznaju Glas svoga pastira -
 
Natrag
Top