Adventisti

Član
Učlanjen(a)
01.02.2011
Poruka
702
Mikane posto ne volim mnogo da pisem evo ti jedan filmcic koji ce ti objasniti ko ste i sta ste! mislim na tvoju crkvu,jer ako posadis krompir krompir ce i da izraste nemoze tikva!


Pogledajte ga svi film je o razotkrivenju ASD-masonstvu.
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
25.10.2011
Poruka
1.562
Masoni

Hvala brate na prilogu, ali mislim da mnogi nemaju prevod za ovaj spot, a i ne znaju svi dobro engleski. Pošto verujem da je odličan, ne bi bilo loše, ako imaš vremena, strpljenja i volje da na samo ukratko kažeš o čemu se tu radi.
Normalno ako proceniš da je značajno za našu bolju spoznaju Adventizma.
Hvala
 
Član
Učlanjen(a)
01.02.2011
Poruka
702
Hvala brate na prilogu, ali mislim da mnogi nemaju prevod za ovaj spot, a i ne znaju svi dobro engleski. Pošto verujem da je odličan, ne bi bilo loše, ako imaš vremena, strpljenja i volje da na samo ukratko kažeš o čemu se tu radi.
Normalno ako proceniš da je značajno za našu bolju spoznaju Adventizma.
Hvala
Bratko Sardi netreba engleski dovolne su slike,a radi se o tome da su ASD masoni,kao i JS-ci,mormoni,pentakosci itd.
vazno je da mika razume sta sam mu hteo reci!!Da se ovde ne pravi mnogo pametan.Oni su sinovi boga RA i svetlost egipta-novog egipta,piramidisti.
Cisti iluminati nema sta!Radi se i o misterioznom sotoninom oku u piramidi koje nas Mikan tako negira i ocajnicki pokusava da objasni d aje to oko iz biblije!
Takodje debata koju si vec video,sve fotografije sa objasnjenjem gde i kad i zasto je to uradjeno,mada jelena je bila protiv fotografija kao i mesa a sam ga je jela,vidi se po njoj kilogrami joj ne hvale.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
02.11.2012
Poruka
1.746
Bratko ja nemam nista protiv tebe da se razumemo!samo ti ucestvuj na temi to je tvoje pravo ali bih te zamolio da ne spamujes temu.Tema je Adventisti a ne Sardi,vanhelsing itd,veruj nam nama je vazno misljenje svakog ucesnika! ko su adventisti a ne ko smo mi,borimo se vec nekoliko meseci na ovoj temi sa njima da dokazemo njihovu jeres i da nisu ono za sta se predstavljaju.
Ne ljuti se ja sam se vise nasalio stobom nego ozbiljno probaj da ne spamujes a molim te drzi se teme adventi jer je jako vazno bratko.
citaj sta pisemo a ti kao ateist probaj da vidis istinu ,zapravo ko iznosi istinu mi ili oni cao.

Nemam nista protiv da mi neko skrene paznju kad odlutam sa teme, ali kad se sledeci put budes salio stavi smajli.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Jos mi niiko nije odgovorio na pitanje Koja ucenja Masona postoje u Adventistickoj doktrini i obrnuto, i koji validni dokazi kao dodirne tacke spajaju masone i Adventiste.

Dakle valdni dokazi, a ne sta je neki neprijatelj Adventizma rekao o njima, ili prilozio bilo kakve fotografije iz ko zna kojih izvora.

Mi smo prilozili dokaze da je Elen Wajjt pisala protiv kontakta sa Masonima i bilo kojom slicnom organizacijom, i kakav je stav Adventisticke crkve o njima.

Dakle...
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2011
Poruka
1.562
OPASNOST ! Žig Zveri

Jos mi niiko nije odgovorio na pitanje Koja ucenja Masona postoje u Adventistickoj doktrini i obrnuto, i koji validni dokazi kao dodirne tacke spajaju masone i Adventiste.

Dakle valdni dokazi, a ne sta je neki neprijatelj Adventizma rekao o njima, ili prilozio bilo kakve fotografije iz ko zna kojih izvora.

Mi smo prilozili dokaze da je Elen Wajjt pisala protiv kontakta sa Masonima i bilo kojom slicnom organizacijom, i kakav je stav Adventisticke crkve o njima.

