Zene za volanom..?

Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Uzassssssss gde si ovo nasao hehehehehe svima je bio isti text na pameti..,,Izlazi prosta maso iz tih kola,, stvarno mislim druze...odmah me demantujes u slici i zvuku..:( nadji nesto i za dobre zene vozace ..ako takvo nesto postoji negde...? :(
p.s.i prevod si nasao..ne mogu da verujem..kako si me odusevio sad :) samo da znas...aajjjeee..
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
25.04.2010
Poruka
286
Nacitah se ovde svakojakih reci pa prosto ne znam kuda ovo sve vodi? Zene ili muskarci pitanje je sad? Biti il ne biti? Tema je jako diskutabilna i svcako ima svoje misljenje koje treba postovati. Ja sam vozac tek godinu dana, i mogu da kazem iz licnog iskustva da je samo pitanje prakse, iskustva i umeca da se snadjes u odredjenoj situaciji. Da li je zena ili muskarac nebitno je ako ne ume ne ume pa to ti je. Mozda su zene malo obazrivije, malo manje sklone riziku ali ne znaci da su odmah losi vozaci. Mislim da bisera ima i sa jedne i sa druge strane, mada i moj suprug je misljenja kao i vecina vas muskaraca da zena ne moze biti bolji vozac od muskaraca. No, kao sto rekoh diskutabilno je i uvek ima i za i protiv.
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Što kaže jedan moj drugar "žena u džipu - pokretni sudar"
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Dobrih i loših vozača ima i na jednoj i na drugoj strani. Nema tu pravila, ja sam žena vozač i da budem iskrena, bolji sam vozač od većine muškaraca...Možda ovo zvuči prepotentno, ali je istinito, tako je procenila moja okolina...
Mislim da žene u suštini manje voze... a biti dobar vozač donekle znači i preći dosta kilometara, a i situacija...
Na žalost, srela sam mnogo muškaraca koji loše voze i koji jednostavno ne umeju da se snađu u pojedinim prilikama, jedan me tako zamalo nije ubio, u pravom momentu, izbacila sam menjač iz brzine, ublažila udar i spasla oboma život...malo da uozbiljimo temu...
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Stvarno mislim da ste surovi..sorry
Nije sve to bas tako i sigurno ima bar neka zenska osoba koja vas voza svaki dan ..i iz dana u dan..a da toga niste ni svesni..jer je toliko dobar vozac da niste ni primetili..da ste provozani..:dance2:
 
Učlanjen(a)
10.07.2010
Poruka
2.773
Neznam o čemu ste polemisali u ovoj temi, malo će me mrzeti da čitam. Samo ću izneti moje mišljenje na postavljeno pitanje u zadatoj temi.
Žine su mnogo pažljivije i veoma retko izazovu saobraćajku. Ne jednom sam čula šizenje muškaraca kad žena vozi polako ili pažljivije postupa u nekim situacijama
 
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
658
Generalno voze mnogo gore mada ima i sjajnih zena vozaca ;) Bar ne psuju i ne biju se na raskrsnici :blum3:

Moja sestra i keva kombinovano unistile su 4 automobila :lol: Keva se istraumirala posle jednog i nece vise da vozi uopste,dok sestra gleda da popravi skor uskoro :blum3: Unistila je i jedan Kavasaki od nekog lika pre deset godina :lol:

Ne bi joj dao moj auto ni da mi dusu proda za njega :blum3:
 
Natrag
Top