Znak da je Armagedon blizu

Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.349
Ja citirah sta kaze sam Konstantin, a on taj dan naziva "CASNI DAN SUNCA"

Nije nedjelja za Konstantina časna zbog sunca, nego je časna jer se u taj dan na Euharistiju okupljaju kršćani, zahvaljivati svome Bogu Isusu Krist. Da je nedjelja za Konstantina časna, jer je u svome imenu sadržavala ime Sunca - Solis, onda joj Konstantin ne bi ime promijenio, i dao joj ime po Kristu (Gospodinu) - Dies Dominica, Dan Gospodnji (dan Kristov).

Sveti Konstantine, moli za ovog nesretnog čovjeka, kojemu je Ellen White mozak zatrovala toliko da najjednostavnije rečenice ne može razumijeti. Bože, molim Te i ja, vrati mu razum i ozdravi ga.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Konstantinov Bog je bio Mitra - Bog sunca.
Nedelja je bila posvecena ovom Bogu.

Konstantin je ovaj dan preneo u Hriscanstvo da bi mnogoboscima olaksao prelaz u novu veru.
Tako su mnogobosci postajali formalni Hriscani, a zadrzali su dan posvecen njihovom Bogu Mitri.

Evo sta kaze Konstantin.

"Uzvišeni car Konstantin Helpidiju: U časni dan Sunca svi suci, gradski službenici i ljudi u gradovima se trebaju odmarati, a sve radionice trebaju biti zatvorene. Na selu, međutim, oni koji se bave zemljoradnjom mogu slobodno i zakonito nastaviti sa svojim običnim poslom, jer često se dogodi da drugi dan nije tako pogodan za sijanje ili rad u vinogradu, pa bi zanemarivanjem iskorištavanja pogodnih trenutaka mogli propasti darovi koje nam nebo daje."

Konstantin ne moze da moli za mene, jer on nije na nebu vec u grobu i ceka vaskrsenje mrtvih.

Na drugom mestu - biblijsko ucenje je da je Isus jedini posrednik koji posreduje u nebeskoj Svetinji, i moli za nas.

I na kraju, Konstantin nikada nije stvarno postao Hriscanin, vec je i dalje slavio svog Boga Mitru.

Tako da on ne moze da moli za bilo koga.

Jos nesto.

Ovo nema veze sa Ellen White, jer je ja nisam ni citirao.

Ovo su istorijske i biblijske cinjenice.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.349
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.349
Ovo ide danas na grupu.

Ja sam tebi više puta predložio da te svoje 'grupne pajdaše' dovedeš ovdje na forum, ti ih ne dovodiš, pa sam shvatio zašto ih izbjegavaš dovesti. Očito se radi da o tome da ti drugovi 'seru po dvorištu', k'o kokoši, pa se ne bi htio sramotiti ovdje. :)

P.S. 'Džaba krečiš', vaš 'subotarski bog' je 22.10.1844. odbacio sav pokvareni svijet, i tada je za vas EGWiste završilo vrijeme spasenja.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.349
Laz ne spasava nego istina.

Malo ću dopuniti. Spasava prihvaćanje istine. Nažalost, pogotovo na tvoju, ti i dalje odbijaš prihvatiti istinu.

Sveti Konstantine, moli za ovog nesretnog čovjeka, kojemu je Ellen White mozak zatrovala toliko da najjednostavnije rečenice ne može razumijeti. Bože, molim Te i ja, vrati mu razum i ozdravi ga.
 
Natrag
Top