Dakle...
Kako nije jeste, koliko puta ali ti to ne priznaješ.
Evo ti npr. jedno:

Velika opsnost i prepreka za naše spasenje je ŽIG ZVERI. Znači pošto to još nije bilo, niko ne zna TAČNO šta bi to moglo biti, ali glavna odlika toga je da se prima na desnu ruku ili čelo i DA KO TO ODBIJE NEĆE NIŠTA MOĆI KUPITI NITI PRODATI.

Masončine su napravile jednu NEVEROVATNU PODVALU i ubacili LAŽNU priču da će to biti NEDELJA !

I sada umesto da se ljudi čuvaju najverovatnije nekog čipa, ili biometrijskog dokumenta, ili nekog žigosanja ljudi na desnu ruku ili čelo, oni će se čuvati NEDELJE -!

Kakva podvala.

Pa i da je to tačno. OK čovek neće da prihvati obavezu svetkovanja NEDELJE. Svetkuje npr. subotu, ili petak.... Nezaposlen je. Pa šta to on neće moći niti kupiti niti prodati zbog toga !!!???
On kao nezaposlen ne radi NEDELJOM, ide u Crkvu subotom(npr.) a ostalim danima (sem nedelje) ide na pijacu, buvljak, TC...... i kupuje i prodaje do mile volje !

I kakav je to sada žig zveri KADA GA NISI PRIMIO, A MOŽEŠ NEOMETANO KUPOVATI I PRODAVATI !?

Eto šta su ti smislili masončine, a ti još pitaš, šta je masonsko u Adventnoj crkvi !

To je trik koji će mnoge odvesti u pogibao, jer neće znati na pravilan način da se sačuvaju od ŽIGA ZVERI !!

Evo ti i post na tu temu, pa da se uveriš:


....
Od čega hoćete da zaštitie vernike u poslednjim vremenima UČEĆI IH DA SE ČUVAJU ŽIGA ZVERI KOJI JE NEDELJA !? Čiju nauku s tim vi prenosite.

HRISTOVU!
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
11.05.2011
Poruka
1.251
Mikane posto ne volim mnogo da pisem evo ti jedan filmcic koji ce ti objasniti ko ste i sta ste! mislim na tvoju crkvu,jer ako posadis krompir krompir ce i da izraste nemoze tikva!


Pogledajte ga svi film je o razotkrivenju ASD-masonstvu.

Brate Vanhelsingu,

ZAO MI JE UZALUD SI SE TRUDIO, ALI JA NE GLEDAM FILMOVE A NEMAM NI VREMENA ZA TO,
A TI POSTO TI JE PAPA BRAT I POSTO SU VAM CRKVE SESTRINSKE I TREBA DA GLEDAS TE FILOVE MOZDA CE TI POMOCI DA IPAK PRIHVATIS PAPA U SVOGA POGLAVARA.

Pa neka ti je sa srecom
 
Poslednja izmena od urednika:
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Kako nije jeste, koliko puta ali ti to ne priznaješ.
Evo ti npr. jedno:

Velika opsnost i prepreka za naše spasenje je ŽIG ZVERI. Znači pošto to još nije bilo, niko ne zna TAČNO šta bi to moglo biti, ali glavna odlika toga je da se prima na desnu ruku ili čelo i DA KO TO ODBIJE NEĆE NIŠTA MOĆI KUPITI NITI PRODATI.

Masončine su napravile jednu NEVEROVATNU PODVALU i ubacili LAŽNU priču da će to biti NEDELJA !

I sada umesto da se ljudi čuvaju najverovatnije nekog čipa, ili biometrijskog dokumenta, ili nekog žigosanja ljudi na desnu ruku ili čelo, oni će se čuvati NEDELJE -!

Kakva podvala.

Pa i da je to tačno. OK čovek neće da prihvati obavezu svetkovanja NEDELJE. Svetkuje npr. subotu, ili petak.... Nezaposlen je. Pa šta to on neće moći niti kupiti niti prodati zbog toga !!!???
On kao nezaposlen ne radi NEDELJOM, ide u Crkvu subotom(npr.) a ostalim danima (sem nedelje) ide na pijacu, buvljak, TC...... i kupuje i prodaje do mile volje !

