Zene za volanom..?

Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Pa tebi onda treba auto sa duplim komandama za svaki slucaj!:D

Sad sam se setila jednog lepog blama i spremna sam da ga podelim sa vama ,jeste da nisam bila vozac u toj situaciji...
Spustali smo se sa Iriskog venca,muz je vozio desnom trakom,ispred nas je bio kamion,on ga je uredno obisao i ostao u levoj traci.Nastavio je tako da vozi,sekao krivine,vozio malo brze...Sve levom stranom.Ja sam to trpela neko vreme istovremeno se iscudjavala zasto tako suludo vozi,jos su i deca sa nama.Nisam od onih koji zvocaju u toku voznje,ali vise nisam mogla da izdrzim i pitala sam ga "Jel dosta vise voznje u levoj traci"?Na to se on nasmejao,jer je jedva cekao da ga to pitam i fino,kulturno mi objasnio da su obe trake za spustanje!!!Covek a posebno zena se uci dok je ziv,a zene cak umeju i da priznaju kad nisu u pravu,toliko!;)

Aha, što je sigurno, sigurno :D
E to volim da mi niko ne zvoca dok vozim...yes3
A kako to da do tada nisi znala, da su obe trake... ili si se samo zbunila :)
Aha, umeju da priznaju kad se izblamiraju i kad je toliko očigledno a nas to neki put uopšte ne uzbuđuje, sem kad ste za volanom :vorred:
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
Aha, što je sigurno, sigurno :D
E to volim da mi niko ne zvoca dok vozim...yes3
A kako to da do tada nisi znala, da su obe trake... ili si se samo zbunila :)
Aha, umeju da priznaju kad se izblamiraju i kad je toliko očigledno a nas to neki put uopšte ne uzbuđuje, sem kad ste za volanom :vorred:

Polazim od sebe,ni ja ne volim da mi neko otvara moje vec otvorene oci!
A sto se tice traka,ja nikada nisam sama isla na venac,tj,nisam nikada vozila do gore,pa nisam ni obracala paznju,do tad,sad sam zapamtila.:roll:
Nemoj sad tako,priznanje je priznanje!:blum3:
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Polazim od sebe,ni ja ne volim da mi neko otvara moje vec otvorene oci!
A sto se tice traka,ja nikada nisam sama isla na venac,tj,nisam nikada vozila do gore,pa nisam ni obracala paznju,do tad,sad sam zapamtila.:roll:
Nemoj sad tako,priznanje je priznanje!:blum3:

Aha, nisi obraćala pažnju do tada...ok :)
Koje priznanje, ko je šta priznao :dntknw::roll:
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Kad smo vec kod blamova, :red:..jednom prilikom zaustavio me je pandur,i ja sva u panici trazila sam po torbi vozacku i saobracajnu, dok je on je mirno stajao i cekao da ih pronadjem. Nakon nekoliko minuta sva srecna, taman da mu pruzim dokumenta, videla sam da nisam spustila staklo na vratima..Ali bilo je kasno, jer sam udarila tako jako s rukom u njega da su mi dokumenta ispala i pala izmadju sedista i vrata...Nije mogao vise da izdrzi i tada je jednostavno prasnuo u smeh...Mogu da pretpostavim sta je pomislio...ali...eto ..desilo mi se...:dntknw:
 
Poslednja izmena:
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
E,zbog ovakvih i njima slicnih smo okarakterisane kao losi vozaci sto,naravno,nije tacno :roll:


Uzgred,pre par dana sam imala bliski susret.Automobil je izlazio iz sporedne ulice i skoro da mi je odneo desnu bocnu stranu.Ne znam treba li da napomenem da je izlazio kao da je na autoputu...I,ups,za volanom je bio muskarac :roll:.
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Tako je izgledalo sa tvoje tačke gledišta, žene to uvek posmatraju iz posebnog ugla...
Ko zna u šta si ti gledala i na koga si mislila :blum3:
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Ne mislim da su zene losi vozaci. Mislim da je vecina zena pazljiva za volanom, ne voze pijane i ne jure ko budale.
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Tako je izgledalo sa tvoje tačke gledišta, žene to uvek posmatraju iz posebnog ugla...
Ko zna u šta si ti gledala i na koga si mislila :blum3:

Jao!:acute:Man' se ti nase tacke gledista i ugla posmatranja.Statistika vam bas ne ide u prilog pa sad kako ko posmatra... :blum3:
Gledala ja lepo kao i obicno ali moja neoprostiva greska je sto sam zaboravila da i muskaraca ima u saobracaju koji povremeno zaborave...Jel pomenuo neko pravo prvenstva prolaza? :roll:
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Pa naravno da statistika ne ide u prilog...ima puno žena koje su svesne da mesto vozača nije za njih pa zato i ne voze (pametno) yes3
Kažeš prvenstvo prolaza...smile3
U saobraćaju kad neko vozi on je vozač nema tu da li je džentlmen ili ne pa da mora da te propusti zato što je muškarac, tu postoje pravila koja su za sve vozače ista yes3
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Tačno, pravila važe za sve vozače...A meni je posebno zanimljivo kada mi ''muški'' vozač dolazi sa moje leve strane, a njegove desne, pa se zaleti, smatrajući, a evo žensko sad će da se uplaši, sad ću da ''preletim ispred nje'', šta me briga. Ali ja nisam plašljiva, a i kasko sam osigurana i takvima nikada ne popuštam baš zato što znam da nema džentlmena u vožnji.
I drago mi je da ima još priličan broj žena vozača, koji razmišlja na isti način...Napred žene vozači:yea:
 
Natrag
Top