Zene za volanom..?

Član
Učlanjen(a)
02.08.2010
Poruka
535
Niko nije osporio da su žene dobri vozači.
Ali da nemaju pojma da parkiraju, nemaju pojma brate....
 
Član
Učlanjen(a)
03.09.2010
Poruka
1.184
msm da žena može biti jednako dobar vozač kao i muškarac....međutim,postoje žene,ali Bgm i muškarci koji nemaju veze sa vožnjom i koji jednostavno nisu rođeni za to...
to nije stvar pola nego zavisi od osobe,refleksa itd...
:)
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
Ima jos jedno zanimljivo pitanje u vezi ovoga.
Da li vi muskarci koji ste vozaci,imate obicaj da vas partnerka vozi ?
Mislim doslovno,a figurativno sam sigurna da je tako,jer zena sta naumi to i ostvari!:lol:
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Ima jos jedno zanimljivo pitanje u vezi ovoga.
Da li vi muskarci koji ste vozaci,imate obicaj da vas partnerka vozi ?
Mislim doslovno,a figurativno sam sigurna da je tako,jer zena sta naumi to i ostvari!:lol:

Nije lepo od tebe da nam staješ na muku, u slučajevima kad smo primorani...saradnja je neizbežna yes3
 
Član
Učlanjen(a)
28.09.2010
Poruka
23
:blum3::blum3:

Naravno da me zena voza!!!!!!

Kuha mi pere mi cisti mi lijeci me.............sta ti mislis ...........naravno da mi je i sofer.........

sta zapovidim to i mora da se ucini !!!!!!!!!!

:D:D:D:D:D

PS da vidimo imali ovde emanca militantni

smile3
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Taj mali detalj sam zaboravila da napomenem!:)
Dakle,da li vas voze zene (izuzimajuci situaciju kada maligani rade )?
Ozbiljno me interesuje!!!

I ja ozbiljno pričam :smile:
Dešavalo se, nije bilo nekih problema samo sam sve vreme gurao nogama o patos sa mesta suvozača kao da ja kočim, ne zbog prevelike brzine, nego zbog neprifinjenih pokreta volanom yes3
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Ima jos jedno zanimljivo pitanje u vezi ovoga.
Da li vi muskarci koji ste vozaci,imate obicaj da vas partnerka vozi ?
Mislim doslovno,a figurativno sam sigurna da je tako,jer zena sta naumi to i ostvari!:lol:

Desilo se par puta u životu da me žene voze. Desilo se jednom da sam poslije katastrofalne greške u preticanju preuzeo volan od ženske osobe i ja nastavio da vozim. Davno sam poznavao i ženu, tada djevojku koj je bila izrazit talent za vožnju i majstorki je to radila, vjerovatno radi i danas po Njemačkoj gdje živi. Za nju slobodno mogu da kažem da bolje od mene vlada tehnokom vožnje. Ali to je jedini slučaj i bilo je stvarno davno, 80-ih. Inače nemam problema s tim da me žensko vozi ali su uglavnom žene te koje rado taj posao prepuste muškarcu.
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
I ja ozbiljno pričam :smile:
Dešavalo se, nije bilo nekih problema samo sam sve vreme gurao nogama o patos sa mesta suvozača kao da ja kočim, ne zbog prevelike brzine, nego zbog neprifinjenih pokreta volanom yes3

Pa tebi onda treba auto sa duplim komandama za svaki slucaj!:D

Sad sam se setila jednog lepog blama i spremna sam da ga podelim sa vama ,jeste da nisam bila vozac u toj situaciji...
Spustali smo se sa Iriskog venca,muz je vozio desnom trakom,ispred nas je bio kamion,on ga je uredno obisao i ostao u levoj traci.Nastavio je tako da vozi,sekao krivine,vozio malo brze...Sve levom stranom.Ja sam to trpela neko vreme istovremeno se iscudjavala zasto tako suludo vozi,jos su i deca sa nama.Nisam od onih koji zvocaju u toku voznje,ali vise nisam mogla da izdrzim i pitala sam ga "Jel dosta vise voznje u levoj traci"?Na to se on nasmejao,jer je jedva cekao da ga to pitam i fino,kulturno mi objasnio da su obe trake za spustanje!!!Covek a posebno zena se uci dok je ziv,a zene cak umeju i da priznaju kad nisu u pravu,toliko!;)
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top