I kakav je to sada žig zveri KADA GA NISI PRIMIO, A MOŽEŠ NEOMETANO KUPOVATI I PRODAVATI !?

Eto šta su ti smislili masončine, a ti još pitaš, šta je masonsko u Adventnoj crkvi !

To je trik koji će mnoge odvesti u pogibao, jer neće znati na pravilan način da se sačuvaju od ŽIGA ZVERI !!

Evo ti i post na tu temu, pa da se uveriš:



To sto govooris si sam izmislio.

Zig zveri se tice zakonske odredbe, to biblijski kontekst jasno govori, a masoni i ostali ce upravo biti najveci glasnogovornici u prilog nedelje paganskog dana sunca.
Upravo je stvaranje nekakvih cipova, biometrijskih kartica...itd, skretanje sa sustine da bi ljudi mislili kako to nema veze sa nedeljom.

Predpostavimo da mene ili bilo kog drugog Hriscanina zavezu i nasilno bez licnog pristanka ugrade cip za koji ti tvrdis da je zig zveri, a u bibliji pise da oni koji prime zig da su oni izgubljeni, odnosno da nece biti spaseni, dakle ti ljudi kojima je nasilno ugradjen cip su izgubljeni.

Zato zig zveri ne moze biti nikakav cip ili biometrijska kartica, vec je to svesno prihvatanje odredjenih zakona, zakon Bozji naspram zakona ljudskog, gde tu veru ne moze niko ponistiti jer se nalazi u srcu.

Cip ili biometrijska kartica moze posluziti vlastima u smislu pracenja, ko je ko i ko je gde, ali taj cip ili kartica ne mogu donositi odluke umesto mene, moja vera i odluka ciji cu zakon prihvatiti je samo moja, i nalazi se u srcu i umu..

Tako da ova tvoja tvrdnja o ovom navodnom ucenju Adventista koje je masonsko pada potpuno u vodu..


 
Član
Učlanjen(a)
11.05.2011
Poruka
1.251
Hvala brate na prilogu, ali mislim da mnogi nemaju prevod za ovaj spot, a i ne znaju svi dobro engleski. Pošto verujem da je odličan, ne bi bilo loše, ako imaš vremena, strpljenja i volje da na samo ukratko kažeš o čemu se tu radi.
Normalno ako proceniš da je značajno za našu bolju spoznaju Adventizma.
Hvala

Sarrdy,
nisam vidao fim ali posto znam engleski zanam i o cemu je rec.

Rec je da vam je to sestrinsak crkva i da je njen poglavar i vas dusebriznik, zato pozurite se ako i ovaj voz promasite mnogo cete izgubiti.

Nadam se da ces biti zadovoljan sa prevodom.

Sve najbolje
 
Član
Učlanjen(a)
11.05.2011
Poruka
1.251
Bratko Sardi netreba engleski dovolne su slike,a radi se o tome da su ASD masoni,kao i JS-ci,mormoni,pentakosci itd.
vazno je da mika razume sta sam mu hteo reci!!Da se ovde ne pravi mnogo pametan.Oni su sinovi boga RA i svetlost egipta-novog egipta,piramidisti.
Cisti iluminati nema sta!Radi se i o misterioznom sotoninom oku u piramidi koje nas Mikan tako negira i ocajnicki pokusava da objasni d aje to oko iz biblije!
Takodje debata koju si vec video,sve fotografije sa objasnjenjem gde i kad i zasto je to uradjeno,mada jelena je bila protiv fotografija kao i mesa a sam ga je jela,vidi se po njoj kilogrami joj ne hvale.

Postovanje Vanhelsingu,
a sta kazes da su Advetisti masoni. Ko to kaze? Tvoj brat Papa. Bravo! Sad si pogodio!

Ako bas zelis da znas ko su ti masoni pitaj prrotu Zarka Gavrilogvica on to najbolje zna, covek je studirao teologiju i sve zna. Je si li i ti deo te udrige, (da se ne izrazim pogrdnim imenom akao Gavrilovis, mafije)?
Pa onda bratko pre nego nesto tako kazes, razmisli malo i pitaj Zarka gde vam je sediste.

Kako se tako zgono namestis od ranoga jutra pa mora da ti kazem istinu?

Ajede budi dobar i bice ti dobro
 
Natrag
Top